Skocz do zawartości
bluray

DP-1600 Linksys / KISS

Rekomendowane odpowiedzi

Znane i opiniotwórcze forum MPC ( a raczej jego autor Hi-Jack ) po raz kolejny jest w konflikcie z producentem DP-1600.
LINKSYS ( CISCO) jest teraz pod obstrzałem.
\jest także zasadnicza zmiana w sposobie podejścia do modelu DP-1600.

[url="http://www.mpcclub.com/modules.php?name=News&file=article&sid=240"]http://www.mpcclub.com/modules.php?name=Ne...cle&sid=240[/url]

Z tekstu wynika że,

- to raczej KISS kupił LINKSYS bo lekceważenie klientów przez LINKSYS jest kopią tego co w przeszości wyprawiał KISS.

- CISCO nadaje KISS DP-558 (najdroższy model z PVR) status EOL - "End Of Live".

A to oznacza, że to koniec nadziei na dalsze ratowanie tego bubla.

I co najbardziej ciekawe:
MPC nadał "DP-1600" status "END OF LIVE".
Czyżby marketingowy koniec tego playera ? Edytowane przez bluray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote]- to raczej KISS kupił LINKSYS bo lekceważenie klientów przez LINKSYS jest kopią tego co w przeszości wyprawiał KISS.[/quote]


Z tym lekcewazeniem to sie nie zgodze. Kwestie firmware'u , softu to moze i tak, kiss nieco niedomagal i klienci mogli byc niezadowoleni, choc w kwestiach serwisowych KISS stal na najwyzszym(!) poziomie i tu zadnego olewania/lekcewazenia nie bylo.

--
Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='bluray' post='45475' date='22.04.2007, 11:02 ']Znane i opiniotwórcze forum MPC ( a raczej jego autor Hi-Jack ) po raz kolejny jest w konflikcie z producentem DP-1600.
...[/quote]

Nie bral bym tego az tak powaznie.
Hi-Jack (jak to on sam sie nazwyac) wcale nie jest tak opinotworczy jak mu sie to wydaje.

Chlopaczyna rozbrykal sie ze swoim hobby na forum publiczne i spodobalo mu sie to ze naiwni ludzie (forumowicze) sponsoruja jego zachcianki, a obraza sie niebywale na tych producentow, ktorzy nie chca mu podrzucac free'kaczy.

Jego opinia kreowana jest przychynoscia producentow na lizanie mu tylka za co nie mozna ich winic bo jest to czescia ich kampani marketingowej. Ale opinie Hi-Jack'a to tania reklama dla niezorientowanej czesci odbiorcow. Jego nadmierne szasztanie swoja ksywa na forum, jak i rowniez w jego raportwach z testow, w kontekscie niemalze boga w tej dziedzinie ("good a like") mi osobiecie dziala na nerw (co chyba dalo sie juz zauwazyc :rolleyes:).


Hi-Jack ma daleko do takich gosci jak np. Tom autor www.tomsnetworking.com , ktory nie potrzebuje swoich odbiorcow tylko po to by sciepali sie na jego zabawki.

Tyle mojego w tym temacie.
Pozdrowka

PS
Hi-Jack swoimi metodami przypomina mi dobrze nam znanego o. Rydzyka. Skupia wokol siebie zagubione owieczki, dowartosciowuje ich (platnym) czlonkostwem w swoim klubie... Zenada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....tak sie składa, że wywodze się z poczatkow KISS(a) , jeszcze od czasów 450tki.... i jedyne forum Kissa (krajowe) juz dawno zamkniete, a np. podstawowe (dział na forum Divx) już tez "martwe".

Byli (kilka lat temu) i rodzimi specjaliści od softu (zdobywali nagrody u samego producenta), ale juz dawno ucichli w tym temacie.

Kiss "był martwy" juz dużo wcześniej i raczej to się nie zmieni. ;)

Dobrze życzę firmie, ale nic nie kupię z tym "logo" (nie stac mnie na powtórkę z rozrywki)!





Ps - juz kilka lat temu pisałem, ze mam nadroższy zegarek pod TV , bo jedynie ta funkcja działąła niezawodnie ( i uruchomi ją tez "nasi programiści"). ;)

Edytowane przez hojlo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...