Skocz do zawartości
Redakcja

Philips TV nadal z Bowers & Wilkins! TP Vision przedłuża współpracę z brytyjskim producentem produktów audio

Rekomendowane odpowiedzi

Philips TV nadal z Bowers & Wilkins! TP Vision przedłuża współpracę z brytyjskim producentem produktów audio

Telewizory marki Philips w dalszym ciągu będą pojawiać się na rynku z dźwiękiem zapewnianym przez firmę Bowers & Wilkins. Będące właścicielem holenderskiego producenta TP Vision oraz legendarny brytyjski producent high-endowych sprzętów audio zadecydowali o kontynuacji współpracy i przedłużyli umowę na wyłączność.

 

Przeczytaj całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie szkoda, potrzebnie mi to jak dziura w moście. Ta "brytyjska legenda" będzie tylko zawyżać cenę TV. Najlepiej gdyby były możliwe opcje zupełnie bez głośników i z 4 stronnym ambilightem we wszystkich modelach. Niech lepiej się skupią na obrazie, większych przekątnych i na swoim asie w rękawie czyli ambilight. 

Edytowane przez orwell-1984

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi, że nigdy nie słyszałeś jak grają w warunkach domowych systemy Bowers & Wilkins w TV Philips. Jeżeli dla ciebie to "dziura w moście" to po co robisz nam jakieś wpisy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, UHD fan napisał:

Wychodzi, że nigdy nie słyszałeś jak grają w warunkach domowych systemy Bowers & Wilkins w TV Philips. Jeżeli dla ciebie to "dziura w moście" to po co robisz nam jakieś wpisy ?

Słyszałem i właśnie dlatego wolałbym mieć opcję bez tego. I myślę, że nie tylko ja, dlatego wyrażam głos osób, które nie chcą płacić za coś co jest im na siłę wciskane. Za trudne do pojęcia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś słyszałem, że jest kilka modeli PHILIPS OLED TV bez  systemu audio od renomowanej, brytyjskiej firmy Bowers & Wilkins. Szkoda, że nie masz internetu bo byś o tym wiedział. Możesz teraz nieść ten news do osób których głos wrażasz. Niech stanie się to twoją misją p.t. "Dziura w moście".

Jeżeli będziesz chciał podłączyć subwoofer do dowolnego TV z ARC to proponuj ARC HDMI audio EXTRACTOR. 

Tu masz link. Przy zamówieniu powyżej 100 szt możesz zamówić ten produkt z własnym logo !!! Np. DZIURA W MOŚCIE. Powodzenia.

 https://pl.aliexpress.com/item/32896780703.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.465e71ddi4qRpI&algo_pvid=550b0ec2-d178-4468-9949-def864bfdfb3&algo_expid=550b0ec2-d178-4468-9949-def864bfdfb3-8&btsid=0b0a0ae215951292854957892ed4cf&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

"Dotychczasowa współpraca partnerów już teraz przynosi bardzo dobre efekty. Wszystkie telewizory OLED+ wyposażone w autorską technologię Philips Ambilight oraz system audio od Bowers & Wilkins zostały pozytywnie przyjęte przez użytkowników, media oraz ekspertów branżowych, zdobywając w ciągu ostatnich 18 miesięcy w sumie 95 europejskich nagród i wyróżnień. W szczególności 65-calowy model Philips OLED+984 został uznany za przykład nowatorskiego telewizora o wyjątkowych parametrach i designie, który w obszarze jakości stał się punktem odniesienia dla innych marek premium na rynku."
Źródło: https://hdtvpolska.com/philips-tv-nadal-z-bowers-wilkins-tp-vision-przedluza-wspolprace-z-brytyjskim-producentem-produktow-audio/

Edytowane przez UHD fan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.07.2020 o 05:28, UHD fan napisał:

Gdzieś słyszałem, że jest kilka modeli PHILIPS OLED TV bez  systemu audio od renomowanej, brytyjskiej firmy Bowers & Wilkins. Szkoda, że nie masz internetu bo byś o tym wiedział. Możesz teraz nieść ten news do osób których głos wrażasz. Niech stanie się to twoją misją p.t. "Dziura w moście".

Głupszego wpisu dawno nie widziałem. Czytaj ze zrozumieniem zanim zaczniesz klepać w klawiaturę. Może wytłumaczę zatem powoli i dokładnie. Chciałbym, żeby topowe modele philipsa (bo te mają najlepszy obraz) były możliwe do kupienia (słowo "opcja") bez systemu audio B&W, jeśli ktoś tego NIE CHCE. System ambilight powinien być 4-stronny we wszystkich modelach dla dobra firmy philips. Już o tym kiedyś pisałem. To jest ich flagowa technologia a reglamentują ją jak benzynę w PRL co jest kompletnie bez sensu. Nie wieżę, że 4 stronny Ambilight jest dużo trudniejszy do zrobienia niż 3 stronny. Dla osób, które wieszają tv na ścianie (a takich jest sporo) brak dolnej listwy świetlnej jest sporym minusem. 

  • Plusik 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od oceny wpisu orwella; Bardziej kretyńskiego wpisu nie widziałem.  Jakie to proste komuś przybluzgać. Czuję, że samo-ocena skoczyła wysoko w górę. Też tak masz ?  

[1] Benzyna w PRL była reglamentowana bo ZSRR nie otrzymywał z Polski pełnej zapłaty za ropę. ZSRR nie akceptował dalszych darowizn. Wina leżała całkowicie po naszej stronie. Do dziś  Rosja jest 100% monopolistą w dostawach ropy do Polski zaś Rząd nawet nie próbuje dywersyfikować dostaw ropy i mydli oczy "ziomalom" tematem gazu;  Gdy Rosja obetnie dostawy gazu to równocześnie zakładam, obetnie przecież ropę. Produkcja przez gazyfikację węgla jest możliwa ale do tego potrzebujemy wysokiej jakości węgla z Rosji bo w Polsce są już tylko śladowe jego ilości. Największy strategicznym błędem była rezygnacja RP z udziału w projekcie NORD STREAM 1/2. Odbiorcy gazu z tych rur (wiele państwa w UE) zwiększą przewagę gospodarczą nad Polską.    

Wytłumaczę ci teraz powoli i dokładnie pozostałe problemy. 

[2] Tańsze modele OLED bez systemu AUDIO od B&W grają dokładnie takim samym obrazem co flagowce. Zapamiętaj. Od dawna ty i grupa o której piszesz może nabyć kilka modeli w dowolnym sklepie. W Line-up 2020 nie ma żadnego OLED TV z B&W.  Poniżej masz zestawienie w tej sprawie.     

[3] Instalowanie we wszystkich modelach Ambilight na 4 strony jest zupełnie bezzasadne. Trend PHILIPS ma taki by TV stał na bardzo niskich podstawach. Mój 804 ma dolną krawędź panelu 2 cm nad szafką. Dolna listwa LED jest w tej sytuacji bezsensu. Decyduje popyt a ten był na 4-stronne modele był śladowy. Line up 2020 wykazuje powrót do  4 stron. Model 9005 będzie  50/58/65 ". 2020-07-09_Toengels-Philips-Blog_Philips

Edytowane przez UHD fan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadome, że TV z głośnikiem Bowers & Wilkins, będzie droższy, ale trzeba wziąć pod uwagę, nie jest to tylko licencja na wykorzystanie loga marki i naklejenia go na obudowie, tak jak to robią niektórzy producenci. Tutaj mamy pełnoprawny i jakościowy produkt z najwyższej półki, a nie coś co jest tylko sygnowane. 

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.08.2020 o 23:34, Tomek Bawarczyk napisał:

Wiadome, że TV z głośnikiem Bowers & Wilkins, będzie droższy, ale trzeba wziąć pod uwagę (...) Tutaj mamy pełnoprawny i jakościowy produkt z najwyższej półki, a nie coś co jest tylko sygnowane. 

A na jakiej podstawie takie odwazne i jednoznaczne twierdzenie? To raz, a dwa co dokladnie rozumiesz pod pojeciem "pełnoprawny i jakościowy produkt z najwyższej półki" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że w laptopach czy telewizorach pojawia się logo jakiejś marki, które sugeruje, że głośniki zostały wykonane właśnie przez nią, a tak na prawdę okazuje się, że to tylko naklejka, a tutaj soundbar jest faktycznie zrobiony przez B&W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...