Skocz do zawartości
pmcomp

Virtua Tennis 3, PS3, 1080p

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ktoś kiedyś pytał jaka jest fajna gra pokazująca możliwości PS3. Ja tam znawcą gier nie jestem (narazie ;) ) ale to co wyrabia mój 70" TV z tą grą w trybie 1080p, to się nie da opisać.

Tu macie screeny: [url="http://www.pro-g.co.uk/ps3/virtua_tennis_3/screenshots-2.html"]http://www.pro-g.co.uk/ps3/virtua_tennis_3...eenshots-2.html[/url]

Gra pięknie wygląda, jest znakomicie grywalna, prosta w obsłudze i WYGLĄDA [beeep]IŚCIE !!!

Znakomity jest tryb szkółki tenisowej gdzie mozna poćwiczyć i doskonalić swoje umiejętności.

Jedyna wada: brak trybu online :rolleyes:;):angry: , możliwość gry tylko (aż) w czterech graczy na jednej kanapie przed jednym TV (w długi weekend poćwiczymy z Gmerem, muszę tylko trochę potrenować bo nie chce ze mną grać :P ).

Zapłaciłem za nią 180,- zł i warta każdej złotówki.

PS. wygrałem już jeden turniej :lol: .

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jeszcze czasy VT i VT2 na konsoli Dreamcast: to był czad. Jak wiemy twórcy w porównaniu do tamtych części w VT3 nie których zawiedli (baaaaardzo mało zmian) ale dla kogoś kto nie miał styczności z tamtymi grami to jak nic 9/10 (esencja grywalności :rolleyes:)))) ) no i 1080p "robi". Jak ktoś ma X360 to też warto polecić bo nie to, że też jest tania to jeszcze można popykać na XBLive ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='45434' date='21.04.2007, 21:38 ']Pamiętam jeszcze czasy VT i VT2 na konsoli Dreamcast: to był czad. Jak wiemy twórcy w porównaniu do tamtych części w VT3 nie których zawiedli (baaaaardzo mało zmian) ale dla kogoś kto nie miał styczności z tamtymi grami to jak nic 9/10 (esencja grywalności :P)))) ) no i 1080p "robi". Jak ktoś ma X360 to też warto polecić bo nie to, że też jest tania to jeszcze można popykać na XBLive :)[/quote]

Ha ....

Jestem już 160-y w rankingu :rolleyes: .
Pół soboty treningu i występów w turniejach :angry: , szkoda, że nie na korcie z prawdziwą rakietą w ręku ;) .

SUPER GRA, polecam.

Pozdro

PS. ale te tenisistki mają fajne pupcie :lol: , oprócz tego babochłopa Mouresmo oczywiście ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gmeru - a którą wersje polecasz bardziej ? Majac X360 i PS3 nie wiem co łyknąć
Na X360 mam juz zassane demko..troche mnie przeraza poziom trudnosci. Babka z którą odbijam za kazdym razem rozkłada mnie na łopatki jak chce...
Swego czasu pykałem w VT na PSP - tam poziom trudnosci był stopniowany..

Dzisiaj ogladalem VT w Media ale tam ceny kosmos ... wiadomo- sklep dla idiotów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jakiś upadek HD-Fana.
Ten tenis; znaczy się.
A w sobotę taka ładna była pogoda.
Spacerowa taka.

Wgrywam 1.7
Mam juz 45%.
Napięcie rośnie.
Może coś dali w strefie net. Edytowane przez bluray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprawek tyle co kot napłakał - niewidoczna kosmetyka i tyle....
wgralem toto wczoraj...
Bardziej kreci mnie to co uszykował Bill dla mojej drugiej zabaweczki ...maj juz niebawem :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gmeru a możesz skrobnąc porównanie gry(nawet dem) różnic pomiędzy Ps3 a X360 w grafice i grywaności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gry są identyczne. Obie chodzą w 1080p ! Plus dla X360 za sieć, której brakuje w PS3 i dla wielu to duży plus oraz cena: na Xa widzę gry są duuuuużo tańsze. (te same tytuły - widać jak sprzedawcy zerują na PS3 ; / ).

Ale gra warta kasy tak 7+/10 jak dla mnie. (znam na wylot VT i V2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poza grafa to nic sie nie zmienia, seria stanela w miejscu, choc jak wiadomo nie wiele mozna tu wymyslic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='goldi69' post='45532' date='22.04.2007, 21:40 ']poza grafa to nic sie nie zmienia, seria stanela w miejscu, choc jak wiadomo nie wiele mozna tu wymyslic.[/quote]


Tak, tak, tak ale ... utknąłęm ... tzn. wygrywam wszystkie turnieje na poziomie 300, a nie mogę wygrać żadnego meczu na poziomie 204 ;) . A ranking mam 149 i dostałem [beeep] żółte okulary przeciwsłoneczne :P .
Dzisiaj popiłem, zobaczymy jak będzie na dopingu ;) , może nie zdyskwalifikują :P .

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...