Skocz do zawartości

Pytanie

Witam,

Czytałem, czytałem i zamówiłem 55 Q90RAT. Proszę o informację/pomoc jak sprawdzić ile pracował?

Dziękuje.

ps

kupiłem jako nowy

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jasne dziękuje, Jeszcze jedno pytanie dałem się namówić na gwarancję komfort plus - awaria ( 3 lata dodatkowe) ....warto ..bo jak czytam teraz na spokojnie to dziwnie to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
6 minut temu, marek7691 napisał:

Jasne dziękuje, Jeszcze jedno pytanie dałem się namówić na gwarancję komfort plus - awaria ( 3 lata dodatkowe) ....warto ..bo jak czytam teraz na spokojnie to dziwnie to wygląda.

Ja nigdy niewykupuje tego typu gwarancji, Moim zdaniem to się nie opłaca ponieważ jasne jest że to firma ma zarobić a nie klient zyskać, ja ani razu nie dałem się na to naciągnąć a podczas kupna wciskali mi takie historie lepsze niż baśnie Andersena

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Podobno można jeszcze sprawdzić w tej aplikacji do podłączania różnych urządzeń Samsunga, masz ją na telewizorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No tak..ja jestem po traumie samsunga JS 8500 , matryca padła w 26 miesiącu..może dlatego. Z tego co czytam mogę zrezygnować do 30dni...pomyślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam prośbę czy możecie udostępnić "sprawdzone-optymalne.." parametry ustawień obrazu ( film)?

Dziękuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
37 minut temu, marek7691 napisał:

Mam prośbę czy możecie udostępnić "sprawdzone-optymalne.." parametry ustawień obrazu ( film)?

Dziękuje. 

Takie coś nie istnieje ponieważ każdy telewizor jest inny nawet tej samej marki ten sam model jeden różni się od drugiego. Tylko profesjonalna kalibracja konkretnego modelu ma sens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Oczywiście masz rację,Jednak na "etapie wstępnym" takie dane ( sprawdzone - ustawień Film) dla mnie będą ok. ( jasne że wszystkie polepszacze OFF)

Dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
29 minut temu, marek7691 napisał:

Oczywiście masz rację,Jednak na "etapie wstępnym" takie dane ( sprawdzone - ustawień Film) dla mnie będą ok. ( jasne że wszystkie polepszacze OFF)

Dziękuje.

Wielu po zakupie telewizora popełnia ten sam błąd czyli ustawia tak jak się komuś podoba. Wypracuje swoje własne ustawienia. Tryb film już fabrycznie jest ustawiony na dobrym poziomie i jak nie zamierzasz profesjonalne kalibrować to nie kombinuj jak koń pod górkę 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
4 godziny temu, rgomez napisał:

Jakbyś chciał się jednak pobawić to proszę

https://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/q90-q90r-qled/settings

Na tym portalu często testują modele o innych podzespołach innych matrycach niż występują w modelach z Polskiego rynku więc tym bardziej niema sensu ustawiać tak jak oni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...