Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Podczepie się pod temat, ale z troche nowszymi tv...

Samsung qled 75" q90t lub Samsung qled 85" q80t

Czy różnica w jakości obrazu będzie spora? czy tak duży tv bedzie słabo wyglądał z tak małą ilością stref wygaszania?

Wiem że jeszcze mało danych jest na temat tych tv dlatego cenię każdą opinię ;)

Odległość nie ma znaczenia bo max 4,5 m - min 3-3,5 m... wiem że 85" to mus przy tej odległości alke interesuje mnie strata jakości przy tym porównaniu

Na Youtube udało się zauważyć ciemniejsze miejsca na krawędziachw 80t....ciężko przy tym oświetleniu sklepowym i jakości w materiale coś zauważyć

odrazu powiem że oled 77" ze względu na cene odpada...

oglądam wieczorem...głównie netflix i ps4/ps5 niedługo

wcześniejszy tv to Plazma Panasonic 50" vt20 czy vt30 ;)

tv wezme na przełomie roku po regulacji cenowej

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam.

Ja tez  mam plazme panasonica  TX-p50st50e. Moj telewizor na zjeciu nizej
DSCF6455.JPG

Jesli masz    vt30  to najwyzszy model   plazmy Panasonica z 2011 roku. Odradzam  kupno  samsunga  bo to tylko  lcd,  na pewno zauwazysz  nierownomierne podswietlanie  matrycy.W telewizorach plazmowych  nie ma  takich wad.

Proponuje  OLED Panasonica  np  gz 950 ,Moj telewzior  OLED na zjeciu nizej.

W gz950    jest szesc glosnikow, cztery  glosniki niskotonowe  z tylu  telewizora  i dwa szerokopasmowe z dolu  telewizora. Po wybraniu     funkcji   dzwiek, uzytkownik ,   bedzie aktywny korektor. Podobnie  jest w plazmie   st50  .W st50    sa trzy glosniki ,  dwa  zwykle , jeden  niskotonowy. Mam  st50 i jakosc dzwieku   jest  na dobrym poziomie. W gz950   jakosc dzwieku   jest na bardzo dobrym poziomie , lepsza  niz w st50.W ST50  tylko trzy glosniki. W wielu    telewizorach  LCD  sa najczesciej  dwa marnej jakosci  glosniki .

Plazma  Panasonic st50  to model  telewizora z  2012 roku. Dziala do dzis bez usterki.Jakosc obrazu i dzwieku caly czas na bardzo dobrym poziomie

DSCF6570.JPG

Edytowane przez grundig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...