Skocz do zawartości
Redakcja

Gigantyczne zniżki z nową promocją na telewizory TCL w tym 120Hz QLED i MiniLED! Obliczamy, ile można zaoszczędzić

Rekomendowane odpowiedzi

Gigantyczne zniżki z nową promocją na telewizory TCL w tym 120Hz QLED i MiniLED! Obliczamy, ile można zaoszczędzić

Kilka dni temu ruszyła akcja CashBack TCL, w ramach której przy zakupie dowolnego modelu telewizora z serii X10 MiniLED, QLED, EC i EP, można otrzymać zwrot sporej części zapłaconej kwoty! Akcją objęto jest łącznie 7 serii i aż 17 modeli telewizorów. Dziś sprawdzamy, ile dokładnie oszczędzimy na zakupie poszczególnych produktów.

 

Przeczytaj całość

  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw ceny z kosmosu, potem, po miesiącu, gigantyczne zniżki. Słaby ten marketing.

  • Plusik 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za ceny z kosmosu podziękuj pseudo pandemii. Jak wchodził był po 7999 zł

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat już był wcześniej to po pierwsze, po drugie opcja "przeczytaj całość" nie działa - wyświetla błąd 404!

https://hdtvpolska.com/forum/topic/53065-najnowsze-telewizory-tcl-jeszcze-taniej-rusza-ogólnopolska-akcja-cashback-można-zaoszczędzić-do-1200-zł/

 

Edytowane przez Deimos
  • Plusik 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, raf7705 napisał:

Najpierw ceny z kosmosu, potem, po miesiącu, gigantyczne zniżki. Słaby ten marketing.

X10 nawet ze zniżkami ma cenę z kosmosu, gdyby 75 cali było w takiej cenie to wtedy byłby korzystnie wyceniony

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest mikro led i ma 1500 nitow ! 

Może powiesz , że skoro jest to TCL , to powinien kosztować jak Manta 2800 pln ? 

Mam C 815 i jestem pod wrażeniem :) Nie sądzę , abym miał 2 X lepszy obraz kupując Sony XH 9505 za 2 X więcej monety 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie micro LED, a mini LED. Mikro LED będzie wkrótce od Hisense

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Tofikmax napisał:

Mam C 815 i jestem pod wrażeniem :) Nie sądzę , abym miał 2 X lepszy obraz kupując Sony XH 9505 za 2 X więcej monety 

zalezy jak na to patrzeć

50 stref w sony, o niebo lepsze kąty, niby najlepszy upłynniacz - to elementy które ustawiają ten tv w zupełnie innej lidze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obaj macie rację . 

Czy wydamy 3 , 6 , 9 czy 15k  i tak to są telewizory max na 5 lat :)

Bo , technologia się rozwija  , bo chcę się nowości , większego rozmiaru  , nowych funkcji i najczęściej nasz "cudowny" tv po prostu zdechł  zaraz po gwarancji .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zalezy jak na to patrzeć

50 stref w sony, o niebo lepsze kąty, niby najlepszy upłynniacz - to elementy które ustawiają ten tv w zupełnie innej lidze

ale co to za porównanie, flagowy Sony do średniaka TCL. To tak jakby porównać tego Soniaka z 50 strefami, do X10 która ma bodajże 768 stref i do tego miniLED

 

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, krzysiojaworzno napisał:

ale co to za porównanie, flagowy Sony do średniaka TCL. To tak jakby porównać tego Soniaka z 50 strefami, do X10 która ma bodajże 768 stref i do tego miniLED

flagowy sony to seria Z lub ich oled

oczywiście cenowe porównanie ma większy sens - choć brak powłoki na szerokie kąty w X10 przynajmniej mnie trochę odstrasza a opinie o smużeniu c815 też budzą obawy jak to będzie w ich topowcu

choć sam bym chętnie dał szansę i X10 skonfrontował z moim panasem do gier - ale odwozić go do sklepu mi się już nie chce - już przy zwrocie xf9005 się natargalem

jak mnie TCL jeszcze bardziej skusi ceną to może przełamię swoje obawy i lenistwo - szkoda że nie mają jakiegoś programu z łatwym zwrotem (chyba samsung coś takiego miał) by przełamać obawy - wtedy bym go chętnie potestował - tv wydaje się niezły

Edytowane przez klaus71
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X10 już kusi ceną... promocja plus CashBack i wychodzi 7299 zł. Za chwilkę wyjdzie Panasonic HX940. Z przecieków wynika że ma kosztować około 7199 zł. Więc robi się ciekawie

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie smażenia w  C 815 ? Bo nie zauważyłem :)

Osobiście widziałeś  ? Czy powielasz głupoty ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Tofikmax napisał:

Mam C 815 i jestem pod wrażeniem :) Nie sądzę , abym miał 2 X lepszy obraz kupując Sony XH 9505 za 2 X więcej monety 

Tak samo jak nie bedziesz mial 2 razy lepszego obrazu na Thompsonie jak go kupisz zamiast manty.

:)

42 minuty temu, klaus71 napisał:

jak mnie TCL jeszcze bardziej skusi ceną to może przełamię swoje obawy i lenistwo - szkoda że nie mają jakiegoś programu z łatwym zwrotem

za duzo zwrotow by bylo :D

6 godzin temu, Tofikmax napisał:

To jest mikro led i ma 1500 nitow ! 

Jeszcze nie jest to micro led, ale faldzik. Niestety ma tak slabe katy, ze de facto sam sie znokautowal w pierwszej rundzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Tofikmax napisał:

Jakie smażenia w  C 815 ? Bo nie zauważyłem :)

Osobiście widziałeś  ? Czy powielasz głupoty ? :)

to że ty nie widzisz to nie znaczy że go nie ma - są ludzie co widzą więcej - kwestia wyrobionego oka

co do głupot to nie wiem co powielam - czytałem opis posiadacza

 

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie jest to micro led, ale faldzik. Niestety ma tak slabe katy, ze de facto sam sie znokautowal w pierwszej rundzie.
tak samo się znokautował jak wszystkie z matrycami VA. IPSy za to nokautują się czernią. I tak można w nieskończoność. Zawsze można wrócić do lampowych telewizorów czarno białych i być szczęśliwym

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, krzysiojaworzno napisał:

X10 już kusi ceną... promocja plus CashBack i wychodzi 7299 zł. Za chwilkę wyjdzie Panasonic HX940. Z przecieków wynika że ma kosztować około 7199 zł. Więc robi się ciekawie

xf9005 tez mnie kusił ceną a poszedł w karton i na zwrot

od tv 2 razy droższego od mojego panasa oczekuję dużo lepszego obrazu (ten x10 pewnie by to zapewnił) tylko nie chciałbym też dodatkowo dostać w gratisie jakichś niespodzianek

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, krzysiojaworzno napisał:

tak samo się znokautował jak wszystkie z matrycami VA. 
 

Absolutnie nie. Od pewnego czasu w lepszych modelach masz warstwe poprawiajaca rewelacyjnie katy - zobacz  chocby na Samsung Q85 czy flagowce Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawa w kątach , ale chyba kosztem detali w ciemnych scenach . 

Zawsze coś , za coś 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Tofikmax napisał:

Poprawa w kątach , ale chyba kosztem detali w ciemnych scenach . 

Zawsze coś , za coś 

Nie czemu, szerokie katy wrecz pogarszaja kontrast natywny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie kto jest producentem nowych matryc VA o polepszonych kątach ?

Pytam bo ta zauważalna poprawa PQ to nie zasługa SONY czy SAMSUNG tylko działu R&D producenta. To ważny krok w rozwoju technologii LCD.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu tak istotne są dla Was te nieszczęsne  kąty ? Nie możecie siedzieć na wprost telewizora ? 

Może pomoże przemeblowanie ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, mam psa 60kg i w trakcie kanapa-time to bydle potrafi zająć centralne miejsce. Od lat nie wykonuje komendy "wyjazd".  Musiałem kupić TV OLED.

 

TV kąty.jpg

Edytowane przez UHD fan
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Tofikmax napisał:

Może pomoże przemeblowanie ? 

2 fotele jeden nad drugim?

u mnie to nie zadziała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...