Skocz do zawartości
Redakcja

Jutro CD Projekt pokaże gameplay i nową zapowiedź Cyberpunk 2077. Czekamy na 25-minutowy odcinek Night City Wire

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro CD Projekt pokaże gameplay i nową zapowiedź Cyberpunk 2077. Czekamy na 25-minutowy odcinek Night City Wire

Niebawem poznamy kolejne niuanse wyczekiwanej z niecierpliwością gry Cyberpunk 2077. Na 25 czerwca CD Projekt zaplanował pierwszy odcinek cyklu Night City Wire. Twórcy zapowiedzieli zupełnie nowy pokaz rozgrywki oraz kolejny zwiastun produkcji.

 

Przeczytaj całość

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie tam takie klimaty nie kręcą. Kolejnego Wiedźmina, powinni zrobić i tyle.
Nie wróżę sukcesu, tej nowej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mnie tam takie klimaty nie kręcą. Kolejnego Wiedźmina, powinni zrobić i tyle.
Nie wróżę sukcesu, tej nowej grze.
Mnie za to kręcą o wiele bardziej niż Wiedźmin. Patrząc na cały hype wydaje mi się, że Cyberpunk sprzeda się lepiej niż dobrze.

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, vader_4747 napisał:

Mnie za to kręcą o wiele bardziej niż Wiedźmin. Patrząc na cały hype wydaje mi się, że Cyberpunk sprzeda się lepiej niż dobrze.

mam to samo - wiedzmina dopiero "zmęczyłem" jak serial na netflixie się pojawił

ta przeniesiona data premiery 19.listopada to nie jest aby data premiery XBseries?

tak się zastanawiam czy M$ nie kusi REDów na zrobienie z tego exclusive'a i w ten sposób załatwić Sony

bo na razie hype jaki jest na Cyberpunk przebija wszystkie tytuły startowe z PS5/XBseries razem wzięte

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam to samo - wiedzmina dopiero "zmęczyłem" jak serial na netflixie się pojawił
ta przeniesiona data premiery 19.listopada to nie jest aby data premiery XBseries?
tak się zastanawiam czy M$ nie kusi REDów na zrobienie z tego exclusive'a i w ten sposób załatwić Sony
bo na razie hype jaki jest na Cyberpunk przebija wszystkie tytuły startowe z PS5/XBseries razem wzięte
Zeszłoroczna konferencja na E3 pokazała, że niewątpliwie REDzi blisko współpracują z Microsoftem, ale według mnie na ekskluzywność już za późno. Mam tylko nadzieję, że nie bedzie problemu z dostępnością Xboxa series X na premierę.

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...