Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , Planuje zakup nowego Tv budżet to 6-8 tys. Przeznaczenie filmy i gry PS4 w przyszłości PS5  . Jak na tą chwile myślę o LG C9 65cali . lub Philips 65OLED803/12 jednakże nie ukrywam że wolałbym coś większego . Obecnie mam 60 cali i dość duży salon dlatego większy jest lepszy :) . Czy polecicie jakąś alternatywę lub porostu jakieś inne modele godne uwag . Z góry dzięki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, FrankyGoes napisał:

Z dobrych TV jest jeszcze Philips 75PUS7354. 

Hahahaha

Philips do tego Sony ma sie mniej wiecej tak jak Duster do RAV 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sprzedaży już jest Sony XH 90 w 65 calach, kosztuje 6299 , jest to poważna alternatywa do wszystkich powyższych jeżeli chodzi o wykorzystywanie konsoli nowej generacji Sony lub XBOX


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co powiecie na coś takiego LG 82UN8500 niestety nie ma nigdzie jakiś testów dostępny jest w paru sklepach . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Kamil Sidor napisał:

Panowie a co powiecie na coś takiego LG 82UN8500 

Porzadny tv lcd - tylko Samsung, Panasonic, Sony. W duzych przekatnych praktycznie tylko ci dwaj na S.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

godny polecenia jest jeszcze Panasonic 75GX942E, zdobyć go teraz jest wręcz nierealne

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panas byłby ok do PS4 ale byłe i obecne modele na ten rok nie wspierają HDMI2.1. Dodatkowo posiadają zamknięty system ,który w wielu przypadkach się sprawdza ale nie posiada zaimplementowanych wszystkich aplikacji do obsługi VOD.





Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HDMI 2.1 póki co jest bardziej potrzebne do lansu, niż do korzystania. Teraz druga kwestia. Przykładowy najwyższy model w tym roku Panasonica 65 cali, czyli 65HX942E ma kosztować około 7200 zł, najwyższy model Samsunga 65Q95T kosztuje 10500 zł. Różnica w cenie ponad 3000 zł. Różnice w obrazie zapewne będą znikome. A za tą cenę dokupi jaką chce przystawkę i jeszcze sporo zaoszczędzi

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro Samsung to 82RU 8002  podświetlenie krawędziowe  mały minus czerń taka sobie reszta jak najbardziej  z testów jest dobrze brakuje hdmi 2.1 ale to nie jest najważniejsze . 

Powiedzmy że 65 cali odpuszczamy bo za mały czyli 75 jest ok i w górę . A i szczerze na Panasoniki wogóle nie patrzyłem  Jest jeszcze LG .  82UN8503LA  albo SAMSUNG QE75Q64TAU

Czekam na dalsze dyskusje no i wybór tego najlepszego :) Oczywiści uzasadniony. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, FrankyGoes napisał:

Xisiek jest uprzedzony, trudno z taką postawą dyskutować.

Moge potwierdzic, do niskiej jakosci i robienia klientow w balona (serwis Philipsa) jestem uprzedzony i co wiecej, uprzedzam tez o tym innych 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po długiej przerwie. Mam dylemat, a że będzie na dobrych kolejnych parę lat, nie chce za bardzo żałować. Mam do wyboru dwie firmy LG i Samsung w 8 K.

Samsung to QLED, LG to NANOCEL,

rozmiar 65 - 75 ". Który wybrać i dlaczego.

Telewizor to u mnie monitor do laptopa, oglądam filmów,

z telewizji nie korzystam.

Dla nawiedzonych OLED mnie nie interesuje i zdania nie zmienię. Pewne mankamenty technologi i nie jest to wypalanie.

W końcu telewizor będzie działał max 10 lat  w porywach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...