Skocz do zawartości
przak1970

Panasonic - nowy soft po 6 latach

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Dzisiaj mój Panasonic 42ST50E zgłosił, że do pobrania jest nowy soft. Zdziwiłem się solidnie, bo TV kupiłem 7 lat temu, a aktualizacji nie było od 6 lat. Boję się wgrywać nowy soft, z uwagi na to, że mogą być niekompatybilne jakieś aplikacje, a te ze sklepu VIERA nie wyglądają na rozwijane na co dzień.

Czy ktoś testował, jak nowy soft wpływa na użytkowanie TV?

Poniżej strona producenta z informacjami:

https://av.jpn.support.panasonic.com/support/global/cs/tv/download/fw/europe/down_eu12.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie zaskoczenie, po tylu latach nowy soft...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z gnojki mój TX-P50G30E nie dostał a TX-P50G30B ma aktualizację :D

Edytowane przez D4r3KS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój TX-L37ETW5 z 2012 też dostał aktualizację kilka dni temu -  też byłem w szoku, zaakceptowałem, poszła bez problemu zmian w funkcjonalności nie widać (używam Netflix i Youtube). Na plusa - zniknął  występujący od kilku tygodni problem z włączeniem TV - czasem trzeba było wielokrotnie, nawet kilka minut naciskać klawisz pilota, by wreszcie się włączył ze standby. Nie dało się też włączyć klawiszem na TV. Teraz tego problemu nie ma, ale jako, że występuje nieregularnie, to nie jestem pewny, czy to aktualizacja pomogła.

TX-L37ETW5
Źródło: https://hdtvpolska.com/jaki-telewizor-wybrac-do-jasnego-i-slonecznego-salonu/#comment-3753

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem dwa dni temu aktualizację. Nie widzę różnic w funkcjonowaniu, np. Netflix działa. Jedyna niedogodność, to przy korzystaniu z modułu CAM musiałem zrobić pełne przeszukanie pasma kablowego, co skutkowało usunięciem ulubionych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...