Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie 

Szukam soundbara do swojego TV. Ogólnie 70% filmy Netflix, 30% procent muzyka. Myślałem początkowo o JBL 3.1 bo nikt nie ma tak potężnego brzmienia jak JBL, ale to już trochę starsza konstrukcja bez Dolby Atmos które mają soundbary Samsunga Q70. Jakieś rady bo w sklepach z elektronika ciężko się coś dowiedzieć a testy są raczej słabe. Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam, ja mysle o Deep Bass 2.1, ale nie jest to jakas rewelacja jesli chodzi o dzwiek. Nie slyszalem Samsungowskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak Dolby Atmos w soundbarze, do tego są WYMAGANE tylne i sufitowe głośniki.

Nie słuchałem JBL; kiedy ja brałem soundbara, pamiętam, że dobre wrażenie zrobiła na mnie Yamaha YAS-207.

Wysłane przez Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

21 godzin temu, Buhaj47 napisał:

Nie ma czegoś takiego jak Dolby Atmos w soundbarze, do tego są WYMAGANE tylne i sufitowe głośniki.

Jest coś takiego. To jak to działa, w porównaniu do klasycznych systemów z Dolby Atmos, to temat na inną dyskusję. ;)

Przykładowo:

https://www.samsung.com/pl/audio-video/soundbar-q90r/

Edytowane przez Groszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że są belki z napisem "Dolby Atmos", swoje zdanie jednak podtrzymuję.

Wysłane przez Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie skupiając się na Dolby Atmos i innych rzeczach. Która za w/w lepiej będzie się spisywać? Obecnie samsung HW-Q70R można kupić w dobrej cenie 1600 zł że względu że to zeszło roczny model. Nowy na 2020 ponoć ma słabszy dół. JBL znów nie miałem styczności a boję się że to bardziej sprzęt pod kątem fun czyli głośny i przesterowany.

Mówię tutaj oczywiście o opcji gdzie nie można zmieścic normalnego 2.0 czy ktoś ma po prostu 2 000 zł do wydania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...