Skocz do zawartości
TheTester

webOS vs Android TV

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się do kupna TV. Jednym z głównych kandydatów jest LG CX. Zastanawia mnie jednak system operacyjny.

Czy dużo się traci poprzez zamknięcie się na dodatkowe aplikacje, możliwe do instalowania na Android TV? Chodzi mi o Wasze wrażenia. Wiem dla przykładu, że będzie mi brakowało Kodi, bo wtedy mógłbym pozbyć się pudełeczka multimedialnego. Z drugiej strony aplikacji do streamingu jak mniemam są (jest w ogóle jakaś lista zasobów webOS do przejrzenia?), więc przynajmniej o tyle dobrze.

Czy webOS ma jakieś szczególne zalety wzg Android TV?

Jak jest z aktualizacjami? Można się spodziewać dodawania nowych funkcjonalności i aplikacji w czasie? Czy raczej nastawić się na ewentualne poprawki błędów przez rok, a później LG zapomina w ogóle o modelu?

Jakiekolwiek inne uwagi Wam się nasuwają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozważasz zakup telewizora LG i ewentualne podłączenie dongla, którego już masz czy może chcesz rozpatrywać jakiś TV z Android TV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.06.2020 o 11:38, TheTester napisał:

 

Czy webOS ma jakieś szczególne zalety wzg Android TV?

 

Jest stabilny i nie muli urządzenia. Intuicyjny.

Aktualizacji na przestrzeni kilku lat było mnóstwo.

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam już prawie 4 letniego LG ze "starym" już webOSem i jak na razie wszystko działa sprawnie.

Korzystam intensywnie z Netfixa, YouTube, AmazonPrime nieco mnie HBOgo i Player oraz inne VODy.

Aktualizacje softu nadal, nieduże, ale się pojawiają. Zdaje się , że niedawno dodali AppleTV (nie korzystam).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, afflux napisał:

A warto skorzystać, LG dało fajną promocję na Apple TV+ nawet modele z 2016 się łapią

https://hdtvpolska.com/jak-ogladac-apple-tv-za-darmo-na-telewizorze-lg/

"Trzeba pamiętać, że do użytkowania Apple TV+ niezbędne jest posiadanie identyfikatora Apple ID"
Co jeśli nie mam ? 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Trzeba pamiętać, że do użytkowania Apple TV+ niezbędne jest posiadanie identyfikatora Apple ID"
Co jeśli nie mam ?  
To sobie zakładasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, marsud007 napisał:

Sony na Google TV tez ma apple.

Tyle że LG daje dodatkowe trzy miesiące gratis na Apple TV+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...