Skocz do zawartości
TheTester

Nowy TV, stary Amplituner - jak pogodzić?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tyle "mieli" co "mają", bo nadal jest w sprzedaży. ;) To jest nieco inne założenie niż wyciąganie z sygnału eARC. Tutaj rozbija sygnał na obraz i audio aby podać oddzielnie do AVR (stąd nazwa), a oddzielnie do TV. Patrzyłem na to, ale to nie dal mnie, choć nadal ciekawa rzecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem już odpowiedź w sprawie dystrybucji. Niestety pozostaje jedynie USA. Jedyne co, to gdyby z jakiegoś powodu Amazon robił problem z wysyłką, to mogą bezpośrednio wysłać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że amazon to sobie liczy od razu podatek stąd ta wysoka cena wysyłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam shARC w domu podłączony do LG CX, w którym włączony jest eARC i CEC, a dźwięk na passthrough jest ustawiony. I niestety nie działa tak jak powinno. Z niewiadomego powodu nie działa CEC (na początku działał, a później przestał i nie wiem jak to naprawić). Dźwięk natomiast jest, ale tylko DD, DD+ i PCM. TrueHD z BD AVR widzi jako DD+. Spotify z TV w ogóle nie podaje dźwięku dopóki nie wyłączę eARC. To samo tyczy się Ipla. RakutenTV ma niektóre traileru w TrueHD - w ogóle nie mają dźwięku. Jak wyłączę eARC w TV, to dźwięk jest wszędzie, ale tylko stereo.

Strasznie to irytujące...Radość z TV mi to zabiera, bo zamiast się cieszyć użeram się z burdelem jakim nas raczą od dawna, jeśli chodzi o kompatybilności poszczególnych formatów...zamiast oglądać rzeczy siedzę i główkuję co zrobić, żeby działało, jak jeszcze przetestować, co za kombinację jeszcze wypróbować...:/

Edytowane przez TheTester

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...