Skocz do zawartości
Pawel Niewiadomski

Zakup nowego telewizora

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zastanawiam się nad kupnem telewizora do gier głównie chodzi mi o konsole  nadchodzącej generacji i oglądania filmów budżet  5000 do 6000 chciałbym żeby był to oled.

Jaki polecacie najlepszy model w te kwocie przede wszystkim jeśli chodzi o jakość obrazu i funkcje dla graczy

  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jesli zdecydujesz sie na telewizor OLED to na pewno bedziesz musial uwazac na statyczne  obrazy np  wyniki gry  ktore wyswitlane sa bez przerwy na dole ekranu

 

Inne rozwiazanie to  kupna  LCD.Polecam panasonica  gx800e,gx810,gx820.Ten model telewizora  jest w  kilku wersjach od  40 cali do 65 cali.

Kliknij na link nizej

https://hdtvpolska.com/forum/topic/52835-telewizor-do-pc-praca-z-grafiką-gry-internet-3000zł/?tab=comments#comment-520220

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. 
Czym różni się xh9005 55 cali od xh9096 55 cali. Szukam w sieci i nie widzę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oled 803, mam od zeszłego maja, przepracowane 1100h na ps4 i oglądaniu filmów, zero wypaleń itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani ten Panasonic, ani Philips nie mają funkcji dla graczy, tj. HDMI 2.1 (w przeciwieństwie do wymienionego LG). A jeśli chodzi i samą jakoś obrazu, to chyba nie ma jakiegokolwiek LCD, który miałby szanse z OLEDem, tym bardziej ten Panasonic.

  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja się zastanawiam nad modelem lg c9 wczoraj go oglądałem i porównywałem z b9 hdr na c9 jest lepszy.

I czy funkcja hgig jest dostępna na c9 i czy daje tak dużo podczas grania bo tego nie mogłem sprawdzić.

Edytowane przez Pawel Niewiadomski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.06.2020 o 14:18, Rodi84 napisał:

Cześć. 
Czym różni się xh9005 55 cali od xh9096 55 cali. Szukam w sieci i nie widzę?

rozstawem nóżek, jedne można regulować są ruchome (jak masz węższy stolik rtv) a drugie na stałe bez regulacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...