Skocz do zawartości
Redakcja

Hisense zaprezentował flagowy U8QF - imponujący i korzystnie wyceniony telewizor 4K UHD. Co o nim wiemy?

Rekomendowane odpowiedzi

Hisense zaprezentował flagowy U8QF - imponujący i korzystnie wyceniony telewizor 4K UHD. Co o nim wiemy?

Poznaliśmy nowe telewizory 4K firmy Hisense na 2020 rok. Na szczycie swojego line-upu producent umieścił model U8QF wyposażony w HDR10+, Dolby Vision i Dolby Atmos. Nowy flagowy telewizor posiada matrycę stworzoną przy użyciu technologii Quantum Dot.

 

Przeczytaj całość

  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do redakcji czy Hisense oficjalnie weszło na nasz rynek? Coś wiadomo o dystrybucji i serwisie?
Pozdrawiam

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

flagowy ma być chyba U9 - 5000 stref

w U8 ponoć ponad 100 więc nawet nieźle o ile będą efektywnie pracować a cena będzie sensowna

 

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Media Expert pojawił się U8QF w wersji 55 cali.
Ciekawe czy trafi do Was na testy?

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli faktycznie ma ponad 100 stref to w cenie 3900 zł nie ma konkurencji nie da się ukryć że test by się przydał

Wysłane z mojego HTC U12+ przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
9 godzin temu, Mariobull napisał:

Jeśli faktycznie ma ponad 100 stref to w cenie 3900 zł nie ma konkurencji emoji6.png 
 

Sama liczba stref, bez odpowiedniego ich oprogramowania, jest niewiele warta - vide chocby LG.

Edytowane przez Xisiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testów pewnie nie doczekamy bo ekipa hdtv zajmuje się wciskaniem reklam gdzie się da, serio mobilna strona jest tak zapchana, ze czasem nic nie widac. 

  • Plusik 1
  • Lubię 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystasz z Tapatalk ? Jest to idealne dla obsługi urz mobilnych




Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Testów pewnie nie doczekamy bo ekipa hdtv zajmuje się wciskaniem reklam gdzie się da, serio mobilna strona jest tak zapchana, ze czasem nic nie widac. 
Czytałeś artykuł? pisze jak byk, że przetestują w ciągu kilku miesięcy

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak? A jakich? Wypisz listę. Zobaczymy jak dużo się na niej pojawi takich produktów :) Konkrety a nie ogólniki proszę. Możesz wypisać z 3 ostatnich lat. Czekam. Bo to, że nie zawsze plany wychodzą to oczywista oczywistość. To nie jest fabryka kolego. Tylko portal i współpraca z dziesiątkami podmiotów. A teraz w dobie koronawirusa nic nie będzie jasne przez pewnie rok i więcej. Z dnia na dzień zmieniamy plany bo producenci - jak cały świat - są w trudnej sytuacji.

ps. Widzę, że dołączyłeś na forum pod koniec 2019 roku. Wątpliwy staż. Postów też od groma - 8. I od razu takie uwagi? Mało elegancko. Mogę Ci podrzucić do testów nowego Hisense i wtedy będzie test bardzo szybko jak rozumiem.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Widzisz i co z tego wynika, owszem to data założenia konta ale stronę sledze od kilku lat. Chcesz przykład, prosze bardzo, choćby zapowiadany test Philipsa pus7304. Nie oczekuje, ze będziecie wstawiac test tv co drugi dzien, wiele sie dzieje na rynku tv, wiele nowości, fajnie by było gdyby jednak materiały testowe pojawiały się częściej i innych marek, nie tylko Samsung, Sony czego sobie i wam zycze. Mam tylko jedną uwagę, nie musisz się kolego tak spinac, żadna nawet troszkę uszczypliwa uwaga to nie zmasowany atak. Czy to cos zlego, że ktoś chciałby fajnych materiałów testowych ze strony, ktora ponoć tym poniekad się zajmuje?? 

Po latach czytania waszych artykułów skutecznie mnie zniechęciłeś to tego portalu, delikatna krytyczna uwaga widac boli. Jeśli uważasz, ze mój post był malo elegancki to zwróć uwagę, że Twoja odpowiedź jeszcze bardziej. 

Edytowane przez Artur Twardziecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
49 minut temu, Gmeru napisał:

Mogę Ci podrzucić do testów nowego Hisense i wtedy będzie test bardzo szybko jak rozumiem.

a kiedy jest w grafiku przewidziany test?

bo jak byś podrzucił to chętnie bym zrobił amatorski test  :)

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten rok jest szczególny, obserwuję pozostałe portale które zajmują się dostarczaniem testów i informacjami i niestety wszyscy mają ten sam problem , brak zapowiadanego sprzętu na rynku i do testów,proszę zwrócić uwagę że większość testerów pozyskuje sprzęt od producentów .W ubiegłym roku śledziłem na forum testy sprzętu Panasonica. W maju sprzęt był w redakcji. W tym roku jeszcze nie widać go na rynku.To samo z Sony. Co do pozostałych marek od TCL i wspomniany Hisense to dopiero wchodzą do sprzedaży.Myślę że w II półroczu interes się rozkręci i będziemy mieli testów po dostatkiem. Czego sobie i Wam życzę


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Artur Twardziecki napisał:

Widzisz i co z tego wynika, owszem to data założenia konta ale stronę sledze od kilku lat. Chcesz przykład, prosze bardzo, choćby zapowiadany test Philipsa pus7304. Nie oczekuje, ze będziecie wstawiac test tv co drugi dzien, wiele sie dzieje na rynku tv, wiele nowości, fajnie by było gdyby jednak materiały testowe pojawiały się częściej i innych marek, nie tylko Samsung, Sony czego sobie i wam zycze. Mam tylko jedną uwagę, nie musisz się kolego tak spinac, żadna nawet troszkę uszczypliwa uwaga to nie zmasowany atak. Czy to cos zlego, że ktoś chciałby fajnych materiałów testowych ze strony, ktora ponoć tym poniekad się zajmuje?? 

Po latach czytania waszych artykułów skutecznie mnie zniechęciłeś to tego portalu, delikatna krytyczna uwaga widac boli. Jeśli uważasz, ze mój post był malo elegancki to zwróć uwagę, że Twoja odpowiedź jeszcze bardziej. 

Chodzi o to, że jak zwracasz uwagę to fajnie jakby była trafiona. A oczywiście nie jest. Boli mnie jak zwykle niewiedza i pisanie czegoś co jest nieprawdą i nie jest poparte żadnymi faktami oraz argumentami. Więc to nie jest spinanie się tylko merytoryczne odpowiadanie na puste zarzuty bez przykładów. PUS7304? Bardzo proszę:

https://hdtvpolska.com/telewizor-dla-kazdego-philips-performance-pus7304-pus7334-pierwsze-wrazenia/

https://hdtvpolska.com/telewizor-philips-performance-to-cenowa-okazja-do-filmow-i-gier-ktora-warto-sie-zainteresowac-sprawdzamy-dlaczego/

https://hdtvpolska.com/70-calowy-gigant-philips-performance-za-jedyne-3699-zl-w-promocji-do-filmow-seriali-i-gier-va/

https://hdtvpolska.com/wielki-telewizor-wielka-promocja-75-calowy-uniwersalny-philips-performance-za-jedyne-4799-zl/

Czy po przeczytaniu tego wszystkiego naprawdę jeszcze czegoś nie wiesz? Jak to jest za mało to proszę napisz swój test.

Dodatkowo akurat ten telewizor mieliśmy w redakcji dosłownie we wszystkich wersjach (ze względu na ogromną ilość rozmiarów IPS i VA) co widać na poniższym zdjęciu oraz pomagaliśmy Philipsowi z jego softem (bardzo dogłębne testy inżynierskie) aby model tegoroczny był lepszy więc bardzo źle trafiłeś. Ten model nie ma żadnych tajemnic. Żadnych. Bardzo dobry telewizor w swojej cenie, która jest obecnie bardzo niska. Pisaliśmy o tym wiele razy. Więc widocznie (jak zwykle) za mało dokładnie śledzisz portal skoro napisałeś, że niby czytasz od lat.

Przypomnę też, że jesteśmy w EISA i ten temat dość mocno nas pochłania i tam musimy testować wewnętrznie. Mam dalej pisać? Portal to bardzo złożona sprawa opierająca się na wielu, wielu elementach składowych a nie tylko testach. One stanową procent. Są bardzo ważne ale to jest procent a nie większość. Serio ale pół miliona użytkowników UU portalu nie bierze się z kilku testów jak chyba niektórzy widzę sądzą. Tylko z całej pracy, którą tu robimy oraz także z wiernych i aktywnych userów, którzy przebywają na forum od wielu, wielu lat.

Test Philips Performance PUS7334 PUS7304 The One

5 godzin temu, gregoma napisał:

Ten rok jest szczególny, obserwuję pozostałe portale które zajmują się dostarczaniem testów i informacjami i niestety wszyscy mają ten sam problem , brak zapowiadanego sprzętu na rynku i do testów,proszę zwrócić uwagę że większość testerów pozyskuje sprzęt od producentów .W ubiegłym roku śledziłem na forum testy sprzętu Panasonica. W maju sprzęt był w redakcji. W tym roku jeszcze nie widać go na rynku.To samo z Sony. Co do pozostałych marek od TCL i wspomniany Hisense to dopiero wchodzą do sprzedaży.Myślę że w II półroczu interes się rozkręci i będziemy mieli testów po dostatkiem. Czego sobie i Wam życzę


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro

Dokładnie. Aktualnie jesteśmy zalani sprzętem i trudno to wszystko ogarnąć bo wszyscy, wszystko wydali w tym samym momencie i zamiast wakacji jest roboty po pas. Nigdy tak nie było. A portal nie żyje tylko z testów tylko z wielu innych wpisów, które są często ważniejsze jak np. przeglądy tv pod konsole itp.

6 godzin temu, klaus71 napisał:

a kiedy jest w grafiku przewidziany test?

bo jak byś podrzucił to chętnie bym zrobił amatorski test  :)

Szczerze? Nie wiem. Jeszcze wrócę do tego tematu. Póki co czekają kolejne: TCL (C71), Sony (ZH8), Samsung (TU8500), LG (CX i nano) i Philips (nowy performance) i Panasonic (HX800). Trochę ciężko... a i tak pewnie się modele zmienią chociaż CXa wrzucę pewnie jutro albo w PN. TU8500 będzie kolejny bo też go mamy już. Dalej zobaczymy co przyjdzie w kolejce ale modeli jest wiele, które właśnie w tym momencie wchodzą albo już weszły do sklepów. Jak wyżej pisałem: wszystkie w tym samym momencie...

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisaliście wiele razy pelna zgoda tylko zaden z tych artykułów faktycznym testem nie jest, wiec nie napisałem nieprawdy 😀

Jak już jesteś na lini mam szybkie pytanko Gmeru, w jednym zdaniu, jak sprawa w pus8505 z panelem, rozmiar 65,to nadal Ips, faktycznie czern jest slaba i czy poradzili sobie z trybem gry, dziala już poprawnie? Z gory dzieki za info. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech redakcja poczyta co wyprawia Efel na łamach forum w tematach Philips TV. To szkalowanie brandu przez stosowanie kłamstw, oszczerstw przy permanentnym oszukiwaniu czytelników. Każdy wpis efela to kubeł zimnej wody na reputację tego forum.  Zadziwia tolerancja Redakcji w tym przypadku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sama liczba stref, bez odpowiedniego ich oprogramowania, jest niewiele warta - vide chocby LG.

Moim zdaniem wygląda to bardzo dobrze. Test na polskim portalu bardzo by się przydał
No i szkoda że na dziś największą przekątną jest 55 cali i tylko jeden dystrybutor gdyż w sklepach ich nadal nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy dobrze, trzeba by porównać na żywo bo z kamery może wyolbrzymiać efekt halo. Zobacz co się dzieje ok. 3 sec. sekundy od 1:08 na Hisense z prawej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.08.2020 o 14:41, Mariobull napisał:


Moim zdaniem wygląda to bardzo dobrze. Test na polskim portalu bardzo by się przydał emoji16.png
No i szkoda że na dziś największą przekątną jest 55 cali i tylko jeden dystrybutor gdyż w sklepach ich nadal nie ma emoji17.png

Trzeba by zobaczyc na normalnym materiale tv/filmowym - demo potrafi byc mocno mylace i zazwyczaj nie jest zbyt miarodajne. 

PS. Ocena na podstawie video najczesciej nie oddaje tego co widac live, szczegolnie przy tresiach HDR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.07.2020 o 09:31, UHD fan napisał:

  Zadziwia tolerancja Redakcji w tym przypadku. 

Redakcja toleruje wszystko nawet to, że @Barnaba mnie od 2 lat regularnie znieważa, wyśmiewa i poniża... Nie piszę o kwestiach merytorycznych bo to tylko forum i każdy może w dobrej wierze coś pisać i nie mieć racji lub na odwrót tylko mówię o kulturze dyskusji, prowokacjach z jego strony, uszczypliwościach itd itd itd... Zresztą na tym forum niestety bardzo, bardzo często zakompleksione osobniki próbuję się wywyższać i "wozić" jaką to oni wielką wiedzą dysponują i każdy przy nich jest malutki... Inni nagradzają i kółeczko "ekspertów" sobie nawzajem robi dobrze... I tak to się kręci... 10 osób z czego ok połowa ok, druga połowa - wywyższających się gostków zza komputerków...

Oczywiście nie mam na myśli redakcji bo ta w równym stopniu co pozwala na takie zachowania pozwala również na to, żeby forumowicze bili ją po d. Nie wyobrażam sobie i nie spotkałem żadnego innego forum gdzie ktoś mógłby tak atakować adminów jak tu...

Na przykładzie tego forum widać, że absolutnie nie wolno dawać ludziom za dużej swobody bo tematy stają się nieczytelne, a wojenki jednych z drugimi wychodzą na pierwszy plan...

Edytowane przez Adam60
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...