Skocz do zawartości
Tyllian

firmware

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

co z tym nowym firmware miał juz dawno byc a tu cisza ;)

czy ktos wie cos na temat nowego softu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam !!!

Zobacz na forum mpcclub jest tam link do wersji beta firmware KNAS - polecam zapowiada się ciekawie.
Należy pamiętać, że to BETA !!!

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,
zmieniłem FW na betę i jak na razie prawie same plusy:
- DUŻO szybciej działa menu
- opcje dot. strony kodowania zostały przeniesione do setup'u (nie trzeba po każdym resecie ustawiać)
- zmieniony nieco wygląd odtwarzania MP3 (widoczny TAG)
Niestety nie miałem wczoraj czasu na testy filmów :-(

Dużym minusem jest niepoprawne wyświetlanie polskiej strony kodowej (brak niektórych znaków np. 'ż') ale mam nadzieję że przed wydaniem finalnej wersji poprawią :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na stronie linksys jest już oficjalny soft do kissa dp-600 o numerze 4.0.3a Edytowane przez j23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja również zmieniłem wersje firmware i po zmianie jestem zadowolony z tego, że jest juz dts, ale straciłem sieć. Nie ma ani przewodowej ani bezprzewodowej. Może ktoś wie jak to obejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam problem z wgraniem nowego FW do KiSS Dp-600 ver 3.0.34 po wrzuceniu płyty nic się nie dzieje pokazuje się tylko "Player menu" a po wył. i wł. również zero reakcji myślałem że może źle nagrałem płytkę ale próbowałem na wszystkie strony (ze 3 płyty na to poszły) i nic. Czy jest może jakiś tajemny sposób wgranie tego FW o którym nie wiem? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='x-raf' post='54695' date='30.07.2007, 11:12 ']Witam! Mam problem z wgraniem nowego FW do KiSS Dp-600 ver 3.0.34 po wrzuceniu płyty nic się nie dzieje pokazuje się tylko "Player menu" a po wył. i wł. również zero reakcji myślałem że może źle nagrałem płytkę ale próbowałem na wszystkie strony (ze 3 płyty na to poszły) i nic. Czy jest może jakiś tajemny sposób wgranie tego FW o którym nie wiem? :)[/quote]
Firmware v4.0.3 do KiSS DP-600 jest pierwszym oprogramowaniem układowym bazującym na platformie KNAS*.
Z tego powodu aktualizacja oprogramowania może być przeprowadzona tylko i wyłącznie poprzez wypalenie płyty CD.
Przy kolejnych aktualizacjach firmware możliwa będzie aktualizacja poprzez internet.

Aby zaktualizować oprogramowanie odtwarzacza DP-600 do wersji KNAS v4.0.3 należy wykonać następujące kroki:

Pobrać plik *.iso z oprogramowaniem KNAS v4.0.3 (KiSS_DP-600_4.0.3a.iso)

Wypalić obraz płyty (*.iso zawierający firmware) na CD (aby to zrobić, można użyć oprogramowania Nero Burning Rom, które jest już dostępne w wersji 7.0)
Włączyć odtwarzacz przyciskiem ON/OFF (I/0) umieszczonym na tylnym panelu urządzenia

Włożyć płyte instalacyjną (CD na którym został wypalony obraz płyty z firmware *.iso) do czytnika DVD/CD; NIE zamykać czytnika!

Wyłączyć odtwarzacz przyciskiem ON/OFF (I/0) umieszczonym na tylnym panelu urządzenia; (czytnik powinien być cały czas otwarty)

Nacisnąć I trzymać przycisk Default umieszczonym na tylnym panelu urządzenia;

Włączyć odtwarzacz przyciskiem ON/OFF (I/0) umieszczonym na tylnym panelu urządzenia (cały czas trzymając przycisk Default)

Nacisnąć przycisk Stop/Eject umieszczony na przednim panelu urządzenia (cały czas trzymając przycisk Default) –
czytnik powinien się zamknąć, a na ekranie wyświetli się napis PLEASE WAIT

Nacisnąć przycisk włączania na urządzeniu (cały czas trzymając przycisk Default)

Trzymać przycisk Default jeszcze przez 30 sekund
Odtwarzacz zacznie aktualizować oprogramowanie z płyty CD. Powinno to zająć około 5-ciu minut.

WAŻNE: NIE wyłączać odtwarzacza podczas aktualizacji (oraz nie przełączać w tryb stand-by) – Może to doprowadzić do uszkodzenia urządzenia!

Po zakończeniu aktualizacji odtwarzacz automatycznie wysunie tackę czytnika DVD/CD. Należy wtedy:

Wyjąć płyte CD z czytnika
Wyłączyć odtwarzacz przyciskiem ON/OFF (I/0) umieszczonym na tylnym panelu urządzenia

Włączyć urządzenie przyciskiem stand-by na pilocie do DP-600 -ja zrobiłem to przyciskiem SETUP na pilocie

Zostanie automatycznie uruchomiony Quick Setup
Zakończenie Quick Setup jest ostatnim krokiem aktualizacji!

WAŻNE: Jeżeli odtwarzacz wysunie tackę czytnika przed ukończeniem aktualizacji, należy ponownie wykonać całą procedurę aktualizacji od początku.

Naprwdę warto było generalnie menu wygląda identycznie jak w nowym kiss DP-1600. Martwi mnie że nadal niemam dżwięku 5.1 przez tuner AV w nero digital, ale ponoć kiss nie wspiera dżwięku okólnego tego formatu co wydaje się DZIWNE.
Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcz jedno aby być fer.
Informacje powyższe uzyskałem ze strony wsparcia technicznego Linksys-Kiss (prawie natychmiastowa odpowiedż ale na konkretne pytanie). Wgrywanie przebiegło bez problemów- z wyjątkiem odpalenia wgrywania płytki przyciskiem setup- ale może jest to synonim "ponownego uruchomienia dotwrzacza".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wszystko by bylo fajnie ale jak sie odtwarza plyty CD lub MP3 na CD lub DVD to odtwarzanie zaczna sie od konca plyty i idzie do poczatku. Kurcze jak tu sluchac muzyki skoro nagrania leca od konca!!! :) Jak to zmienic, w menu KISSA nic sie nie da ustawic.

Moze jakies rozwiazanie problemu?

Pozdrawiam

Edytowane przez mkprofilm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Tyllian' post='81269' date='24.01.2008, 00:03 ']Witam

chyba lipa z tym nowym softem bo slyszalem ze juz nic nowego nie wyjdzie :([/quote]
Jesteś pewien
Do poprawy jest czytanie polskiej czcionki z divix i odtwarzanie od końca CD (to napewno).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

troche czasu minelo i nic nie ma zadnych info na temat nowego softu

wsparcie techniczne nic nie wie kiedy ma sie pojawic i czy sie pojawi nowa ver. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...