Skocz do zawartości
reflect

Sky HD Test

Rekomendowane odpowiedzi

ja planuje zostac w uk, i nie wyobrazam sobie pracowac za mniej niz 10f na godzine Edytowane przez demek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie o tym mówię, jak ktoś chce zostać to za psie pieniądze pracował nie będzie:)
Good Luck.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='B_E_C_K' post='44959' date='16.04.2007, 19:35 ']No właśnie o tym mówię, jak ktoś chce zostać to za psie pieniądze pracował nie będzie:)
Good Luck.[/quote]

nie musisz mi zyczyc powodzenia bo taka prace juz mam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Demek
nie rozwalaj tematu rozważaniami o sile nabywczej itp itd,bo W TYM wypadku to nie ma nic do rzeczy!!
Kolega po prostu świetnie informuje o tym ,co jest i nikt z czytajacych nie musi sie afiszować,czy go na to stać ,czy też nie.
Po prostu-ja przynajmniej-uświadamiam sobie dystans nas dzielący od tego standardu.Jak Reflect napisał,Sky HD praktycznie nie ma konkurencji,więc sobie wyobrażam polski Sky HD powstały na gruzach n C+ PC i czego tam jeszcze i dopiero z tak skomasowanych środków coś sensownego można byłoby widzom zaproponować.
Ale to Science fiction w wersji hard

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, to tylko luźna dyskusja powiązana częściowo z tematem. Zresztą jak nie można dyskutować na takie tematy to o czym mamy tu rozmawiać?? Ile na temat tego testu można napisać??

Demek, nie życzyłem Ci szczęścia w poszukiwaniu pracy za 10F tylko tak ogólnie ;)

Edytowane przez B_E_C_K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beck,jestem spokojny ;)
ale już widziałem wiele dyskusji,w których gdy temat zszedł w kierunku siły nabywczej w euro czy funtach i zarobkach to zawsze robił się dym.A temat tutaj bardzo ciekawy i szkoda gdyby rozpłynął się w jakichś oparach

dobrej nocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie mam zamiaru pokazywac, ze moge wiecej niz inni, nie na tym rzecz polega. fakt, zeszlismy z tematu w innym kierunku ale chodzilo mi o to, ze nawet anglicy mowia, ze sky to droga zabawka

i tutaj proponuje zakonczyc rozmowy o pieniadzach..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='demek' post='44982' date='16.04.2007, 22:06 ']nie mam zamiaru pokazywac, ze moge wiecej niz inni, nie na tym rzecz polega. fakt, zeszlismy z tematu w innym kierunku ale chodzilo mi o to, ze nawet anglicy mowia, ze sky to droga zabawka

i tutaj proponuje zakonczyc rozmowy o pieniadzach..[/quote]

A ja jeszcze dodam ze brytyjczyk gdyby zarabial tyle co polak to by nie pozwolil by sobie na lcd, na sky, na ps3, gracze z mniejsza kasa tutaj wybiora x360 ps3 pozostanie w sferze oszczedzania badz dla tych co lubia sa maniakami audio-video.
Dla brytyjczyka taki rzeczy sa malo istotne dla nich liczy sie normalne zycie swoje pieniadze wydaja na zarcie, alkochol,wakacje, potem to juz w zalezj jest dopiero sa media i samochody. Ja kiedys wynajmowalem mieszkanie od szkota taki kurde gosciu no cholera taki niepozorny chudzinka ze smiesznym wyrazem twarzy zawsze sie usmiechniety no w polsce gosciu by do niczego nie doszedl juz z powodu wygladu chyba ze mialby wlasny interes, jednakze on jak zobaczyl moje sprzeciska to oczu nie mogl oderwac, mowil ze on to kablowki nawet nie ma, SKY uwaza za drogi, i tu was zdziwie facet jest analitykiem w banku i jezdzi porshe 911.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='demek' post='44930' date='16.04.2007, 14:50 ']nie do konca sie z toba zgodze, nawet ludzie zarabiajacy po 3 i wiecej tysiecy funtw mowia, ze jest to i tak drogo jak na telewizje, ale placa bo ich stac, natomiast nie mowia "co to 50f na miesiac"[/quote]


no moze juz kompletnie off topic ale ja z zona mamy ponad 3000 miesiecznie i nie zdecydowalismy sie na sky /pomimo ze jest rewelacyjny/ bo jest po prostu za drogi. W zamian rodzinna "n".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam tez wnajblizszym czasie jesli niespelni moich oczekiwan topfield to zaopatrze sie w sky hd mam pytanie czy macie jakies ciekawe stronki sklepów ze sprzetem w UK chcialbym kupic jakis dobry amplituner.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='macek.g' post='45104' date='17.04.2007, 23:32 ']Witam tez wnajblizszym czasie jesli niespelni moich oczekiwan topfield to zaopatrze sie w sky hd mam pytanie czy macie jakies ciekawe stronki sklepów ze sprzetem w UK chcialbym kupic jakis dobry amplituner.pozdrawiam[/quote]

Widze ze z Ciebie "Lazy Boy". Po pierwsze najpierw musisz wiedziec co chcesz kupic - wpisz w google nazwe sprzetu i kliknij w kilka linkow - zobaczysz co i jak. Jak bys chcial wiedziec wiecej to pisz w google "nazwa sprzetu + review".
Co do sklepow to procz ceny nie za wiele Cie poinformuja - sami sa nie doinformowani. Najlepiej jak po wybraniu sprzetu wejdziesz sobie na taka strone jak: [url="http://www.pricerunner.co.uk/"]http://www.pricerunner.co.uk/[/url] wpiszesz w wyszukiwarke model i wyjedzie Ci kilka sklepow internetowych.

A jak nie wiesz co kupic bo sie nie znasz to idz do najblizszego Currys Digital i popatrz co stoi na polkach - potem sprawdz na necie jakie opinie ma dany sprzet a potem pricerunner i masz nowy sprzet.:-)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam raczej to co oferuja w CURRYS na pulkach raczej mnie nie interesuje przynajmniej w Edinburghu potrzebuje czegos z wyzszej pulki typu denon 3806,4306 lub cos podobnego wczesniej np.tv kupowalem na www.kellko.co.uk pozd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W przeliczeniu na angielska pensje wychodzi bardzo tanio w porownaniu z polskimi realiami ... w sumie 2, 3 razy taniej ... niz w polsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='macek.g' post='45134' date='18.04.2007, 09:30 ']Witam raczej to co oferuja w CURRYS na pulkach raczej mnie nie interesuje przynajmniej w Edinburghu potrzebuje czegos z wyzszej pulki typu denon 3806,4306 lub cos podobnego wczesniej np.tv kupowalem na www.kellko.co.uk pozd.[/quote]

Witam Edynburg :(
Widac zes w sklepach orientacji nie masz, na Haymarkecie masz Home Cinema Centre, niedaleko na Dalkeith Road kierujac sie w strone Meadow Parku znajdziesz tez fajny sklepik po prawej stronie niedaleko RBS Bank, na Rose Street tez jest sklep ze sprzetami. ale generalnie wiedzac co chcesz mozesz polokac internecie nawet na ebay.co.uk tam znajdziesz duzo porzadnych sklepow, duzo taniej mozesz kupic w sklepach z australii lub usa :-) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

temat widzę dawno nie odświeżany, więc może ja to zrobie.
Tak się składa, że zastanawiam się nad platformą - freeview jest raczej cienki (mało dobrych kanałów). Mieszkam w UK i mam HDTV. Wacham się pomiędzy SKY HD, Cyfra + i N-ka. Rozum podpowiada mi, że Sky byłby najlepszy, ale portfel i dziewczyna mówią inaczej - ona chce mieć kontakt z polską TV. Myślę, że sobie z nią poradzę i da się przekonać. Ale dla pewności pytam użytkowników tych 3 platform - czy warto i którą by wybrali.

Z góry dziękuję za komentarz i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='-AS-' post='57483' date='28.08.2007, 21:10 ']Witam,

temat widzę dawno nie odświeżany, więc może ja to zrobie.
Tak się składa, że zastanawiam się nad platformą - freeview jest raczej cienki (mało dobrych kanałów). Mieszkam w UK i mam HDTV. Wacham się pomiędzy SKY HD, Cyfra + i N-ka. Rozum podpowiada mi, że Sky byłby najlepszy, ale portfel i dziewczyna mówią inaczej - ona chce mieć kontakt z polską TV. Myślę, że sobie z nią poradzę i da się przekonać. Ale dla pewności pytam użytkowników tych 3 platform - czy warto i którą by wybrali.

Z góry dziękuję za komentarz i pozdrawiam[/quote]

Sky + coś najtańszego z PL kanałami (tvp, tvn24 itd) : ) Mamy już wrzesień czas jesiennych promocji. Będzie grubo : ) więc ja bym tak zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, dzięki za odpowiedź

Z tym promocjami we wrześniu to nie jestem wcale taki pewien, wszedłem włąśnie na stone sky hd i od 1.09 ceny na pakiety wzrosną. Nie dużo bo zaledwie ok 2 funty miesięcznie, ale nie widzę nawet słowa na temat promocji.

[url="http://sky.com/hd/what-does-it-cost.htm"]Źródło[/url] - nowy cennik jest na dole strony do ściągnięcia w pliku .pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam sky hd i plazme panasa, widzialem jak dziala c+ i moge to nazwac ZENADA, a n wcale nie lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie też są moje odczucia odnośnie platform cyfrowych.
Ale kupiłem niedawno plazmę pioneer'a (428xd) i wydałem na to dość dużo pieniędzy, więc teraz jak tylko wspominam mojej dziewczynie o moim nowym pomyśle jak wydać następne pieniądze (w tym wypadku - 300funtów), to ona robi taką dziwną minę i mówi coś na temat mnie jedzącego plazmę w najbliższym czasie :blink:
Wracając jednak do tematu, więc piszecie, żebym brał sky'a i nawet się nie zastanawiał... tak, to był piękny dodatek do mojego tv... jedyne co mnie powstrzymuje od zrobienia tego jutro, to te 55 funtów miesięcznie. Nie jest to majątek, ale też nie jest to jakaś tanizna - szczególnie jeżeli doda się do tego wszystkie inne rachunki. No coż, takie życie... Ciężki orzech do zgryzienia (szczególnie z sezonem futbolowym w toku) :)

pozdrawiam

Edytowane przez -AS-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jesli mieszkasz w londynie to mozesz wpasc i ocenic czy warto....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety 800km od Londynu - stolica, ale Szkocji. Ale dzięki za zaproszenie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='-AS-' post='57525' date='29.08.2007, 09:25 ']Niestety 800km od Londynu - stolica, ale Szkocji. Ale dzięki za zaproszenie.

Pozdrawiam[/quote]


Witam fajnie ze mieszkasz blisko mnie tzn.jakies 10 mil mam u siebie cyfre hd i tuner topfielda hd,a teraz zastanawiam sie wlasnie nad SKY HD mialem ja nabyc jakies 3 miesiace temu ale znajomy szkot pracujacy w sky powiedzial zebym poczekal na jesien mówil cos o podwyzce,ale nieduzej co do pakietów ale taz duzych promacjach dla nowych abonentów tak ze poczekam chwile jak to sie unormuje.
Co do mojego pytania do ciebie nt.kalibracji dzieki za pomoc wlasnie zamówilem kalibracje u siebie chwile ma to potrwac bo gosc jest na urlopie ale dzieki za linka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam macek.g,

no ja tez sie gleboko zastanawiam na sky hd, chcialbym wykozystac tv, ktory kupilem, a freeview to niestety nie jest szczyt marzeń, ale jak wiadomo przynajmniej jest za darmo :)
Natomiast nie rozumiem Twojego pytania do mnie, o jakiej kalibracji piszesz? Czy to pytanie jest w ogóle skierowane do mnie? Sorry, może za dużo dziś wypiłem, ale rodzinka przyjechała do mojej dziewczyny i jakoś tak nie skumałem o co chodzi z ta kalibracją ;)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='-AS-' post='57664' date='29.08.2007, 23:48 ']Witam macek.g,

no ja tez sie gleboko zastanawiam na sky hd, chcialbym wykozystac tv, ktory kupilem, a freeview to niestety nie jest szczyt marzeń, ale jak wiadomo przynajmniej jest za darmo :)
Natomiast nie rozumiem Twojego pytania do mnie, o jakiej kalibracji piszesz? Czy to pytanie jest w ogóle skierowane do mnie? Sorry, może za dużo dziś wypiłem, ale rodzinka przyjechała do mojej dziewczyny i jakoś tak nie skumałem o co chodzi z ta kalibracją ;)

pozdrawiam[/quote]


akurat na innym forum toczaca sie dyskusja miedzy innymi na temat pioniera 8g i pytalem ci sie[mam nadzieje ze to ty potym samym nickiem] o kalibracje w UK pozd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak... hehe... faktycznie wklejałem linka... sorka, nie załapałem. Życzę udanej kalibracji (i nie za dużych kosztów) :)
Jeżeli jednak myślisz o kalibracji 8G, to mogę Ci zdradzić (z tego co wyczytałem), że niestety ludzie od kalibracji nie mają jeszcze działającego software'u - co jest trochę dziwne i frustrujące dla niektórych użytkowników. Ja na razie jeszcze o tym nie myślę, ale w przyszłości... kto wie ;)

Wracając do tematu - czym więcej czytam opinii brytyjskich użytkowników na temat sk hd, tym bardziej mnie "pali", aby go wykupić... dziewczyna chyba zawału dostanie :P chciała mieć polskie kanały, więc zacząłem ją delikatnie nakierowywać na oglądanie polskiej tv w necie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...