Skocz do zawartości
krystianG0411

TV 55-58" do 2500pln

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, klaus71 napisał:

w sklepie to wygrywa ten co ma najbardziej "wykręcony" tryb sklepowy - lub najfajniejsze demko

wg tego nie ma co oceniać tv - chyba że ktoś rzeczywiście chce tv z "najlepszym" trybem sklepowym

w moim przypadku w sklepie jakaś plazma samsunga grała jak stojący obok kuro - w domu było wielkie rozczarowanie - tv do śmietnika - obraz do d... w domu

a w sklepie grał tak dobrze

jedyny sens mają testy tv i ewentualna próba w domu i zwrot jak coś nie pasuje

W sklepie wygrywa ten na którym sprzedawca (podkreslam: człowiek, a nie sklep) ma najwyższą premię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, pmcomp napisał:

W sklepie wygrywa ten na którym sprzedawca (podkreslam: człowiek, a nie sklep) ma najwyższą premię.

Tylko ja nie piszę, żeby pytać sprzedawcę o radę tylko samemu zobaczyć różnicę. Jeżeli nie ufasz sprzedawcy to poproś o piloty i sam zmień tryby. Ogólnie taki post wytrych. Jak ktoś ma na takie coś odpowiedź. Pozamykać sklepy z ekspozycjami bo tam czarną magie stosują. Bez przesady.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można kupić lepszy, lepiej świecący TV ale za tym idzie zwykle kasa. Poza tym bywa, że drogie produkty też mają swoje różne problemy. Chyba nie ma sprzętu doskonałego.

Mam OLEDa od LG 55" i obraz jest rewelacja, jednak jest małe ale. Z tyłu głowy mam "wypalanie", przeszkadza trochę błyszczy ekran, no i jasność mogłaby być ciut wyższa.
Jako 2gi tv kupiłem okazyjnie 30% tańszego 70" słonia Phila 7304 i jestem zadowolony. Ciężko wracać do 55" maleństwa.. Liczę się z mankamentami, o serwisie nie myślę, zaliczone 2 restarty, jednak generalnie tv śmiga i obraz jest b. dobry po kalibracji . Dzisiaj odpaliłem starego pada Xiaomi i pograłem sobie w Asphalta. Laguje trochę ale da się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Tifa napisał:

Moim zdaniem szufladkowanie marek jest w najlepszym przypadku czystą ignorancją. Nie ma czegoś takiego jak dobra i zła marka. 

Kurcze dzieki za otwarcie oczu. Teraz dopiero widac, ze bylismy jak dzieci we mgle - Panasonic, Samsung, Sony, LG to wszystko zlo jest !

Od dzis wszyscy stawiamy na Mante, K&M, Telefunken, GoGen, Technisata czy Thompsona. Bo jak od dzis (juz) wiemy "nie ma czegos takiego jak dobra i zła marka"  

PS. Jakby to dotyczylo czajnikow (a nie tv) to nawet mozna bys sie zgodzic z ta twoja nowatorska teza 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Xisiek napisał:

Kurcze dzieki za otwarcie oczu. Teraz dopiero widac, ze bylismy jak dzieci we mgle - Panasonic, Samsung, Sony, LG to wszystko zlo jest !

Od dzis wszyscy stawiamy na Mante, K&M, Telefunken, GoGen, Technisata czy Thompsona. Bo jak od dzis (juz) wiemy "nie ma czegos takiego jak dobra i zła marka"  

PS. Jakby to dotyczylo czajnikow (a nie tv) to nawet mozna bys sie zgodzic z ta twoja nowatorska teza 😂

Serio chcesz abym się zniżał w tej konwersacji do takiego poziomu dyskusji? Wątpię. Mam nadzieję, że rozmawiam z osobą dorosłą. (Powyżej w sumie dwa razy sam sobie zaprzeczyłeś)

Marki które wymieniłeś dobrze się sprzedają w swoich widełkach cenowych. Pewnie przynajmniej na tyle aby opłacało się im utrzymywać tyle czasu na rynku.
Thompson to karabin maszynowy (jeden z lepszych). Natomiast Thomson z tego co wiem należy do TCL który w zeszłym roku wyprzedził Samsunga w USA
https://hdtvpolska.com/tcl-przebija-samsunga-w-sprzedazy-tv-w-usa/   odsyłam Pana do lektury.
Philips jeżeli dobrze pamiętam na naszym rodzimym podwórku w rozmiarach powyżej 50" + premium OLED ma 20% udziału w rynku [źródło z "ISBTech"]... z czym Pan wyskakuje? z mniejszymi modelami pewnie więcej. Przecież to daje ogromne ilości sprzedanych telewizorów.
Ja rozumiem, że kilka niezadowolonych osób potrafi na jednym forum zrobić burze w szklance wody, ale to nie odzwierciedla stanu faktycznego. 
Pan jak rozumiem próbuje tutaj zrobić z tej marki jakąś firmę krzak. Przecież to samo można by napisać o Panasonicu który ma ogromne problemy, w Polsce ma się źle, wycofuje się z rynku, w ostatni czasie znika z Australii. Sony w europie przynosi straty itp.... propagandę można siać na lewo i prawo tylko po co.
Skończę na dzisiaj, bo mam wrażenie, że i tak to nic nie da, bo "...wszyscy na tym forum..."
Pamiętam tak samo kiedyś na forach była w sekcji PC nagonka na firmę Asus a jest świetna i trzyma się dobrze, a legendarny HP czy Sony Vaio się zmyło z rynku.
Podobnie było z AMD, a wróciło ze świetnym Ryzen. Świat i rynki się zmieniają. Żadna firma nie jest w stanie utrzymywać ciągle tak wysokiego poziomu aby pisać, że jest zawsze w każdym przedziale cenowym najlepsza, to są bajeczki dla naiwnych dzieci.

Miłego dnia 

 



 

Oczywiście dalej uważam, że Philips w cenie 2699zł w rozmiarze 58" jest najlepszym wyborem. 
https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/telewizor-philips-led-58pus7304-12?utm_source=Internal&utm_medium=link&utm_campaign=2019.07.00_Internal&utm_content=7c7077ca5231fd6ad758b9d49a2a1eeb

Edytowane przez Tifa
  • Haha 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.06.2020 o 14:06, Tifa napisał:

Tylko ja nie piszę, żeby pytać sprzedawcę o radę tylko samemu zobaczyć różnicę. Jeżeli nie ufasz sprzedawcy to poproś o piloty i sam zmień tryby. Ogólnie taki post wytrych. Jak ktoś ma na takie coś odpowiedź. Pozamykać sklepy z ekspozycjami bo tam czarną magie stosują. Bez przesady.
 

Nie stosują magii. Stosują sztuczki na pokazywanych obrazach plus gadka sprzedawcy myślącego swoją kieszenią.

Nie zamykać bo nie będzie ich gdzie pomacać. Rynek sam je pozamyka w ciagu kolejnych 10-15 lat. Epidemia korony znakomicie ten trend pokazuje.

 

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...