Skocz do zawartości
Czikibimki

LG 43uk6950plb ustawienia do gier pod ps4 slim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy pomoże ktoś dobrać dobre ustawienia telewizora pod konsole? Teraz grywam w cod warzone jeśli to ma w czymś pomóc :D w niektórych miejscach jest ciemno i widzę dopiero gościa jak do mnie strzela. Ogólnie żeby ktoś podał ciekawe ustawienia do gier, pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Try gra, ustawiasz tv zgodnie z tym abys cos widzial plus korygujesz jasnosc (gamma) z poziomu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Xisiek napisał:

Try gra, ustawiasz tv zgodnie z tym abys cos widzial plus korygujesz jasnosc (gamma) z poziomu gry.

Właśnie odkąd zacząłem szperać coś z tymi ustawieniami to sam nie wiem czego już bym chciał.. :D masz jakieś takie złote ustawienia pod granie w fps? Jasność itp to chętnie bym wypróbował bo tak jak mówię jestem już zagubiony z tym co sam przestawiam :D włączyłem tryb gra i zrobiłem złącze na PC nie wiem czy to dobrze, coś tam pozmieniałem ale szukam że ktoś mi coś podpowie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukaj filmow instruktazowych w sieci, tam zadnej filozofii nie ma, to sa podstawowe sprawy bez zadnej magii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Xisiek napisał:

poszukaj filmow instruktazowych w sieci, tam zadnej filozofii nie ma, to sa podstawowe sprawy bez zadnej magii

Podam swoje ustawienia a czy mógłbyś podpowiedzieć co byś zmienił itp? 

Tryb gra, podświetlenie 100, konstrast 90,jasnosc 50, ostrość 0, kolor 55, odcień 0 temp barw c30, hdmi Deep colour, gamma średnia, poziom czerni auto, regulacja jasności w celu ochrony oczu wyłączone, to rzeczy które mogę przełączać po ustawieniu tryb gra i zrobienie "pc" wydaje mi się że gra czasem jest momentami bardzo jasna ale patrząc np w hangar mało co widzę  

Sorry ze truję [beeep]e :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na pierwszy rzut oka nic szczegolnie tutaj nie budzi obaw. Moze popatrzyc co sie stanie jak zmienic poziom czerni, choc auto zazwyczaj dziala poprawnie + zobaczy co i jak gdy zmienisz gamme. Jednak uogolniajac ustawienia masz ok, moze poza max podswietleniem (chyba ze HDR).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Xisiek napisał:

Ale na pierwszy rzut oka nic szczegolnie tutaj nie budzi obaw. Moze popatrzyc co sie stanie jak zmienic poziom czerni, choc auto zazwyczaj dziala poprawnie + zobaczy co i jak gdy zmienisz gamme. Jednak uogolniajac ustawienia masz ok, moze poza max podswietleniem (chyba ze HDR).

Tak konsola i telewizor obsługują hdr, okej no to coś popatrzę jeszcze, a są jakieś ustawienia które wplyna na lepszą widoczność przeciwników? Nie zawsze ich dostrzegam, Jakieś kolory czy coś? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co masz w menu zaawansowanym ale generalnie nie ma takich ustawien. Wylaczasz wszystkie ulepszacze obrazu (jezeli nie blokuje ich tryb gra) i tyle. Kolory przy podbiciu z 50 +5 absolutnie nic nie przeszkadzaja.

A jak nie bardzo dostrzegasz to moze czas na wiekszy tv po prostu. Z jakiej odleglosci grasz na tym tv?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co jakieś 2 m może troszkę ponad ale chodzi mi właśnie ze tak dziwnie czasem widać na dalszą odległość i się zataanawiam czy tylko Ja tak mam ale no może tak już jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...