Skocz do zawartości
Jan Sawicki

OLED B8 55" za 3999?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Panowie potrzebuje szybkiej porady.

Czy zakup B8 55 " za 3999 PLN ma jeszcze jakiś sens w połowie kwietnia 2020 r.? TV oczywiście z pełna gwarancją LG 24 mieś, FV23 itd

Ekran pójdzie głównie do gamingu, symulatory lotu, wyścigi dla których taki rozmiar jest idealny.   

Zazanczę, że na 4K/120Hz które oferuje B9 raczej zupełnie mi nie zależy, 

Czekam na opinie, pzdr 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w 60fps będziesz grał to jak najbardziej (w 30 fps bez rozmycia ekranu to jest dramat na konsoli). Odkąd mam oleda to we wszystko praktycznie na nim gram. Jedynie jak potrzebuje w jakąś strategie czy coś to używam monitora. Chociaż według mnie cena za wysoka ale z drugiej strony żeby innego oleda teraz kupic to byś musiał dopłacić i to czasem dość sporo.

Edytowane przez Cyga0000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedającym jest normalny sklep RTV, wystawiają fakturę i twierdzą, że jest nowy z pełną gwarancją producenta. Pewnie to jakiś egzemplarz po zwrocie.

Edytowane przez Jan Sawicki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twierdzic sobie moga, jak jest po zwrocie to chyba z jakiegos powodu, zgoda? Pewne sztuki B8 skonczyly sie w magazynach wiele miesiecy temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć, dzięki za info. Chyba przyjdzie przełknąć żabę i kliknąć B9. Przydała by się jakaś promocja dla skazanych na siedzenie w domu..

Edytowane przez Jan Sawicki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.04.2020 o 16:29, Jan Sawicki napisał:

Sprzedającym jest normalny sklep RTV, wystawiają fakturę i twierdzą, że jest nowy z pełną gwarancją producenta. Pewnie to jakiś egzemplarz po zwrocie.

Możesz zaryzykować, jeżeli masz dużo czasu i będziesz potrafił odesłać ten TV gdy okaże się że ma jakieś wady. A że ma to jestem pewien prawie na 90%. B8mki i C8mki wyprzedały się na pniu rok temu, jak ich ceny osiągnęły nienotowane nigdy ceny dla TV OLED. Nie ma opcji, żeby ktoś to trzymał na magazynie tylko po to żeby po roku sprzedać taki TV tysiaka taniej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...