Skocz do zawartości
pmcomp

Call Of Duty 3 - POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

zaraz dostanę kurwicy :D:( .

Zakupiłem konsolkę, fajną grę i ... utknąłem zaraz na początku.

Dałem Niemiachowi kolbą w zęby, wlazłem na czołg, klęczę, strzelają ale jestem bezpieczny i mam przed sobą 3 cele: trzech Germańców, po lewej i po prawej w oknach i na wprost jednego. I za cholerę nie wiem jak to przejść !!! ;) .

Opis z netu:

"After crawling underneath head N, and toward the Big Nazi building NW. Take
point and kill the Kraut in the new melee style, great addition in my
opinion. Next hop on the tank.

The style turns to spotter here, make sure to stay crouched on the tank.

Take out the 3 Gerries, they can't hit you. "

Siedzę na czołgu, nie trafiają mnie. Tylko jak ich zdjąć?
Strzelając z tą lunetą zabijam ich i się pojawiają następni. Aż do wyczerpania amunicji.

KTOŚ MI POWIE JAK TO PRZEJŚĆ ?!?.


Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sprawdź swój prv. i odezwij się teraz


Admin !
Tu nowy wątek by się przydał.Jak na innych forach.
Gry PS3. Czy cos takiego. Edytowane przez koles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za 7 zł możesz ściągnąć poradnik po polsku- może tam będzie lepiej wyjaśnione.
[url="http://www.gry-online.pl/pdf_sms_pp.asp?ID=14064&PARTNER=1"]http://www.gry-online.pl/pdf_sms_pp.asp?ID...4&PARTNER=1[/url]

Grałem w Call of Duty 1 i 2 i uważam że jest to wyjątkowo kiepska gra. Wygląda na to że wersja 3 jest robiona na to samo kopyto. Pierwszą wadę już zauważyłeś- strzelanie do wrogów z dużej odległości nie ma sensu. Zastrzelisz jednego i za kilka sekund w tym samym miejscu pojawi się kolejny. Totalna głupota. Dopiero podejście bezpośrednio do wroga zatrzymuje produkcję klonów w danym miejscu. Przez to jakiekolwiek planowanie nie ma sensu- musisz podejść i wszystkich pozabijać w bezpośredniej strzelaninie. Poza tym gra jest wyjątkowo liniowa- nie ma tu żadnej taktyki, po prostu idziesz jak tramwaj po szynach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pmcomp' post='44324' date='10.04.2007, 00:25 ']Cześć,

zaraz dostanę kurwicy :(;) .

Zakupiłem konsolkę, fajną grę i ... utknąłem zaraz na początku.

Dałem Niemiachowi kolbą w zęby, wlazłem na czołg, klęczę, strzelają ale jestem bezpieczny i mam przed sobą 3 cele: trzech Germańców, po lewej i po prawej w oknach i na wprost jednego. I za cholerę nie wiem jak to przejść !!! :D ..

KTOŚ MI POWIE JAK TO PRZEJŚĆ ?!?.


Pozdro[/quote]
Ja ci powiem. Wybierasz lornetkę( wciskasz lewy Analog) i namierzasz cele dla czołgu. Tank nawala w niemiaszków i jest cacy. No przecie to proste jak Rudy 102 :( . Później dopiero jest zabawa( zwłaszcza w ostatniej Polskiej misji:)

Edytowane przez arsenal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...