Skocz do zawartości
Redakcja

55-calowy telewizor do 2000 zł. Wybieramy najlepsze przetestowane modele | KWIECIEŃ 2020

Rekomendowane odpowiedzi

55-calowy telewizor do 2000 zł. Wybieramy najlepsze przetestowane modele | KWIECIEŃ 2020

Jak pokazują nasze ostatnie redakcyjne testy, w przedziale cenowym do 2000 zł można wybierać spośród szerokiej gamy telewizorów, które będą dobrze nadawać się do oglądania Netflixa, Playera czy YouTube. Zdadzą również egzamin w połączeniu z nowoczesną konsolą PS4 czy Xbox One. Poniżej pięć telewizorów, którymi warto się zainteresować podczas kwietniowych zakupów online.

 

Przeczytaj całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Sharp 55BL3EA, jest teraz na promocji w RTV EURO AGD za 1699 zł. Działa na androidzie i trzeba przyznać, że jest to najwygodniejsza forma obsługi telewizora. Poza tym ma świetne głośniki a dla mnie to ważne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, poszukuje jakiegoś telewizora w przedziale cenowym 2000-2500zł. Posłuży w głównej mierze do netflixa i meczów (nie mam kablówki, wszystko przez neta). Prawdopodobnie będę chciał także zakupić konsolę PS5 w dniu premiery, więc spoko, gdyby do gier również się nadał. Kanapa będzie jakieś 2-3 metry od telewizora. Z góry dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, GoHomeDuck napisał:

Cześć, poszukuje jakiegoś telewizora w przedziale cenowym 2000-2500zł. Posłuży w głównej mierze do netflixa i meczów (nie mam kablówki, wszystko przez neta). Prawdopodobnie będę chciał także zakupić konsolę PS5 w dniu premiery, więc spoko, gdyby do gier również się nadał. Kanapa będzie jakieś 2-3 metry od telewizora. Z góry dzięki za pomoc!

Philips 55pus7334. Na netflixie odtworzysz formaty zarówno HDR jak i Dolby Vision, co jest rzadkością w tym przedziale cenowym. Na androidzie możesz doinstalować aplikację wp pilota co umożliwi oglądanie tv naziemnej bez anteny, oraz dokupienie za 15 złoty pakietu eleven sport. Jeśli chodzi o konsole to input lag w tv wynosi poniżej 20ms więc bez obaw płynnie pograsz. W tym momencie w większości elektromarketów do  dostania za 2399zł.

Edytowane przez jacek.tom88
Literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za płynność obrazu odpowiada więcej czynników niż tylko hz takie jak np. procesor obrazu czy tzw upłynniacze w tym przypadku "Picture Performance Index".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

szukam telewizora, zależy mi na poniższych rzeczach:

  1. cena do około 2000
  2. 55" (ewentualnie 58 albo 65)
  3. żeby był na lata
  4. głównie do oglądania netflixa, czasem do połączenia z komputerem czy telefonem, albo do pogrania na PS
  5. smart TV 
  6. oczywiście wsparcie aplikacji typu Netflix, HBO, Youtube, przeglądarka 
  7. wifi
  8. 4K
  9. minimum 2 wejścia HDMI
  10. minimum 1 wejście USB
  11. tunery  DVB-T, DVB-C i DVB-S 
  12. HDR
  13. dobry obraz
  14. dobry dźwięk - wiadomo, że nie będzie taki jak z super wieży, ale żeby się go w miarę przyjemnie słuchało
  15. żeby dobrze współpracował z telefonem (obecnie xiaomi)
  16. czarna ramka
  17. montaż naścienny, więc może nie być podstawki 
  18. mile widziana opcja nagrywania na USB
  19. mile widziany tryb ambient 
  20. NIE zależy mi na obsłudze poleceń głosowych

Przeglądam głównie Samsungi, bo z nimi mam doświadczenie i do tej pory wszystko było ok, ale nie mam nic przeciwko innym markom, jeśli będą tego warte.

Najbardziej zastanawiam się nad poniższymi modelami:

  • SAMSUNG UE55RU7402
  • SAMSUNG UE55TU7192
  • LG 55UM7050
  • LG 55UM7450

Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Planuje zakup tv 58 cali zastanawiam się nad philipsem 7855, tcl c715, panasonic gx810. Przeglądając oferty wpadł mi w oko ten Hitach model hl7200 bardzo mnie ciekawi ten tv , miał może ktoś styczność z tym telewizorem jak wypada na tle wymienionych modeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Właśnie przymierzam się do kupna nowego telewizora. Nie chce przeznaczać na to wygórowaną ilość pieniędzy. Jednym słowem zależy mi na tym aby telewizor był jak najlepszy w swojej cenie. Wiem, że w zakresie budżetowym ciężko o wybór telewizora, który zaspokoi potrzeby użytkownika w 100%, lecz chciałbym wybrać jak najlepiej.

Główne zastosowanie telewizora to granie na konsoli, oglądanie youtuba, netflixa itp.

Wielkość matrycy 50/55''

Nie mam zamiaru oglądać na nim telewizji. 

Zależy mi na zmieszczeniu się w budżecie maksymalnym 2200 zł.

Głównie chodzi o dobrą jakość obrazu, nasycenie kolorów, poziomy czerni i jasności w trybie SDR jak i HDR a przynajmniej jak na swój segment cenowy.

Fajnie było by gdyby była obsługa  Dolby Vision i HDR 10+.

Jeżeli chodzi o system smart tv to niekoniecznie musi być to czysty android, ale mile widziane była by obsługa aplikacji twitch i spotify.

Jakość dźwięku wbudowanych głośników nie gra roli, ponieważ posiadam osobny sprzęt audio.

Po wstępnym rozpoznaniu rzuciły mi się w oczy trzy modele:

-Samsung UE50TU8002K

-TCL 50C715

-Philips 50PUS7855/12

Jak wyglądają one pod względem jakości obrazu przy aplikacjach i w grach?

Czy są warte uwagi, i który z nich wydaje się najlepszym wyborem?

Ewentualnie jakie inne modele są godne uwagi w tym zakresie cenowym i pod kątem tych zastosowań?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...