Skocz do zawartości
Tomasz2828

Wybór Soundbara czy może coś innego?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w opisie dziś odebrany Telewizor Samsung 75 cali Q70RA potrzebuję coś co w miarę fajnie zagra,celowałem w Soundbara ale czytam że średnio nadaje się do dużych pomieszczeń,ogólnie tak mam salon z kuchnią oraz otwartą antresolą(Więc jest wysoko)Salon z kuchnią ma około 65m2,na zdjęciu załączam zdjęcie gdzie będzie wisiał telewizor i teraz pytanko chciał bym wydać na coś do grania tzn,Soundbara do 2-2500k zależy mi głównie na tym by nie było kabli itp,w starym mieszkaniu mam Harmann Kardon + głośniki JBL5+1,nie jestem audiofilem głównie oczekuje czegoś fajnie czysto grającego

Co byście polecili?

Ps.Odległość po szerokości to 5m od jednej ściany do drugiej gdzie będzie stał narożnik:)

91337856_1458189064350279_8638299849353068544_n.jpg

Edytowane przez Tomasz2828

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co za problem wziac posiadany zestaw HK+JBL zobaczyc jak sie odnajdzie, potem dokoptowac listwe JBL za te cirka 2.5k zl i jak bedzie srednio to oddac do sklepu :)

Wierz mi w temacie audio nie ma jedynych slusznych rozwiazan bo kazdy ma jakies preferencje/wrazliwosc audio plus (co rownie wazne) zupelnie inne warunki akustyczne wlasnego pomieszczenia. Dlatego nic nie zastapi wlasnego ucha/odsluchu w domu.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Tomasz2828 napisał:

Witam jak w opisie dziś odebrany Telewizor Samsung 75 cali Q70RA potrzebuję coś co w miarę fajnie zagra,celowałem w Soundbara ale czytam że średnio nadaje się do dużych pomieszczeń,ogólnie tak mam salon z kuchnią oraz otwartą antresolą(Więc jest wysoko)Salon z kuchnią ma około 65m2,na zdjęciu załączam zdjęcie gdzie będzie wisiał telewizor i teraz pytanko chciał bym wydać na coś do grania tzn,Soundbara do 2-2500k zależy mi głównie na tym by nie było kabli itp,w starym mieszkaniu mam Harmann Kardon + głośniki JBL5+1,nie jestem audiofilem głównie oczekuje czegoś fajnie czysto grającego

Co byście polecili?

Ps.Odległość po szerokości to 5m od jednej ściany do drugiej gdzie będzie stał narożnik:)

91337856_1458189064350279_8638299849353068544_n.jpg

 

Średnio mi się chce to przewozić,u mnie są odłączone bo młody ciągle psztykał to są JBL Notbrige 5.1

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie jest najgorzej, wierz mi ze sa sporo ciezsze zestawy :) Jak nie chcesz bawic sie w transport to kupuj listwe i testuj ja w obecnym lokalu. Pamietaj jednak, ze to nie bedzie w pelni miarodajne  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...