Jump to content
Redakcja

„Sala samobójców. Hejter" zaledwie 2 tygodnie po premierze w kinie już w Player!

Recommended Posts

„Sala samobójców. Hejter" zaledwie 2 tygodnie po premierze w kinie już w Player!

Już dziś do szerokiej biblioteki Playera dołącza głośny film Jana Komasy „Sala samobójców. Hejter". Tytuł ten miał swoją premierę w kinach zaledwie dwa tygodnie temu, a już dziś można go oglądać w serwisie w ofercie „filmy na żądanie". Zostań w domu z Playerem!

Przeczytaj całość

Teraz, klaus71 napisał:

coś nie teges z artykułem - strona nieznaleziona

No bo film jeszcze jest dostępny :)

Jak film się pojawi, to będzie dostępna. Sorry za mały błąd - za szybko poszedł news na portal ;)

news jest ok. Po prostu dostępu jeszcze nie ma ;)

Brawo Chlopaki. Działacie z wyprzedzeniem. To w takim razie po ile bedzie PB95 w niedziele na Orlenie

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Nie wiem ale film wyceniony został na 35zł na 48h na dwa urządzenia / 5 profili więc można się podzielić z rodziną lub znajomym 😉

• Like 1

To bardzo drogo. Najnowszy Terminator za 14,99 na 48H jest na Prime Video i na Apple TV.

I do tego można sobie wybrać dźwięk 7.1 - oczywiście z polskimi napisami. HDR 4K i oczywiście Dolby Atmos na pokładzie.

• Upvote 1
  • Like 1

25 minut temu, Deimos napisał:

To bardzo drogo. Najnowszy Terminator za 14,99 na 48H jest na Prime Video i na Apple TV.

I do tego można sobie wybrać dźwięk 7.1 - oczywiście z polskimi napisami. HDR 4K i oczywiście Dolby Atmos na pokładzie.

Z dnia na dzień budzimy się w nowej rzeczywistości. To już nie te czasy, które znaliśmy jeszcze kilka dni temu. A dopiero przed nami to co się wydarzy bo efekty tego tygodnia i kolejnych zobaczymy za miesiąc dwa itd... : / Kina zamknięte więc te 35zł wydaje się normalną ceną jak mają oglądać to 2-3 osoby. Teraz trochę inaczej się na to patrzy. Ten film jeszcze jest w kinach...

Posted (edited)
12 minut temu, Barnaba napisał:

prawo popytu i podaży ;)

i to prawo właśnie spowoduje że 99%  ściągnie ten film z hostingów na dozwolony użytek własny

by obejrzeć pewnie jeszcze jakiś abonament trzeba wykupić - i wyjdzie film z bitratem dvd w 720p za 40zł - takie okazje tylko w Polsce

Edited by klaus71
  • Like 2

2 minuty temu, klaus71 napisał:

no to prawo właśnie spowoduje że 99%  ściągnie ten film z hostingów na dozwolony użytek własny

no właśnie - znowu docieramy do tego samego, co się dzieje z wydaniami fizycznymi w PL

cena jest wyebana w kosmos, bo trzeba zarobić, a mało kto kupi; a ponieważ cena jest taka, to jeszcze mniej ludzi kupi, a reszta ściągnie

Amen

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Wczoraj były informacje o 15 złotych i myślałem, że mam plan na dzisiejszy wieczór. 35 to jest więcej niż seans w IMAX, ja jednak podziękuję za taką rzeczywistość.

• Like 1

6 godzin temu, Deimos napisał:

Muszę się tu sprostować - film jest na iTunes i Apple TV w Dolby Vision. Reszta bez zmian.

Przeglądałem paru dostawców oraz kilka filmów i trochę pokręciłem...

Posted (edited)
1 godzinę temu, pmcomp napisał:
za 35 zł, he, he, he ...

Za film w 720p, dostałem odpowiedź od obsługi klienta. Szkoda twórców filmu, ale mam nadzieję, że ta akcja w Playerze zakończy się klapą.

Edited by chmiel2k
  • Like 1

Posted (edited)

A jak ktoś chce koniecznie zaliczyć ten film ciut taniej to jest dostępny na Canal+ VOD za 25zł.

Czy jest dostępny tam w 4K - tego niestety nie podano przynajmniej w mailu, który otrzymałem jako abonent.

Edited by Deimos

Nie ma wersji 4K na rynku :( Dziwne...

A ja szukam legalnie online pierwszej części z 2011 roku i ani widu ani słychu. Ktoś może coś wie?

W dniu 19.03.2020 o 20:21, lobbi napisał:

A ja szukam legalnie online pierwszej części z 2011 roku i ani widu ani słychu. Ktoś może coś wie?

Ja też szukałem tej części i nie ma tego dosłownie nigdzie. 

35 zł za 720p to naprawdę "okazja" xD

Za 20 zł to bedą za rok w koszach w Media Markt :) .