Skocz do zawartości
  • 0
eraser_2109

TCL LED 65EP660X1 czy to dobry wybór?

Pytanie

https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/telewizor-tcl-led-65ep660x1-uhd-4k-android-tv-metal-frame-hdr zastanawiam się nad tym telewizorem. Szukam dobrego telewizora 65 cali do max 3000 zł. Czy może kupić coś innego. Czy może coś z 55 cali też do 3000 zł. Zależy mi na dobrym stosunku ceny do jakości i małej awaryjności. Nie oczekuje full wypas technologii. W miarę przyzwoity obraz i dźwięk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1

Mam TCL w domu ale inny model i nie mogę narzekać, mają fajną jakość za przystępną cenę. W budżecie jaki miałem to nie mogłem poszaleć i wydaje mi się, że dobrze trafiłem.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1
W dniu 18.02.2020 o 16:19, eraser_2109 napisał:

 Szukam dobrego telewizora 65 cali do max 3000 zł. Czy może kupić coś innego. Czy może coś z 55 cali też do 3000 zł. Zależy mi na dobrym stosunku ceny do jakości i małej awaryjności. 

Ciezka sprawa, wszystko co porzadne (jak na dzisiejsze czasy) kosztuje sporo wiecej. Pierwszy sensowny tv w niewysokiej cenie i mozliwie najmniej awaryjny to chyba Panas gx800/810/820/830. 58 cali kosztuje mniej niz 3tys.

PS. TCL to polka jak nie dwie nizej.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1
20 godzin temu, eraser_2109 napisał:

Kupiłem w "promocji" w Media Expert za 2600 zł  https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/telewizor-tcl-led-65ep680x1. Mam nadzieję, ze nie popełniłem gafy. Tak więc budżetu nie przekroczyłem. Dziękuję za pomoc.

Udanej sztuki wiec zycze. Moze sie uda, 3mam kciuki.

PS. Co do Panasonica wspomnianego wyzej to tv bez fajerwerkow.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
2 godziny temu, Xisiek napisał:

Ciezka sprawa, wszystko co porzadne (jak na dzisiejsze czasy) kosztuje sporo wiecej. Pierwszy sensowny tv w niewysokiej cenie i mozliwie najmniej awaryjny to chyba Panas gx800/810/820/830. 58 cali kosztuje mniej niz 3tys.

PS. TCL to polka jak nie dwie nizej.

Nie mam wygórowanych oczekiwań i nie potrzebuje telewizora full wypas, co posiada super ekran i działa jak żyleta. Zdaję sobie sprawę, że za jakość się płaci, ale budżet mam ograniczony,  do 3000 zł, co i tak jest sporą kwotą. Wiem, że ludzie kupują smartfony po 5000 zł, ale to nie na moją kieszeń. Po prostu liczę na przyzwoity telewizor, który będzie działał poprawnie. Kupiłem w "promocji" w Media Expert za 2600 zł  https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/telewizor-tcl-led-65ep680x1. Mam nadzieję, ze nie popełniłem gafy. Tak więc budżetu nie przekroczyłem. Dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Rodzice mają TCL-a od 3 lat i nie narzekają - dobra jakość dźwięku, obrazu, AndroidTV = szybkość działania Smart TV. Kilku znajomych też ma i chwali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...