Skocz do zawartości
Lucas TECH

Jakie ustawienia na Samsung QLED??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam samsunga 55q85r. No niby wyższa półka ale za groma nie mogę go ustawić. Mam też Panasonica 50ds630 i świeci naprawdę dobrze. Ładnie nasycone kolory, dobre odwzorowanie barw itd. No mi odpowiada. I chciałem żeby ten samsung podobnie odwzorował kolory. Bawiłem się tymi wszystkimi suwakami w to i z powrotem ale no za każdym razem wychodzi inaczej. Kolory jakby wyprane, blade. Jak podkręce to zawsze coś nienaturalnie zaczyna świecić. A to twarz, a to trawa a to niebo.. Zawsze coś nie tak. Jak już wydawało mi się że jest ok na jakimś filmie czy kanale to po przyłączeniu na inny czar prysł. Na netflixie jest najlepiej. Ale jak włączę telewizje kablową to znowu lipa. Włączę mecz, głównie oglądam tenis to też lipa. W dodatku niezbyt wyraźna ta piłeczka tenisowa.. W Panasonicu wszystko ok. A w samsungu albo kolor kortu nie taki albo piłeczka niewyraźna, albo artefakty pojedyncze od czasu do czasu.. Proszę o pomoc.. Mam jeszcze możliwość zwrotu. Ale chciałbym jakoś spróbować powalczyć jeszcze z tym telewizorem. Może ma ktoś jakieś odpowiednie ustawienia??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj testu na portalu bedziesz mial wskazowki. A jak masz ustawionego Panasonica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na portalu nie ma testu tego modelu. Jest test modelu wyższego czyli q90. I według tego testu również ustawiłem mój telewizor. Niestety obraz nie jest zadowalający. Podczas oglądania netflixa jest ok. Zwykłą telewizje może też bym przełknął, choć wygląda tak sobie, jakoś blado.. Ale sport, głównie tenis, piłka nożna dla mnie to dramat. W telewizorze za prawie 6 tys takie rzeczy są niedopuszczalne. Także zdecydowałem już że go oddam do sklepu. A ustawień Panasonica teraz nie pamiętam. A z racji braku miejsca chwilowo wyniosłem już go do piwnicy 😊

W każdym bądź razie na początku jak przywiozłem tego samsunga to chwile miałem włączonego panasonica i próbowałem ustawić samsunga pod niego. Ale na tych samych ustawieniach w samsungu źle to wyglądało..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...