Skocz do zawartości
homman

Najtańszy philips z ambi obsługujący słuchawki BT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Moje wymagania to ambilight + połączenie z słuchawkami BT
NIE MUSI BYĆ ANDROIDA

Jeśli dobrze poszukałem to dopiero seria 7334 obsługuje słuchawki BT? Żadna tańsza z saphi albo jakiś starsz z przed kilku lat? Wolał bym wydać na tv jak najmniej używka spokojnie by mnie zadowoliła.

Różnica między 50pus7334 a 50pus7504 to wyłącznie  subwoofer ?

Natomiast na amazonie itd korzystniej wychodzi zakup 50PUS8804/12  Wszystko jest to samo tylko jeszcze lepszy dźwięk?

Edytowane przez homman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz sensowny tv to lepiwj poszukaj innej marki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce ambilight więc nie ma innej marki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, homman napisał:

Chce ambilight więc nie ma innej marki.

https://www.dreamscreentv.com/

To możesz zamontować do każdego TV. Wadą rozwiązania jest to, że przyjmuje do analizy sygnał z HDMI, czyli jak będziesz oglądał coś z apek smart, albo tunera wbudowanego w TV to nie będzie działać. Zaletą jest to że ma mniejsze opóźnienia od Philipsowego ambi, jest czterostronny no i kupujesz raz i będzie działało z każdym TV. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie się nie nadaje.

telewizja naziemna od czapy raz na rok.A tak to streaming z tel lub chrome.

Dla mnie wady obrazu naprawdę nie są istotne.

Chce tylko ambi + słuchawki na BT. Przeżył bym nawet bez smarta. Mi box np.

I moim zdaniem nic nie zastępuje oryginalnego ambi. Każde ma opóźnienia itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.02.2020 o 12:52, homman napisał:

Dla mnie wady obrazu naprawdę nie są istotne.

Ale wady oprogramowania są? Np wbudowany chromecast w TV Philipsa czasami działa, czasami nie. Słyszałem też o problemach z Blutooth, że czasami gubi parowanie, albo co gorsza nie da rady w ogóle się połączyć. Być może Philips rozwiązał te problemy kolejnymi aktualizacjami, albo w nowych modelach nie występują. Chciałbym w to wierzyć, ale wątpię, bo niektóre błędy oprogramowania żyją w Philipsach od lat i jak czytam to forum to ludzie natrafiają dokładnie na te same problemy co ja 4 lata temu jak byłem posiadaczem TV Philipsa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, efel napisał:

Ale wady oprogramowania są? Np wbudowany chromecast w TV Philipsa czasami działa, czasami nie. Słyszałem też o problemach z Blutooth, że czasami gubi parowanie, albo co gorsza nie da rady w ogóle się połączyć. Być może Philips rozwiązał te problemy kolejnymi aktualizacjami, albo w nowych modelach nie występują. Chciałbym w to wierzyć, ale wątpię, bo niektóre błędy oprogramowania żyją w Philipsach od lat i jak czytam to forum to ludzie natrafiają dokładnie na te same problemy co ja 4 lata temu jak byłem posiadaczem TV Philipsa. 

Zawsze mogę kupić mi boxa. Więc soft nie ma znaczenia.

Jw ambilight + bluetooth na słuchawkach. Nic więcej mi nie trzeba. I to ma działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu jedziecie tu tak po philipsie.

Soft generalnie jest był i będzie skopany. Brak im programistów czy coś.

Ale mając coś czego nikt inny nie ma. I czego niczym nie zastąpię. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zero konkretnych odpowiedzi na temat.. jak miło. Tylko hejt antyphilipsowy.

Nawet model 8303 nie ma dźwięku BT.

Natomiast starocie których nie mogę dostać mają. Ktoś pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, FrankyGoes napisał:

Philips 7304 na pewno ma i ambilight i obsługuje słuchawki BT. :)

7304 i 7334 to niewielkie różnice. W zasadzie ich brak. Z czego ten pierwszy nie wiedząc czemu jest droższy. I można za to kupić 7504.

Dziwi mnie natomiast że nie ma tv starszych... a jeśli są to nie do kupna. Lub cena taka że lepiej kupić nowy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem po prostu że dostanę jakiegoś philipsa z ambilightem i BT  używany za 1 000pln np

 

A jw napisałem dopiero modele 7034 75004 obsługują BT. Nie ma np opartych na saphi z BT.

Podczas gdy niemal każda konkurencja w tanich modelach ma BT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zależy Ci na Philipsie z ambi i z BT na słuchawki to tylko najnowsze telewizory. Może warto przeszukać opcję outlet na sklepach internetowych. Myślę, że też na OLX spokojnie znajdziesz ten model w obniżonej cenie -tylko wtedy trzeba uważać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...