Skocz do zawartości
damt610

odtwarzacz Blu-Ray do około 500 pln

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym kupić pierwszy odtwarzacz Blu-Ray i zastanawiam się jaka jest różnica takich za 500 pln i np. 1000 pln - głównie chodzi mi o jakość obrazu.

Posiadam telewizor 55XF9005 bez dodatkowych głośników (w przyszłości planuję kupić sam soundbar).

Zastanawiam się też nad używanym Xbox One S ale tutaj pytanie czy jakoś odtwarzanych materiałów nie będzie gorsza niż na dedykowanych odtwarzaczach?

Co konkretnie polecacie tak do 500-600 pln?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, damt610 napisał:

zastanawiam się jaka jest różnica takich za 500 pln i np. 1000 pln - głównie chodzi mi o jakość obrazu.

To zależy co potrzebujesz Blu-ray 1080p / czy 4K Ultra HD.

Jeżeli masz w planach Soundbar, to dobrze by było zaopatrzyć się w Ultra... Dolby Atmos itp. Ale to już sam zdecydujesz... co potrzebujesz / wykorzystasz. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie zależy mi na wifi czy dysku wewnętrznym w takim odtwarzaczu.

Rozumiem, że konsola odpada ze względu na brak 4k.

Znalazłem Sony UBP-X500 w cenie 599 pln myślicie, że to będzie optymalna opcja na zakup z 4K Ultra HD i Dolby Atmos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że interesowałoby mnie Dolby Vision i UHD to jaki najtańszy odtwarzacz polecacie? Ten Sony co podałem wyżej byłoby ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież on nie ma DV, a te sony które mają DV wymagają jego ręcznego włączenie i wyłączenia dla mnie to dyskwalifikuje te odtwarzacze, chodź cenowo są ok jak i jakościowo dobrze wykonane.

Nie masz dużego wyboru bo pozostał Ci tylko panasonic ub450 strasznie biedny model wykonanie i funkcje słabo słabo ... kolejny to ub820.. jeden z lepszych odtwarzaczy świetna jakość obrazu.

A jeśli nie przeszkadza Ci ręczne przełączanie DV w sony to oczywistym wyborem będzie X800M2.

Edytowane przez D4r3KS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, damt610 napisał:

Biorąc pod uwagę, że interesowałoby mnie Dolby Vision i UHD to jaki najtańszy odtwarzacz polecacie? Ten Sony co podałem wyżej byłoby ok?

To nie znajdziesz niczego w zakładanym budżecie. Najtańszy godny polecenia odtwarzacz z Dolby Vision to druga wersja Sony X800 (oznaczona jako M2), który kosztuje ok. 1300 zł., ewentualnie Panasonic ub450 za ok. 900 zł.

Edytowane przez vader_4747

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.01.2020 o 22:12, damt610 napisał:

Dziękuje za informacje, muszę w takim razie dozbierać do tego Sony X800M2.

Jak się sprawuje? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...