Skocz do zawartości
Lucky555Luke

LG Oled 65 B9 + amplituner Yamaha MusicCast RX-S602

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

postanowiłem trochę zmienić swój sprzęt audio i zakupiłem tv LG Oled 65 B9 oraz amplituner Yamaha MusicCast RX-S602. Fizycznie sprzętu jeszcze nie mam, ma być jutro ale ciekawi mnie jedno zagadnienie. Posiadam również konsole Xbox One X oraz dekoder Orange. Czy lepiej wszystkie sprzęty podłączyć do amplitunera i potem kablem HDMI do telewizora, czy jednak konsole jak i dekoder bezpośrednio do telewizora, a do amplitunera jedynie kolumny i połączyć je z TV. Które rozwiązanie jest najlepsze, żeby uzyskać maksimum ?

 

Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wsio do amplitunera w końcu po coś go kupiłeś :) jeden by rządzić wszystkimi 😄 Pamiętaj by połączyć to jako HDMI-ARC razem.

Edytowane przez SlR
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lucky555Luke napisał:

Witam,

postanowiłem trochę zmienić swój sprzęt audio i zakupiłem tv LG Oled 65 B9 oraz amplituner Yamaha MusicCast RX-S602. Fizycznie sprzętu jeszcze nie mam, ma być jutro ale ciekawi mnie jedno zagadnienie. Posiadam również konsole Xbox One X oraz dekoder Orange. Czy lepiej wszystkie sprzęty podłączyć do amplitunera i potem kablem HDMI do telewizora, czy jednak konsole jak i dekoder bezpośrednio do telewizora, a do amplitunera jedynie kolumny i połączyć je z TV. Które rozwiązanie jest najlepsze, żeby uzyskać maksimum ?

 

Z góry dzięki za pomoc

Daj znać jak to ze sobą współpracuje, czy nie ma żadnych problemów itp. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szybko wczoraj podłączyłem wszystko, testowałem Xboxa oraz dekoder Orange, wszystko elegancko chodzi, telewizor rewelacja, nie spodziewałem się, że zrobi to na mnie aż takie wrażenie :)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...