Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, pmcomp napisał:

Kazdy w sygnaturce może sobie napisać co chce.

I każdy ma prawo... w dowolnym temacie to komentować... ;)

Kto jak długo jest, chyba NIE UPOWAŻNIA GO DO BYCIA ŚWIĘTĄ KROWĄ ! Byłem na pewnym forum 10 lat i mnie zbanowano bo złamałem 1 pkt regulaminu... Przeprosiłem i jest ok, ale moderator mi napisał, że STAŻ nie upoważnia do robienia co się chce...

Moderacja forum pozwala tu na wszystko więc jeśli on może mnie obrażać w sygnaturce to ja mogę pisać na ten temat co 2 post na całym forum ! Zgłoś mnie do moderacji - proszę !!! ;)

I żadnym klonem nie jestem - kiedyś miałem inny nick, ale to wyjaśniłem sam od razu po zmianie, która była kwestią techniczną... A tak to nigdy wcześniej nie byłem na tym forum.

Mam do Ciebie wielki szacunek bo się znasz na tym co piszesz i nie oceniam też pod kątem wiedzy Barnaby tylko tego jak się zachowuje... Można się na czymś dobrze znać, ale to nie usprawiedliwia poniżania innych i bycia hejterem !

On tylko czeka na takie uznanie bo to dla niego jest paliwo jakie ma wsparcie więc jak możesz nie wspieraj go w pisaniu obraźliwych sygnaturek. No chyba, że uważasz, że to jest właściwe....

Edytowane przez Adam60
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Barnaba napisał:

No to zaczekam na wydanie z PL, albo trzeba będzie dorobić z BD :)

Ale wydanie u nas jest takie samo jak na zachodzie więc nie licz na coś z PL audio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Jasiek_31 napisał:

Ale wydanie u nas jest takie samo jak na zachodzie więc nie licz na coś z PL audio.

Dołożenie PL z BD nie jest trudne. Są darmowe i legalne narzędzia do tego.

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Barnaba napisał:

Dołożenie PL z BD nie jest trudne. Są darmowe i legalne narzędzia do tego.

Jeżeli czas trwania filmu się zgadza to tak, niestety może tak nie być, przykład filmy Gwiezdne Wojny 1 do 6 mają inny czas trwania w wydaniach UHD niż w wydaniach BD z polskim audio, i wtedy to już jest kombinowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli czas trwania filmu się zgadza to tak, niestety może tak nie być, przykład filmy Gwiezdne Wojny 1 do 6 mają inny czas trwania w wydaniach UHD niż w wydaniach BD z polskim audio, i wtedy to już jest kombinowanie.

Zgadzam się - czasami to już trzeba być specem i umieć edytować dźwięk. Wydaje mi się jednak, że w ogromnej większości przypadków wystarczy przesunąć i/lub zmienić tempo.
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...