Skocz do zawartości
Gmeru

Sony ujawnia logo najnowszej konsoli PS5 oraz ilość sprzedanych sztuk PS4!

Rekomendowane odpowiedzi

Sony ujawnia logo najnowszej konsoli PS5 oraz ilość sprzedanych sztuk PS4!

Jesteśmy właśnie na targach CES2020 w Las Vegas gdzie  firma Sony ujawniła kolejne szczegóły na temat nadchodzącej konsoli PlayStation 5. Informacje pojawiły się podczas oficjalnej konferencji prasowej gdzie Jim Ryan (prezes i dyrektor generalny Sony Interactive Entertainment) zaprezentował m.in nowe logo, które będzie zdobić konsolę kolejnej generacji.

 

Przeczytaj całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gmeru

albo może ktoś inny wie

jak z poziomu artykułu

https://hdtvpolska.com/sony-ujawnia-logo-najnowszej-konsoli-ps5-oraz-ilosc-sprzedanych-sztuk/

przejść na forum i komentarzy związanych z tym artykułem 

chyba to jest główny powód że nikomu się nie chce komentować artykułów bo nie da rady prosto przejść z artykułu na stronie głównej na forum

a może ja czegoś nie ogarniam?

Edytowane przez klaus71
  • Plusik 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś była o tym mowa, że są to oddzielne sekcje komentarzy, więc nie jest to możliwe. W sumie według mnie kiepsko wyszło z rozdzieleniem komentarzy na forum i portalu...

  • Plusik 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale co z tego że rozdzielne

z forum łatwo przechodzisz do artykułu - jest wielki BUTTON "Przeczytaj całość"

ja chcę mieć łatwe przejście z artykułu z powrotem na forum - np. guzik 'POKAŻ POWIĄZANY WĄTEK NA FORUM"

teraz jedyny sposób to użyć wyszukiwarki forumowej - tylko komu się chce takie coś robić

a może jest gdzieś takie przejście?

 

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po kliknięciu w "nowa zawartość forum" wyświetla się ciąg odpowiedzi z pomieszanych tematów,no ale Gmeru pisał,że "siedzieliśmy na trupie" także trzeba się cieszyć :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi bardziej chodzi by tu był jakiś guzik - np. przy tym dymku z liczbą komentarzy 3 (to jest liczba komentarzy na forum) - a komentarzy do artykułu jest tylko 1

więc i wszystko by sie "kupy" trzymało - i jak chcemy to przeskoczyć do komentarzy forumowych byłoby łatwo

a tak jak publikowany jest news to jak zniknie z głównej listy na forum (co trwa zazwyczaj  kilka minut) to już się nawet komenta pisac nie chce - bo trzeba wyszukiwać

image.thumb.png.8b4048ba36ace439e697478a2a2ac5ff.png

Edytowane przez klaus71
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...