Skocz do zawartości
Piotr Strug

Nowy sprzęt za yamahę rx-a1060

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po 1 chciałem się przywitać to mój pierwszy post na tym forum. Zwracam się do Was z porada a mianowicie.

Sprzedałem amplituner Yamaha RX-A1060.

Szukam alternatywy, jakiś czas temu jak patrzyłem na allegro były 2-3 amplitunery z trójką z przodu(chciałem kupić flagowca) yamaha mi się spodobała bardzo. Obecnie widzę tylko słabsze amplitunery.

Chciałem Was drodzy forumowicze zapytać, macie może jakąś alternatywę/pomysł?

Czytałem trochę na temat Arcam 750AVR, jest w dobrej cenie na allegro. Co myślicie o takim pomyśle?

Moj głośniki to Dali Concept 8 fronty.

Centralny Dali Vokal

Dali Concept 1 tył.

Subwoofer Tonsil Aktiv 250.

Generalnie to bardzo bym sie na głośnikach nie skupiał, będe je wymieniać(to mój następny krok).

Krteria?

1. Sprzęt używany

2. Najlepiej by było z obsługą serwisu TIDAL

3. Dobrze by było mieć ARC.

4. Generalnie lubię wygodę, dotyhczas odpalałem aplikację na tel i słuchałem w ciągu kilku sekund muzyki jaką chciałem, po włączeniu TV ampli się sam uruchamiał.

5. Cena klocka do 10tys, z tym, że byłbym najszczęśliwszy nie płacąc wiecej jak 6-7.

 

Zastanawiałem się też nad wzmacniaczem+DAC do TV.

Miałem FERGUSONA ATV jako odtwarzacz filmów z USB, rewelacja tylko dwa "ale", sklep google się wieszał, Netflix nie działał, Następnie kupiłem XIAOMI, w porównaniu do fergusona pod każdym względem mi się nie podobał. Kupię teraz nVidia Shield. Dlaczego o tym piszę? Chce mieć głównie odtwarzacz USB filmów, ale tam też znajdę Tidal'a więc chyba amplituner z Tidalem nie byłby, aż tak konieczny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...