Skocz do zawartości
Republika TV

Smartwatche / sportwatche / smartbandy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem posiadaczem takowego sprzętu ani nie jestem jakoś specjalnie zainteresowany nabyciem smartwatcha ale zastanawiam się czy istnieją na rynku urządzenia możliwe w taki sposób do zesparowania (Samsung/Android <-> Samsung/Android lub Tizen) by dało się za pomocą funkcji Blutooth przenosić utworzone kontakty ze smartfona do smartwatcha lub pisać SMSy za pomocą funkcji głosowych np. dyktując... ot takie przedłużenie telefonu tyle że baz karty MicroSIM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś poleca jakiś ciekawy sprzęt na 2023 rok? Głównie chodzi mi o jak najwięcej PRECYZYJNYCH funkcji do pomiaru fizyczno-biologicznego aniżeli multimedialnych pokroju NFC, ANT+, indukcyjnego ładowania, nawiązywania/odbierania połączeń, mikrofonów, głośników, WiFi, e/SIM, LTE, ale jeżeli byłoby to możliwe w cenie do 1000 pln to jak najbardziej, niemniej jako realista zdaję sobie sprawę że w tym przedziale cenowym nie można mieć wszystkiego, coś za coś, zatem priorytety wymieniłem, reszta to miłe dodatki, ale też niespecjalnie kosztem skróconej pracy baterii bo to tez ważne. Wiem że tej kwestii precyzyjności pomiarowej Garmin jest tu najbardziej polecany, więc może coś z tej marki?

Nie wiem czy słusznie tu unikam urządzeń kojarzonych z masową elektroniką pokroju Samsunga, Huawei, Xiaomi... o AppleWatchach nawet nie będę się rozpisywał bo to ultradroga zabawka dla fanatyków brandu nadgryzionego jabłka, którym zależy najbardziej na kompatybilności całego swego ekosystemu z innymi produktami Appla jakie w swym portfolio już posiadają (ja nie posiadam nic od Appla).

Z drugiej strony znalazłem też smartwatche z funkcjami pomiaru cukru we krwi, ciśnienia czy nawet EKG. Czy ktoś poleca tego typu funkcję, warto na nie stawiać i co ważne jak się one sprawują w precyzyjności pomiarowej względem konwencjonalnych aparatur medycznych?

Edytowane przez Republika TV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...