Skocz do zawartości
  • 0
mielniak

Disney+ na Amazon Firestick TV 4k

Pytanie

Witam,czy jest jakiś sposób żeby zainstalować Disney+ na Firestick?Czytalem ze jest już aplikacja,ale mnie nie mogę jej znalesc,znajduje mi jedynie jakieś tam pojedyncze filmy z platformy Disney,ale jest dopisek ze niedostępne.Dodam ze mam zainstalowanego płatnego VPN Surfshark na Firestick.Kupiłem stick’a przede wszystkim dla aplikacji Apple TV i działa to wyśmienicie ale Disney+ bylby miłym dodatkiem jakby tez działało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
W dniu 18.12.2019 o 10:42, mielniak napisał:

Witam,czy jest jakiś sposób żeby zainstalować Disney+ na Firestick?Czytalem ze jest już aplikacja,ale mnie nie mogę jej znalesc,znajduje mi jedynie jakieś tam pojedyncze filmy z platformy Disney,ale jest dopisek ze niedostępne.Dodam ze mam zainstalowanego płatnego VPN Surfshark na Firestick.Kupiłem stick’a przede wszystkim dla aplikacji Apple TV i działa to wyśmienicie ale Disney+ bylby miłym dodatkiem jakby tez działało.

Zainstaluj Aptoide TV to taki ala Play Store. Tam daj w wyszukiwanie DISNEY i lec po wszystkich pozycjach ktore ci wynajdzie az znajdziesz te z logo DISNEY+ i zainstaluj ;>

  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
W dniu 18.12.2019 o 10:42, mielniak napisał:

Dodam ze mam zainstalowanego płatnego VPN Surfshark na Firestick.

i jak działa ten VPN? polecasz?

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Potwierdzam dzialajacy Disney Plus z wykorzystaniem NordVPN...4k bez zajakniecia przy pokazywanym polaczeniu ~40Mbit...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam.Czy do Apple TV na Fire stick w Polsce musi być VPN? Kupiłem sticka właśnie dla Apple TV i mimo auktualizacji stica Apple się nie odpala i cały czas prosi o aktualizacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Godzinę temu, Gregor Kinasz napisał:

Witam.Czy do Apple TV na Fire stick w Polsce musi być VPN? Kupiłem sticka właśnie dla Apple TV i mimo auktualizacji stica Apple się nie odpala i cały czas prosi o aktualizacje.

mi się Apple TV odpala bez problemu - ale nie nie mam usera więc filmów już nie odpalałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam.Czy do Apple TV na Fire stick w Polsce musi być VPN? Kupiłem sticka właśnie dla Apple TV i mimo auktualizacji stica Apple się nie odpala i cały czas prosi o aktualizacje.

Klaus71,dziękuje za odpowiedz ale możesz jeszcze napisać czy masz VPN czy odpaliłeś Apple TV bez VPN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...