Skocz do zawartości
Audiomaniak

Philips PH805 | TEST | Słuchawki z systemem aktywnej redukcji szumów w niebywale niskiej cenie

Rekomendowane odpowiedzi

Philips PH805 | TEST | Słuchawki z systemem aktywnej redukcji szumów w niebywale niskiej cenie

Philips wprowadza właśnie do sprzedaży swoje najnowsze słuchawki nauszne z systemem aktywnej redukcji szumów. Ich niewygórowana cena w połączeniu z rozwiązaniami, które dostępne są w sprzęcie z wyższej półki sugeruje, że jest to smakowity kąsek wśród szerokiej gamy słuchawek obecnych na rynku. Bezprzewodowe słuchawki Philips PH805 ANC zostały zaprojektowane tak, aby zmierzyć się z najlepszymi na rynku modelami jak Sony WH-1000XM3 lub Bose z QC35 II, ale tylko za ułamek ceny topowych modeli. Czy uda się Philipsowi złamać monopol słuchawek premium swoim nowym modelem? Zaraz się o tym przekonamy.

 

Przeczytaj całość

  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KAŻDE słuchawki z systemem redukcji szumów to ZŁO !!! I cena nie ma tu żadnego znaczenia.

Dlaczego? To wynika z ich zasady działania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, wiemy audiofilu jaki jesteś zakręcony na tym punkcie. Postaw się jednak w roli większości społeczeństwa a nie swojej: podróżowanie komunikacją miejską, praca w korpo na open space czy służbowe latanie samolotami, siedzenie na dworcu kolejowym itd itd itd. Tacy ludzie też chcą zaznać jakości dźwięku. 

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
KAŻDE słuchawki z systemem redukcji szumów to ZŁO !!! I cena nie ma tu żadnego znaczenia.
Dlaczego? To wynika z ich zasady działania.
Masz na myśli, że podczas słuchania muzyki ANC wycina również pasma, na których je h przenoszony dźwięk, który powinniśmy usłyszeć?

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
KAŻDE słuchawki z systemem redukcji szumów to ZŁO !!! I cena nie ma tu żadnego znaczenia.
Dlaczego? To wynika z ich zasady działania.
Przecież takich słuchawek, nie kupuje się, żeby napawać się jakością muzyki.
Do tego, to mam słuchawki na kablu, ze wzmacniaczem słuchawkowym.
Te są na trening, do podróży, do pracy.
Żeby coś grało, muzyka, audiobook, ale nie delektowanie się dźwiękiem, tylko uprzyjemnić sobie jakieś inne czynności, tyle.

Szczególnie w pracy i na siłowni, bardzo przydaje się to wyciszanie szumu.
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwiatki w tzw. recenzji:

Cytat

W komplecie jest również przewód, który umożliwia korzystanie z Philips PH805 bez zasilania i podłączenie sprzętu do dowolnego urządzenia.

Czytamy dalej:

Cytat

cienki kabel do podłączenia słuchawek w tradycyjny sposób.

czytamy trochę dalej:

Cytat

eliminują hałas podczas słuchania, eliminując niskie przeszkadzające częstotliwości.

Cytat

NC nie jest co prawda aż tak skuteczny jak w ...

Czy chodzi o NR = noice reduction ?

Czytamy dalej:

Cytat

Przy słabo zrealizowanych nagraniach słuchawki lekko się gubią

Mamy hybrydowy sprzęt. Nie chcesz BT wyłączasz, nie chcesz NR wyłączasz ... Optymalny układ. Chcesz jakość to jedziesz po kablu.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam akurat Sony.

Też mam do nich kabel ale po kablu brzmią gorzej niż na BT I dodatkowo, po kablu nie działa NR.

 

Wogole ten kabel, to awaryjnie, jak bateria by padła, a bateria trzyma 5 dni po 8 godzin, śmiało.

Kabla tylko raz użyłem, tak testowo.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak teraz, ale kiedys Philips robil naprawde niezle sluchawki.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość współpracy słuchawek z telewizorem Philips 65OLED855/12?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...