Skocz do zawartości
gramisan

LG B9 vs C9 - czy warto dopłacić 530 zł?

Rekomendowane odpowiedzi

W największym skrócie: czy warto dopłacić 530 zł (4460 vs 4999 zł) za wyższą jasność HDR i lepszy procek? Telewizor kupuję z myślą o PS5. Będę wdzięczny za szybką odpowiedź!

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką kwotę bym osobiście dopłacił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gmeru napisał:

Taką kwotę bym osobiście dopłacił.

Dziękuję za odpowiedź. Tak też zrobię. Ale mam jeszcze ostatnią wątpliwość: czy wyższa jasność HDR nie wiąże się z wyższym ryzykiem wypalenia? Ile gwarancji daje LG na swoje matryce?

  • Zmieszany 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.12.2019 o 09:22, gramisan napisał:

W największym skrócie: czy warto dopłacić 530 zł (4460 vs 4999 zł) za wyższą jasność HDR i lepszy procek? 

Vincent Teoh c9 vs b9 comparison

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.12.2019 o 09:22, gramisan napisał:

W największym skrócie: czy warto dopłacić 530 zł (4460 vs 4999 zł) za wyższą jasność HDR i lepszy procek? Telewizor kupuję z myślą o PS5. Będę wdzięczny za szybką odpowiedź!

Dylemat powtarzający się od lat. Kiedyś różnice cenowe były większe (tysiak, dwa) i ludzie dopłacali. Ja zawsze byłem na stanowisku że max co można dopłacić do modelu C to właśnie kwota 500-600 zł i tak też na Twoim miejscu bym zrobił.

W dniu 17.12.2019 o 11:25, gramisan napisał:

Ale mam jeszcze ostatnią wątpliwość: czy wyższa jasność HDR nie wiąże się z wyższym ryzykiem wypalenia?

OLEDy prawie nigdy nie wypalają się od najjaśniejszych partii ekranu. Przecież takie rozbłyski w HDR widzisz na ekranie promil czasu. Wypalają się loga, paski informacyjne itp a takie rzeczy nie świecą przecież z maksymalną jasnością, więc różnica pomiędzy telewizorami w tej kwestii nie ma znaczenia kompletnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam dylemat jak autor i chyba dopłacę

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...