Skocz do zawartości
uki-x

PLAYSTATION 3 on-line

Rekomendowane odpowiedzi

Z uwagi na to, że pewnie kilka osób już ma w Polsce PS3 i podłączona jest do sieci proponuję stworzyć listę Nick'ów :o
Dzięki temu będziemy mogli sobie kopać tyłki w różne giery i to w naszym języku:)

Mój Nick :ukix

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki jak na forum :koles
Dodam że nie udało mi się zalogować na pl.Natomast moja kobeta Zalogowała mnie za pierwszym podejściem.
LOL.Jest taki powiedzenie o tych za mają szczęście :o



Motorstorm
Resistance
COD3
RR7
Sonic The Hedgehog
Tekken5 z PS2

O fajnie wchodzę w menu znajomi a tu już mam 2 osoby w liście.

Edytowane przez koles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moj nick to

Reflect

Na marginesie ten post zostal wyslany z przegladarki internetowej ktora jest zaimplentowana w systemie PS3 :-) Jak widac dziala :-)

Pozdrawiam Edytowane przez reflect

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziń dybry,

jestem pmcomp B):o;) .

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Panowie się będzie działo oj będzie :o do świata PS3 dołączę za 1h B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dalej, panowie... L O G O W A C S I E ! ! !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i ja podam :o Nick : grzechot

Edytowane przez grzechot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie pomocy wywala mi taki komunikat- At present, PLAYSTATION Store is not available in the selected country .For more information on Store access please visit: [url="http://eu.playstation.com/terms"]http://eu.playstation.com/terms[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie kupilem PS3 nowa za 1850zl :o

wsumie kupilem do Niebieskiego Ryjca ale z czasem tez cos z gier zakupie bo narazie nic ciekawego nie ma do grania.

Gametag zapewne bede mial taki jak na XBL:

Goldi69 PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='AdamKrz' post='43128' date='27.03.2007, 21:37 ']Panowie pomocy wywala mi taki komunikat- At present, PLAYSTATION Store is not available in the selected country .For more information on Store access please visit: [url="http://eu.playstation.com/terms"]http://eu.playstation.com/terms[/url][/quote]



Prawdopodobnie logowałeś się na Polske. Zmień to na UK i powinno cykać. Jak narazie Sony PL nie udostępnia dla nas wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='uki-x' post='43134' date='27.03.2007, 22:36 ']Prawdopodobnie logowałeś się na Polske. Zmień to na UK i powinno cykać. Jak narazie Sony PL nie udostępnia dla nas wersji.[/quote]
Tak tylko jak to zmienić cuduje i cuduje i nie wiem gdzie mam to zmienić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='AdamKrz' post='43139' date='27.03.2007, 23:41 ']Tak tylko jak to zmienić cuduje i cuduje i nie wiem gdzie mam to zmienić[/quote]



Mówiąc szczerze to nie wiem jak zmienić państwo. Może w Change sign-in? Próbowałeś tam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='uki-x' post='43140' date='28.03.2007, 00:46 ']Mówiąc szczerze to nie wiem jak zmienić państwo. Może w Change sign-in? Próbowałeś tam?[/quote]
Próbowałem wszędzie i nigdzie nie można zmienić państwa. w Account management/ Edit Address/Country/Region mam tylko Poland ale to okno jest nie aktywne nie mżna tu nic zmienić, bo to dotyczy tylko adresu. Ręce mi już opadają , a chciałem jakieś demko zciągnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='uki-x' post='43140' date='28.03.2007, 00:46 ']Mówiąc szczerze to nie wiem jak zmienić państwo. Może w Change sign-in? Próbowałeś tam?[/quote]
Ponowni ja , a w Account registration podawałeś swoje dane? wraz Krajem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='AdamKrz' post='43144' date='28.03.2007, 00:13 ']Ponowni ja , a w Account registration podawałeś swoje dane? wraz Krajem ?[/quote]


Wszystkie dane podałem prawdziwe. Tylko państwo ustawiłem jako UK. Właściwie to dane nie są ważne bo to jest potrzebne tylko przy zakupie gier. Szkoda, że się pospieszyłeś z tym zakładaniem konta.
Nawet samo Sony mówiło żeby rejestrować się na inne państwo jeśli się chce korzystać z PS Store.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='uki-x' post='43146' date='28.03.2007, 01:29 ']Wszystkie dane podałem prawdziwe. Tylko państwo ustawiłem jako UK. Właściwie to dane nie są ważne bo to jest potrzebne tylko przy zakupie gier. Szkoda, że się pospieszyłeś z tym zakładaniem konta.
Nawet samo Sony mówiło żeby rejestrować się na inne państwo jeśli się chce korzystać z PS Store.[/quote]
Nowe konto załatwiło sprawe już jest ok. Wielkie dzięki za odzew i nakierowanie na właściwy trop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS3 60gb EU

ID:worek1

gry:Motorstorm,Resistance, NBA2K7, OBLIVION, VIRTUA TENNIS 3 Edytowane przez worekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
[quote name='worekk' post='43177' date='28.03.2007, 14:23 ']PS3 60gb EU

ID:worek1

gry:Motorstorm,Resistance[/quote]

Ja tak jak na forum : albz74. Gry: Motorstorm, Resistance

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiciu

Call of Duty3
Need for Speed Carbon

BTW a co myslicie o kontaktowaniu sie poprzez PS3....?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale w jakim sensie o kontaktowaniu??? Mowisz o tym np. ze nie ma wyszukiwarki uzytkownikow? Ze chat to jakas pomylka? EEE.... no moze marudze.... ale mnie na przyklad kilka rozwiazan "hi tech" wkorwia

pozdrawiam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mój nick to [beeep]her73 i cioram w motorstorm. napiszę z kropkami, bo się beep włączyło. c.i.p.h.e.r73 :rolleyes:

Edytowane przez szopek73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam.mój nick to mafo. edenderry, irlandia
motorstorm, r:fom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mafo' post='43591' date='01.04.2007, 17:08 ']witam.mój nick to mafo. edenderry, irlandia
motorstorm, r:fom[/quote]


No i fajnie:) dawaj mnie jako add i gramy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
AdamKrz jak założyłeś nowe konto ja mam podobny problem do ciebie założyłem konto wpisują swoje dane jako panstwo wybralem Poland, co nalezy zrobic aby zalozyc nowe konto? i w jaki sposob to zrobic prosze o pomoc w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...