Skocz do zawartości
xsunnyx

Pomoc w doborze telewizora do sypialni

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego LV426 , mam pytanie.  

Czy , do salonu także będzie lepszy Q70 , czy XG 9505 ? Oba w 65"  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, xsunnyx napisał:

Czy nie będzie najbardziej rozsądną opcją poczekac do stycznia i wtedy może ten model będzie tańszy?

No może i można poczekać.

26 minut temu, LV426 napisał:

Jak do sypialni to Q70 jednak powinien być lepszy od XF9005. Po prostu będzie mieć lepszą czerń i mniej problemów z cloudingiem. A tutaj już OLED polecają - dołóż kasy... dołóż dołóż.  Bez przesady;)

Dołóż i dołóż :) To może ja dodam taki fakt. Mamy 3 tv: 50 cali w pokoju nazwijmy telewizyjnym, 47 cali u syna (teoretycznie tylko ps4pro i inne konsole) i w sypialni 32 cale. Te 32 cale syn zajumał na stancje, a że czas na 4k to pomyślałem sobie tak, że do konsoli coś nowego a tego 47 cali do sypialni. No i tak kombinuję co tu kupić i mało wydać, żona mówi masz trzy tysiączki kup coś.

Wiadomo, że jak będzie ta nowość wisiała na ścianie, to oprócz grania, film czy mecz się obejrzy, wykorzysta się netflixa czy inne tam bajery :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o LG OLED55C6V, OLED55B8, Philips 55POS9002,  LG 55C8PLA. Mam możliwość zakupu do 4000 zl w/w tv używanych, z gwarancją tylko nie wiem co o nich sądzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy z tego jest c8, ale istnieje taka nie pisana zasada, że nie kupuje się używanych oledów. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Szafa88 napisał:

Najlepszy z tego jest c8, ale istnieje taka nie pisana zasada, że nie kupuje się używanych oledów. 

Akurat przy C8 cena zamyka się na 3900 zl. Tylko gwarancja jest na rok a tv niby nie ma przepracowanej nawet godziny bo jest po zwrocie.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sklepu to się w to nie baw. Lg w razie wypalenia wymieniłoby matryce, a sklep ci conajwyżej pokaże gdzie się zgina dziób pingwina. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakladam ze jest to gwarancja sklepu bo producent daje z reguły 2 lata. Dowiem się później jak to wygląda dokładnie bo czekam na odpowiedź 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja.. wszystkie ogłoszenia z uzywanymi tv przerobilem i okazało sie ze w każdym przypadku byla to gwarancja sklepu 12 miesięcy wiec albo cos bylo majstrowane z tymi tv albo mają jakaś wadę.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, xsunnyx napisał:

Mam takie szybkie pytanie. Czy LG OLED55E97LA i LG OLED55E9PLA to jest to samo?

Teoretycznie to ten sam telewizor, a praktycznie telewizor pochodzi z innej dystrybucji i może być problem z gwarancją. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.12.2019 o 15:00, LV426 napisał:

Jak do sypialni to Q70 jednak powinien być lepszy od XF9005. Po prostu będzie mieć lepszą czerń i mniej problemów z cloudingiem. A tutaj już OLED polecają - dołóż kasy... dołóż dołóż.  Bez przesady;)

Najlepiej zmień pracę, weź kredyt, wtedy to i na 77ag9 będzie Cię stać 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Szafa88 napisał:

Teoretycznie to ten sam telewizor, a praktycznie telewizor pochodzi z innej dystrybucji i może być problem z gwarancją. 

Czy jest możliwe żeby e97la byl w sprzedazy w xkom z 24 mies gwarancją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie jeszcze o modelu Samsunga Q67 vs Q70. Czy opłaca się dopłacić 600 zł do Q70?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za pomoc. Kupiłem q70. Ładny obraz i przyzwoity dźwięk. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz która mi tylko nie pasuje to kąty widzenia.. obraz patrząc po bokach wydaje się gorszy i staje sie mętny... może posiada ktoś własne najlepsze ustawienia obrazu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...