Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, efel napisał:

Za cenę jednego OLEDa Sony z 5 letnią gwarancją masz dwa 65 calowe OLEDy LG C9 (wg ceneo teraz chodzą po 7800). Jeżeli zajedziesz jednego po gwarancji, to wciąż masz w kieszeni kasę na drugiego, a po dwóch czy trzech latach będzie na rynku nowy model z lepszymi funkcjami. 

Aspekt oprogramowania zapomnij - o ile Android działa jako tako na telewizorach Sony, to fakt że Sony blokuje instalację programów typu Kodi na swoich telewizorach (żebyś przypadkiem nie obejrzał jakiegoś filmu pirackiego z wytwórni Sony) moim zdaniem skreśla całkowicie tą firmę. 

Jeżeli chodzi Ci o 'jakość' Sony to LG przez ostatnie lata serio odrobiło lekcję i jest już zadziwiająco blisko mistrza. Za pół ceny. Wybór jest oczywiście Twój, ale dla mnie to byłby 'no brainer' :)   

Hej, a jeżeli chodzi o LG, który konkretnie model 65" OLED bądź 75" OLED mógłbyś polecić. Jego jasność, kolory muszą być wzorowe. Dodatkowo powinien mieć HDMI 2.1, wsparcie Dolby Atmos, no i min 5lat gwar. Chciałbym model bez kompromisów do 10k. Jakby to było wspomniane 8k przy OLEDzie - sztos.
Co do Sony ponoć można na nim zainstalować MX Playera, ale jeżeli Sony cokolwiek blokuje ze sklepu Google Play to ogromny minus. Jeżeli LG ma wywalone i tego nie robi - to jest plus.
Idąc dalej logika z ceną i wymianą po gwarancji ma sens, pytanie o jakiej gwar na wypalenia od LG mówimy?

Ostatnie pytanie, czy istnieje jakiś telewizor z górnej półki który ma możliwość tak jak np. na telefonie odtwarzania Twitcha w małym oknie podczas np. pisania sms?

  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby poprawnie działała funkcja "czyszczenia" w OLED , TV musi być non-stop podłączony do gniazdka .

Ja np. gdy nie korzystam z TV , to wyłączam,  go listwą . Tak robię z wszystkimi urządzeniami. 

Rachunki spadły o 100 PLN na miesiąc.  

Faktycznie,  trwało,  to trochę , bo elektrownia robiła prognozę z palca :)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
51 minut temu, Karol Majcherkiewicz napisał:

Hej, a jeżeli chodzi o LG, który konkretnie model 65" OLED bądź 75" OLED mógłbyś polecić. Jego jasność, kolory muszą być wzorowe. Dodatkowo powinien mieć HDMI 2.1, wsparcie Dolby Atmos, no i min 5lat gwar. Chciałbym model bez kompromisów do 10k. Jakby to było wspomniane 8k przy OLEDzie - sztos.
Co do Sony ponoć można na nim zainstalować MX Playera, ale jeżeli Sony cokolwiek blokuje ze sklepu Google Play to ogromny minus. Jeżeli LG ma wywalone i tego nie robi - to jest plus.
Idąc dalej logika z ceną i wymianą po gwarancji ma sens, pytanie o jakiej gwar na wypalenia od LG mówimy?

Ostatnie pytanie, czy istnieje jakiś telewizor z górnej półki który ma możliwość tak jak np. na telefonie odtwarzania Twitcha w małym oknie podczas np. pisania sms?

duzy OLED to 77", LG ma swój system dla TV, a nie androida wiec OLED LG niczego na pewno nie blokuje w Google Play...

Panasonic tez jeszcze ma swój system dla OLEDow, reszta producentów OLED korzysta z androida

Edytowane przez Nygus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na soniaku KODI działa tak jak przedtem, a zrobiłem aktualizację oprogramowania parę dni temu i trochę był strach po tym co tu na forum czytałem. Kolejny mit? Podobnie jak to że LG jest bardzo blisko SONY pod względem jakości obrazu/upłynniacza. No nie jest jakoś skoro na forum co jakiś czas ludzie się skarżą na upłynniacz.  

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, LV426 napisał:

U mnie na soniaku KODI działa tak jak przedtem, a zrobiłem aktualizację oprogramowania parę dni temu i trochę był strach po tym co tu na forum czytałem. Kolejny mit? Podobnie jak to że LG jest bardzo blisko SONY pod względem jakości obrazu/upłynniacza. No nie jest jakoś skoro na forum co jakiś czas ludzie się skarżą na upłynniacz.  

A z jaka rozdzielczością KODI wyświetla obraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, klaus71 napisał:

a niby czemu lepiej - sony oled ma lepszą powłokę od ich lcd więc niby z jakigo powodu ich średnia półka ma lepiej sobie radzić z odblaskami?

tylko dzięki większej jasności? dla mnie zasadniczo żaden tv sobie nie radzi z odblaskami typu lampa na tle tv (no może poza topowymi samsungami)

Uważam , że lepiej nie miałem okazji korzystać z Oleda Sony ale już np LG ze swoją B9 to istne lustro odbija się wszystko . W XF nie ma tego problemu wogóle , więc jednak stawiałbym na to , że powłoka w XG będzie lepszym rozwiązaniem .

  • Plusik 1
  • Lubię 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Damianos19932 napisał:

Uważam , że lepiej nie miałem okazji korzystać z Oleda Sony ale już np LG ze swoją B9 to istne lustro odbija się wszystko . W XF nie ma tego problemu wogóle , więc jednak stawiałbym na to , że powłoka w XG będzie lepszym rozwiązaniem .

 

4 minuty temu, Damianos19932 napisał:

Uważam , że lepiej nie miałem okazji korzystać z Oleda Sony ale już np LG ze swoją B9 to istne lustro odbija się wszystko . W XF nie ma tego problemu wogóle , więc jednak stawiałbym na to , że powłoka w XG będzie lepszym rozwiązaniem .

Korzystasz z OLED LG?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Efel: mijasz się z prawdą sam sprzedawca w MM gdy zastanawiałem się nad LG podkreślił , że jeśli chcę by telewizor działał bezproblemowo i długo powinienem raz na kilka dni  włączać kompensacje ekranu także to jest fakt nie tylko u LG tak samo z Olędrami Sony itp . Ta technologia niestety wymaga odrobinę więcej uwagi użytkownika .

1 godzinę temu, Karol Majcherkiewicz napisał:

Hej, a jeżeli chodzi o LG, który konkretnie model 65" OLED bądź 75" OLED mógłbyś polecić. Jego jasność, kolory muszą być wzorowe. Dodatkowo powinien mieć HDMI 2.1, wsparcie Dolby Atmos, no i min 5lat gwar. Chciałbym model bez kompromisów do 10k. Jakby to było wspomniane 8k przy OLEDzie - sztos.
Co do Sony ponoć można na nim zainstalować MX Playera, ale jeżeli Sony cokolwiek blokuje ze sklepu Google Play to ogromny minus. Jeżeli LG ma wywalone i tego nie robi - to jest plus.
Idąc dalej logika z ceną i wymianą po gwarancji ma sens, pytanie o jakiej gwar na wypalenia od LG mówimy?

Ostatnie pytanie, czy istnieje jakiś telewizor z górnej półki który ma możliwość tak jak np. na telefonie odtwarzania Twitcha w małym oknie podczas np. pisania sms?

Nie słuchaj  bredni Kodi normalnie działa na Sony nic nikt nie blokuje .

5 minut temu, Nygus napisał:

 

Korzystasz z OLED LG?

Korzystam z Sony XF LG miałem 2 tygodnie i zwróciłem 

Edytowane przez Damianos19932
  • Lubię 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Damianos19932 napisał:

Efel: mijasz się z prawdą sam sprzedawca w MM gdy zastanawiałem się nad LG podkreślił , że jeśli chcę by telewizor działał bezproblemowo i długo powinienem raz na kilka dni  włączać kompensacje ekranu także to jest fakt nie tylko u LG tak samo z Olędrami Sony itp . Ta technologia niestety wymaga odrobinę więcej uwagi użytkownika .

To nie jest fakt to jest bzdura.

  • Haha 1
  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Nygus napisał:

To nie jest fakt to jest bzdura.

Zaprzeczaj rzeczywistości dalej . Oled jest dla ludzi oglądających określone treści 

  • Plusik 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
6 minut temu, Damianos19932 napisał:

Zaprzeczaj rzeczywistości dalej . Oled jest dla ludzi oglądających określone treści 

Nie ma czemu zaprzeczać, nie masz i nie używasz OLEDa, w każdym temacie podniecasz się tv sony i je "promujesz", i nie chodzi o to czy są złe czy nie są, nie mam nic do maki sony. Chodzi o to, że jeśli o czymś mówisz, piszesz to nie wydawaj wyroków, opinii i rad na podstawie opinii jakiegoś sprzedawcy z MM. Jeśli w temacie oledów nie masz doświadczenie własnego, jako użytkownik to nie pisz bzdur.

Edytowane przez Nygus
  • Haha 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Damianos19932 napisał:

Zaprzeczaj rzeczywistości dalej . Oled jest dla ludzi oglądających określone treści 

Damianos, dzięki za info o KODI. Gdybyś mógł zerknąć na mój pierwszy post w tym wątku dot. moich preferencji i ocenił, czy OLED może mieć prawo bytu u mnie, to byłoby cool. Im więcej opinii, tym lepiej.

Do tego w przyszłości mogą się komuś innemu przydać.

  • Lubię 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
8 minut temu, Karol Majcherkiewicz napisał:

Damianos, dzięki za info o KODI. Gdybyś mógł zerknąć na mój pierwszy post w tym wątku dot. moich preferencji i ocenił, czy OLED może mieć prawo bytu u mnie, to byłoby cool. Im więcej opinii, tym lepiej.

Do tego w przyszłości mogą się komuś innemu przydać.

Cała przyjemność po mojej stronie . Uważam , że ma prawo bytu tylko Musisz być świadomy wad tej technologii. Uważam ,że spokojnie możesz brac LCD czy to od Sony czy od LG twój wybór kolego.

8 minut temu, Nygus napisał:

Nie ma czemu zaprzeczać, nie masz i nie używasz OLEDa, w każdym temacie podniecasz się tv sony i je "promujesz", i nie chodzi o to czy są złe czy nie są, nie mam nic do maki sony. Chodzi o to, że jeśli o czymś mówisz, piszesz to nie wydawaj wyroków, opinii i rad na podstawie opinii jakiegoś sprzedawcy z MM. Jeśli w temacie oledów nie masz doświadczenie własnego, jako użytkownik to nie pisz bzdur.

Polecam to co jest dobre . Miałem i używałem i podziękowałem . Podniecasz to się ty pewnie przed swoim Oledem ( nie wnikam co na nim oglądasz ) . Proponuje  dobry sprzęt , sprawdzony i wysoko oceniany w wielu rankingach za rozsądne pieniądze . Ja bynajmniej zwracam uwagę to co mówią inni ludzie i taki sprzedawca z MM może mieć również wiedzę jak użytkować Oleda . i nie uważam by miał powód mnie kłamać z tym , że kompensacja w Oledach jest ważna bo byłem zdecydowany na ten telewizorek . Kończąc doświadczony kolego miłego użytkowania Oleda i powiedzenia po gwarancji gdy się ten Twój Oled wypali ;)

Edytowane przez Damianos19932
  • Plusik 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Damianos19932 napisał:

Cała przyjemność po mojej stronie . Uważam , że ma prawo bytu tylko Musisz być świadomy wad tej technologii. Uważam ,że spokojnie możesz brac LCD czy to od Sony czy od LG twój wybór kolego.

Polecam to co jest dobre . Miałem i używałem i podziękowałem . Podniecasz to się ty pewnie przed swoim Oledem ( nie wnikam co na nim oglądasz ) . Proponuje  dobry sprzęt , sprawdzony i wysoko oceniany w wielu rankingach za rozsądne pieniądze . Ja bynajmniej zwracam uwagę to co mówią inni ludzie i taki sprzedawca z MM może mieć również wiedzę jak użytkować Oleda . i nie uważam by miał powód mnie kłamać z tym , że kompensacja w Oledach jest ważna bo byłem zdecydowany na ten telewizorek . Kończąc doświadczony kolego miłego użytkowania Oleda i powiedzenia po gwarancji gdy się ten Twój Oled wypali ;)

Nikt nie mówił, ze kompensacje w OLEDach nie jest ważna, nie wiesz o czym piszesz, wyskakujesz z dobrymi radami od sprzedawcy z MM a potem majaczysz o tym że na OLEdzie trzeba oglądać określone treści.

Napisz w jakiej rozdzielczości konkretnie Twój tv wyświetla obraz jak jest włączone KODI?

A co oglądam to moja osobista sprawa, ma nadziejże nie to o czym Ty ciągle myślisz. Żyj sobie nadal we własnym świecie fobii, obaw i słuchaj sprzedawców MM.

 

  • Plusik 1
  • Zmieszany 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Nygus napisał:

 Jeśli w temacie oledów nie masz doświadczenie własnego, jako użytkownik to nie pisz bzdur.

To zupełnie jak Ty z tym niby niedziałającym KODI na SONY. Działało i działa nadal po aktualizacji systemu. Wszystko co wrzucę działa (remuxy UHD także). To na LG są cyrki z napisami za to i nie każdy plik też chce ruszyć (kolega z pracy kupił i dawałem mu próbki na SSD). Do tego trzeba formatować specjalnie dysk/pendrive w innym formacie jak exFAT bo do dziś webOS go nie obsługuje. 

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

22 minuty temu, LV426 napisał:

To zupełnie jak Ty z tym niby niedziałającym KODI na SONY. Działało i działa nadal po aktualizacji systemu. Wszystko co wrzucę działa (remuxy UHD także). To na LG są cyrki z napisami za to i nie każdy plik też chce ruszyć (kolega z pracy kupił i dawałem mu próbki na SSD). Do tego trzeba formatować specjalnie dysk/pendrive w innym formacie jak exFAT bo do dziś webOS go nie obsługuje. 

Coś Ci zaszkodziło???! W którym miejscu napisałem, że KODI nie działa na Sony? Albo, że w ogóle nie działa?  Bardzo proszę o cytat/y.

A może gdzieś naspałem ze player w LG jest super? lub od czegoś jest lepszy?

Edytowane przez Nygus
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyżej pisałeś że Sony blokuje KODI. Kiedyś w innych tematach także i mnie nastraszyłeś i zniechęciłeś do zaktualizowania systemu w tv. Ale masz przecież LG OLED więc o Sony wiesz wszystko. A innym zarzucasz "reklamę" Sony.

  • Plusik 1
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
9 minut temu, LV426 napisał:

Wyżej pisałeś że Sony blokuje KODI. Kiedyś w innych tematach także i mnie nastraszyłeś i zniechęciłeś do zaktualizowania systemu w tv. Ale masz przecież LG OLED więc o Sony wiesz wszystko. A innym zarzucasz "reklamę" Sony.

Bardzo proszę pokaż tego mojego post. Czekam z niecierpliwością.

Zacytuj proszę jakiegokolwiek mojego posta, o którym wspomniałeś, że go napisałem w związku z Sony, aktualizacja systemu, straszeniem itp., cokolwiek, bardzo proszę.  

Edytowane przez Nygus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, Damianos19932 napisał:

Efel: mijasz się z prawdą sam sprzedawca w MM gdy zastanawiałem się nad LG podkreślił , że jeśli chcę by telewizor działał bezproblemowo i długo powinienem raz na kilka dni  włączać kompensacje ekranu także to jest fakt nie tylko u LG tak samo z Olędrami Sony itp . Ta technologia niestety wymaga odrobinę więcej uwagi użytkownika .

Efel ma rację  - pan w MM był niestety idiotą jeśli takie bajki "jeśli chcę by telewizor działał bezproblemowo i długo powinienem raz na kilka dni  włączać kompensacje ekranu" ci wciskał

nie powtarzaj tych głupot bo aspirujesz tym do jego (ignoranta z MM) poziomu

i przemyśl czemu takie głupoty wciskał - prowizja od sony jest pewnie wyższa :)

1 godzinę temu, Damianos19932 napisał:

Korzystam z Sony XF LG miałem 2 tygodnie i zwróciłem 

ja miałem XF9005 - ale 2 dni - zwróciłem

po prostu nie ma co porówywać z Oledem - jakość HD w SDR na cyfrze taka jakbym się cofnął do 2009 gdy kupiłem Kuro - ja w 2019 wymagałem dużo więcej :)

Godzinę temu, Damianos19932 napisał:

i nie uważam by miał powód mnie kłamać z tym , że kompensacja w Oledach jest ważna bo byłem zdecydowany na ten telewizorek . 

prowizja od sprzedaży decyduje co większość panów wciska w supermarketach

1 godzinę temu, Damianos19932 napisał:

Uważam , że lepiej nie miałem okazji korzystać z Oleda Sony ale już np LG ze swoją B9 to istne lustro odbija się wszystko . W XF nie ma tego problemu wogóle , więc jednak stawiałbym na to , że powłoka w XG będzie lepszym rozwiązaniem .

xg95 bliżej do lustra niż XF

zależy co kto lubi - dla mnie półmat/satyna w XF zabija plastyczność obrazu 

Edytowane przez klaus71
  • Plusik 1
  • Zmieszany 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, Nygus napisał:

Nikt nie mówił, ze kompensacje w OLEDach nie jest ważna, nie wiesz o czym piszesz, wyskakujesz z dobrymi radami od sprzedawcy z MM a potem majaczysz o tym że na OLEdzie trzeba oglądać określone treści.

Napisz w jakiej rozdzielczości konkretnie Twój tv wyświetla obraz jak jest włączone KODI?

A co oglądam to moja osobista sprawa, ma nadziejże nie to o czym Ty ciągle myślisz. Żyj sobie nadal we własnym świecie fobii, obaw i słuchaj sprzedawców MM.

 

1080 P  jeśli chodzi o filmy na Kodi 

19 minut temu, klaus71 napisał:

Efel ma rację  - pan w MM był niestety idiotą jeśli takie bajki "jeśli chcę by telewizor działał bezproblemowo i długo powinienem raz na kilka dni  włączać kompensacje ekranu" ci wciskał

nie powtarzaj tych głupot bo aspirujesz tym do jego (ignoranta z MM) poziomu

i przemyśl czemu takie głupoty wciskał - prowizja od sony jest pewnie wyższa :)

ja miałem XF9005 - ale 2 dni - zwróciłem

po prostu nie ma co porówywać z Oledem - jakość HD w SDR na cyfrze taka jakbym się cofnął do 2009 gdy kupiłem Kuro - ja w 2019 wymagałem dużo więcej :)

prowizja od sprzedaży decyduje co większość panów wciska w supermarketach

Dokładnie i tą prowizją namawiał mnie na LG , nie poinformował mnie jednak , że uplynniacz w LG to kabaret a wspominałem , że oglądam dużo sportu . Doedukowalem się , poczytałem i wybór padł na Sony gdzie wszystko działa jak należy .Takze nie trafiony Twój komentarz bo o Sony nie wspominał . ( tak przy okazji sam wpadłem na ten model Po przeczytaniu kilkunastu opinii i uważam ,że był to super wybór  . Doszło nawet do tego ,że pokazałem temu sprzedawcy urywek z meczu na LG i sam był zaskoczony jak słabo sobie radzi ten telewizor z małymi obiektami które się szybko poruszają . Występował tzw efekt migotania ). To napisz mi co Cię w XF odrzuciło , że musiałeś go zwrócić tak z ciekawości pytam .

Edytowane przez Damianos19932
  • Plusik 1
  • Dzięki 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Damianos19932 napisał:

1080 P  jeśli chodzi o filmy na Kodi 

no właśnie..., ale nie jest to problem tylko u sony tak maja (albo i gorzej) wszystkie tv z androidem, po prostu android jest w max FHD i tak się uruchamiają zainstalowane apki.

problem jest wtedy jak ktoś kupuje tv i chce żeby ten tv mu zastąpił wszystko czyli tv i odtwarzacz i tak jakby "komputer", na pewno kiedyś tak będzie ale teraz jeszcze raczej długo nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Nygus napisał:

no właśnie..., ale nie jest to problem tylko u sony tak maja (albo i gorzej) wszystkie tv z androidem, po prostu android jest w max FHD i tak się uruchamiają zainstalowane apki.

problem jest wtedy jak ktoś kupuje tv i chce żeby ten tv mu zastąpił wszystko czyli tv i odtwarzacz i tak jakby "komputer", na pewno kiedyś tak będzie ale teraz jeszcze raczej długo nie

 ,Ale ktoś tam napisał , że Kodi nie działa co nie jest prawdą przecież . Mi tv służy przede wszystkim do oglądania filmów . Do grania mam podpiętą konsolę. A odtwarzacza blu ray nie posiadam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Damianos19932 napisał:

 ,Ale ktoś tam napisał , że Kodi nie działa co nie jest prawdą przecież . Mi tv służy przede wszystkim do oglądania filmów . Do grania mam podpiętą konsolę. A odtwarzacza blu ray nie posiadam .

o tym, co "ktoś" napisał, to już trzeba porozmawiać z ktosiem.

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze,  przepraszam 😳 

Tym razem to napisał na poprzedniej stronie efel. 

OLED na pewno ma lepszą jakość obrazu ale przy nasłonecznionym pomieszczeniu,  graniu w gry i dziecku (które może oglądać przez dłuższy czas programy z "groźnymi" logo) a do tego tv ma grać sporą ilość godzin dziennie to jednak LCD jest bardziej bezstresowym wyborem. I tak albo trzeba się godzić na kompromis bo w LCD blooming (banding,  DSE itp.) a w OLED powidoki, banding i jednak trzeba mieć w pamięci, że można go uszkodzić przez "nieumiejętne oglądanie". Jest gwarancja etc. ale to sobie każdy musi odpowiedzieć czy liczy się z ryzykiem, że taki tv tuż po gwarancji będzie mieć ekran inny jak w dniu zakupu ;)

Tutaj na forum są osoby którym OLED wymieniało LG po dwa a nawet trzy razy.  

  • Plusik 1
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Nygus napisał:

o tym, co "ktoś" napisał, to już trzeba porozmawiać z ktosiem.

To czekamy na ktosia w takim razie .

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...