Skocz do zawartości
Olek Poznański

TV do PC 43 cale

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuję porady w zakresie kupna telewizora, który będzie na stałe podpięty do PC. Główną jego rolą będzie granie i oglądanie filmów. Zakochany jestem w marce Philips ze względu na technologię Ambilight i po krótkim researchu model 43PUS7354 wydaje się być odpowiedni do moich potrzeb, jednak chciałbym zapytać, czy za cenę w okolicach 2000zł lub poniżej nie udałoby się znaleźć czegoś lepszego. Wiem, że w tym modelu input lag w trybie gracza schodzi poniżej 20ms, natomiast nie wiem jak z odświeżaniem obrazu, a wyczytałem, że poniżej 100Hz nie sprawuje się zbyt dobrze przy grach akcji. Czy Ambilight daje radę w lekkim "obudowaniu" telewizora? Będzie on stał pomiędzy ścianą, a komodą, a jedynie z góry jest trochę przestrzeni na światło, zatem zastanawiam się, czy nie zrezygnować z Philipsa na rzecz czegoś mocniejszego. Pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dalszym researchu zrezygnowałem z Philipsa i zastanawiam się nad dwoma modelami: LG UM7300 oraz Samsung RU7100. Niestety ten model LG jest chyba niedostępny w Polsce, nie mogę go nigdzie znaleźć, jak mają się do niego np. UM7400 lub UM7450? Czy to po prostu kolejny model? 

https://www.rtings.com/tv/tools/compare/samsung-ru7100-vs-lg-um7300/783/822 oto porównanie, z którego korzystałem. Wydaję mi się, że samsung lekko na prowadzeniu, szczególnie ze względu na patrycę VA, ponieważ nie zależy mi na kątach oglądania.

Proszę o opinie czy któryś z nich dobrze się sprwadzi lub polecenie czegoś lepszego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Olek Poznański napisał:

Proszę o opinie czy któryś z nich dobrze się sprwadzi lub polecenie czegoś lepszego. 

Przyjrzyj sie telewizorowi TCL 43EP660. Całkiem dobry stosunek ceny do jakości oferuje chiński producent w twoich widełkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Waldo94 napisał:

Przyjrzyj sie telewizorowi TCL 43EP660

Nie mogę znaleźć zbyt wiele informacji na jego temat, a jako że nie znam marki i jest to chiński producent, to jestem dosyć sceptyczny. Jakie są jego zalety ponad modelami, które wcześniej wymieniłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Olek Poznański napisał:

Nie mogę znaleźć zbyt wiele informacji na jego temat, a jako że nie znam marki i jest to chiński producent, to jestem dosyć sceptyczny. Jakie są jego zalety ponad modelami, które wcześniej wymieniłem?

Najlepszy w tej klasie stosunek cena/jakość. Wszechstronny aczkolwiek nie zawsze szybki system android. W sferze tych tańszych telewizorów chińscy producenci wypadają bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...