Skocz do zawartości
jaras1221

android stary czy nowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Staję przed zakupem nowego telewizora odległość to jakieś 1,3-1,5m i mam na oku 32' (full HD) bądź 43' (4k) - telewizor będzie wisiał,  pokój podłuzny (1,7 x 4,5) więc będzie śmiesznie wyglądała matryca 43 cale. Moje pytania:

Czy iść na większy telewizor czy raczej 32' (poprzednio 20 cale)?

Czy kupować telewizor z 2017 roku Philips 32PFS6402 android 5 (po aktualizacji zapewne 7 i na tym koniec aktualizacji przez co zapewne za 2 lata aplikacje nie będą sie chciały instalować) czy raczej Philips 43PUS7334/12 z tego roku z andkiem 9? Czy może coś innego ale zależy mi na kodi?

Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na Wasze odpowiedzi;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, jaras1221 napisał:

czy raczej Philips 43PUS7334/12 z tego roku z andkiem 9? Czy może coś innego ale zależy mi na kodi?

Tego Philipsa albo TCL 43EP660 bym polecił. Oba dadzą rade. W używke Philipsa nie idz, bo to jeszcze słabszy sprzęt.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Waldo94 napisał:

Tego Philipsa albo TCL 43EP660 bym polecił. Oba dadzą rade. W używke Philipsa nie idz, bo to jeszcze słabszy sprzęt.

ale to nie uzywka tylko xkom sprzedaje go jako nowy na gwarancji...

 

Poza tym oglądanie 43' z odległości 1,3m w jakości max full hd (bo raczej nie ma programów 4k poza netflixem; ale nie oszukujmy sie wiekszość treści jest w full HD) nie ma sensu i wyglądać będzie dziwnie. Rozumiem że wielkie koncerny próbują zmieniać preferencje aby ludzie kupowali jak największe monitory wiadomo większy zysk itd ale gdzieś musi być zdrowy rozsadek....

 

Edytowane przez jaras1221

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale to nie uzywka tylko xkom sprzedaje go jako nowy na gwarancji...
 
Poza tym oglądanie 43' z odległości 1,3m w jakości max full hd (bo raczej nie ma programów 4k poza netflixem; ale nie oszukujmy sie wiekszość treści jest w full HD) nie ma sensu i wyglądać będzie dziwnie. Rozumiem że wielkie koncerny próbują zmieniać preferencje aby ludzie kupowali jak największe monitory wiadomo większy zysk itd ale gdzieś musi być zdrowy rozsadek....
 


Ja na co dzień oglądam 55" fullHD z odległości nieco ponad 2 metry i jest optymalnie, więc 43" z ok. 1.5m wcale nie będzie za duże.

Ja tak jak kolega wyżej poleciłbym tego tcla ;)

Napisane Tablet Z.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...