Skocz do zawartości
warson

Jaki TV do 65 Cali cena max 4500zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, obecnie posiadam mojego dobrego wysłużonego TV "Philips 46PFL552", niestety czas na zmiany na coś większego. Na pierwsze pytanie zapytam ile mogę dostać $$$ za sprzedaż obecnego TV wymienionego wyżej?

Wracając do wyboru nowego TV napisze najważniejsze rzeczy, które mnie interesują.

A więc na start to oglądanie Piłki Nożnej i Filmów najczęściej odpalanych z zewnętrznego Dysku HDD w formacie .MKV + NAPISY!!! o wysokim formacie minimum 1080p. lub też z aplikacji "Kodi", Obecnie do tego używam zewnętrznego Boxa, natomiast chciałbym mieć to wszystko wbudowane w TV a więc w zasadzie obowiązek Android TV. Skoro dużo piłki nożnej to wydaje mi się że podstawa to 100Hz.
Reszta typu Ambilight, czy to oled czy Led to zbytnio nie ma znaczenia, gdyż wciąż mnie zadowala jakośc obrazu na moim starym TV ale już jest dużo za mały 😕 Dźwięk nie ma znaczenia ponieważ mam Amplituner z konkretnym zestawem kolumnt Taga Harmony.
Czy ktoś jest mi w stanie doradzić czy dostanę coś ciekawego w cenie do 4000-4500zł?

Bardzo dziękuję za odpowiedź w moim temacie. 
Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.12.2019 o 21:42, warson napisał:

Witam, obecnie posiadam mojego dobrego wysłużonego TV "Philips 46PFL552", niestety czas na zmiany na coś większego. Na pierwsze pytanie zapytam ile mogę dostać $$$ za sprzedaż obecnego TV wymienionego wyżej?

😕

 

Czy ktoś jest mi w stanie doradzić czy dostanę coś ciekawego w cenie do 4000-4500zł?

Za Philipsa z kilkaset złotych, na wiecej nie licz. Co do nowego to jak najbardziej dostaniesz ciekawy telewizor np Sony 55XG9505.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...