Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,
Mam nadzieję, że temat umieszczam w odpowiednim dziale.
Parę miesięcy temu zakupiłem telewizor sony 65xf9005, oglądam go z odległości około 2,5m i wydaje mi się,  że przy takiej odległości telewizor powinien być większy.

Aby zwiększyć wrażenia chciałbym dokupić system ,,ambilight,, ale zależy mi na tym aby system był kompatybilny z platformą netflix.

Znalazłem kilka produktów na aliexpress oraz Philips Hue Play Lightbar ale wszędzie czytam opinie, że będzie to działać tylko w przypadku kiedy będę oglądał netflixa za pośrednictwem komputera podłączenego kablem hdmi.

Proszę o poradę czy znacie jakiś produkt, który będzie kompatybilny?
Pozdrawiam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,
Mam nadzieję, że temat umieszczam w odpowiednim dziale.
Parę miesięcy temu zakupiłem telewizor sony 65xf9005, oglądam go z odległości około 2,5m i wydaje mi się,  że przy takiej odległości telewizor powinien być większy.
Aby zwiększyć wrażenia chciałbym dokupić system ,,ambilight,, ale zależy mi na tym aby system był kompatybilny z platformą netflix.
Znalazłem kilka produktów na aliexpress oraz Philips Hue Play Lightbar ale wszędzie czytam opinie, że będzie to działać tylko w przypadku kiedy będę oglądał netflixa za pośrednictwem komputera podłączenego kablem hdmi.
Proszę o poradę czy znacie jakiś produkt, który będzie kompatybilny?
Pozdrawiam
 


Niestety nie ma chyba rozwiązania jakiego szukasz. Wszystkie korzystają z sygnału nadawanego z zewnętrznego źródła.

Napisane Tablet Z.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...