Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od długiego czasu poluje na sony 65XF9005, i właśnie pojawiły się na niego promocje z ceną 5 tys zł. I tu pojawia się pytanie, jak myślicie, czy możliwe że ceny jeszcze spadną, zwłaszcza na zbliżający się black friday, czy  czy też aktualny pułap cenowy się utrzyma i nie ma sensu czekać na promocje ( każdy wie jak czasami śmieszne promocje się pojawiają z okazji bf).  Jak myślicie, warto poczekać? jest jakiekolwiek ryzyko że promocje się wyczerpią i zostaną tylko ostatnie sztuki z wysoką ceną ? Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem post odnośnie jego promocji w niemczech  , gdybym tylko mieszkał przy granicy nawet bym nie czekał :D Niestety muszę się zdać na pojawiające się okazje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj jeszcze. Promocja z ceną 4999 zł jest w Sony Center do 1 grudnia, więc nic nie tracisz. Jak na black friday będzie taniej to fajnie, a jak nie to kupisz w tej cenie i będziesz miał pewność, że nic nie straciłeś. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko żebyś terminu nie przegapił, bo będziesz miał na zakup jeden dzień, sobotę 30.11.2019

W UK cena 1300 funtów, więc 5tys zł wydaje się rozsądną ceną.

JA W NIEMCZECH WYHACZYŁEM GO ZA 4300.

Ale pomogłeś.....

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie czekałem bo ludzie maja ciśnienie na ten tv wszędzie mi się on przewija nawet na fb profil łowcy okazji go dodali może panikuje ale już raz miałem taki przypadek ze w okolicy były tylko powystawowe dodam ze wczoraj jak brałem to był ostatni na magazynie.

  • Plusik 1
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat
2 godziny temu, reek napisał:

Ja nie czekałem bo ludzie maja ciśnienie na ten tv wszędzie mi się on przewija nawet na fb profil łowcy okazji go dodali może panikuje ale już raz miałem taki przypadek ze w okolicy były tylko powystawowe dodam ze wczoraj jak brałem to był ostatni na magazynie.

 

gdzie go brałeś ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jakim magazynie? Euro Rtv ?

Edytowane przez lobbi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem Tychy kupiłem i za 3h przyjechałem go odebrac to jakiś chłop mi go z ręki chciał wyrwać bo myślał ze do kasy z nim ide

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telewizor już w domu na logach wczytywania clauding ale jak juz odpale cokolwiek to obraz żyleta lokalne wygaszanie robi swoje. 

  • Plusik 1
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też już w domu, claudingu nie ma, ale pojawił się jeden czerwony pixel, który mam nadzieję, że zniknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Jestem posiadaczem tego modelu tv od kilku dni i szczerze mówiąc jeszcze nie wszystko ogarnąłem. Nie mogę dogrzebać się informacji w jaki sposób trwale wyłączyć tv z pilota/na obudowie ? Nie chodzi mi o szybkie przełączenie w tryb czuwania gdzie podczas tego trybu tv pobiera więcej prądu niż powinien, tak gdzieś wyczytałem. Ma ktoś jakąś radę na to ? 

 

16 godzin temu, rnb.soul napisał:

Telewizor już w domu na logach wczytywania clauding ale jak juz odpale cokolwiek to obraz żyleta lokalne wygaszanie robi swoje. 

Mam tak samo jak kolega wyżej, z tym, że nie jest to w żaden sposób rażące w moim odczuciu, mam tego niewiele i w żaden sposób nie wpływa to na użytkowanie tv. Poza tym muszę jeszcze przetestować jak to faktycznie jest z tym DV przy Netflixie. Już jeden film w tym trybie oglądałem i jakoś nie zwróciłem uwagi, żeby było coś nie tak. Poza tym z innych źródeł 4k przy dużej jasności z HDR - obraz bajka. 😀

Edytowane przez Rohan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda że lepiej ten Tv po wifi podłaczyc niż na kablu, na kablu ma jakieś ograniczenie prędkości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...