Skocz do zawartości
danielkin86

Samsung 75 q60 czy sony 75 xg8096

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 18.11.2019 o 16:37, danielkin86 napisał:

Co lepiej kupic Samsung 75 q60 czy sony 75 xg8096? Albo Sony xg 8596

Jak oglądasz na wprost to q60, jak pod kątem to xg8596.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy to jest optymalny wybór w tej cenie? Czekam na black Friday? Jestem w IRL to wybór niestety mizerny w porównaniu do PL i ceny tez wyższe 😟

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.11.2019 o 11:50, danielkin86 napisał:

A czy to jest optymalny wybór w tej cenie? Czekam na black Friday? Jestem w IRL to wybór niestety mizerny w porównaniu do PL i ceny tez wyższe 😟

tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie, patrzylem dzisiaj na obydwa modele i jakoś tym razem jestem bliżej Samsunga. Zobaczymy jakie ceny beda w piątek jak narazie 1899 euro Samsung i 1999 Sony. W PL Samsung zdecydowanie tańszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, danielkin86 napisał:

Dzieki wielkie, patrzylem dzisiaj na obydwa modele i jakoś tym razem jestem bliżej Samsunga. Zobaczymy jakie ceny beda w piątek jak narazie 1899 euro Samsung i 1999 Sony. W PL Samsung zdecydowanie tańszy.

Czy sprawdzałeś te modele w sklepie?

Ja tak. W miniony weekend. Włączałem youtube 4k football i trailery z pendrive'a. Niestety, Samsung w ogóle sobie nie poradził z trailerami, a jakość obrazu na meczu piłki nożnej pozostawiał wiele, wiele do życzenia. Sprawdzałem również Sony o którym piszesz i był zdecydowanie lepszy. 

Polecam sprawdzić, mi to rozjaśniło wiele kwestii. Chociaż nadal nie wiem, co kupić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, harnas80@gmail.com napisał:

Czy sprawdzałeś te modele w sklepie?

Ja tak. W miniony weekend. Włączałem youtube 4k football i trailery z pendrive'a. Niestety, Samsung w ogóle sobie nie poradził z trailerami, a jakość obrazu na meczu piłki nożnej pozostawiał wiele, wiele do życzenia. Sprawdzałem również Sony o którym piszesz i był zdecydowanie lepszy. 

Polecam sprawdzić, mi to rozjaśniło wiele kwestii. Chociaż nadal nie wiem, co kupić. 

Nie sprawdzałem jak to wszystko na nich działa, stały blisko siebie i porownywalem i tak jakos te kolory lepsze wydawaly mi sie w samsungu. Co do sony to jest duzo opinii ze ma slaba czern (nawet pare zdjec na forum ktos wrzucil) i ze się często zwiesza ale po tym jak napisales to juz mam metlik wiekszy niż miałem.

Edytowane przez danielkin86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, danielkin86 napisał:

Nie sprawdzałem jak to wszystko na nich działa, stały blisko siebie i porownywalem i tak jakos te kolory lepsze wydawaly mi sie w samsungu. Co do sony to jest duzo opinii ze ma slaba czern (nawet pare zdjec na forum ktos wrzucil) i ze się często zwiesza ale po tym jak napisales to juz mam metlik wiekszy niż miałem.

Absolutnie nie jestem specjalistą. Natomiast wiem, że materiały, które lecą w sklepie na tv są optymalizowane pod konkretny model. Po tym, co zobaczyłem na samsungu na pewno bym go nie kupił. Po prostu - nie działał.  W innym - moim - temacie, dopytywałem czy może to być kwestia przypadku, że tak drogi tv tak ciulowo działał, ale nie dostałem odpowiedzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...