Skocz do zawartości
Dawid Terlecki

Sony KD-55XF9005 czy Samsung QE65Q60RA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Po długim zastanowieniu stanęło na : Sony KD-55XF9005 lub Samsung QE65Q60RA

mieszczę się w obu przypadkach z budżetem do 4500 tyś i prośba do Was sporo gram na PS4 pro i oglądamy dużo netflixa z żoną co wybrać ? kwestia konsoli jest tutaj ważniejszym aspektem.

ps. nie chciał bym juz robić sobie młynu i skupmy się na tych dwóch modelach więcej niż 5 tyś nie chcę wyłożyć

pytanie czy lepiej mniejszy a mocniejszy i w zasadzie kultowy czy 65 cali ( chętnie bym przytulił 65 bo poprzedni tv miałem 55 ale sony 65 przekracza budżet i pytanie czy jest wart 5,5-6 tyś

dzięki z góry !

Edytowane przez Dawid Terlecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

model samsunga  QE65Q60RA jest to najniższy model z qledów, nawet na tym portalu testu jego nie uświadczysz

moim zdaniem sony bije nawet model wyższy czyli q70r.

Ja brałbym sony 65 cali dołóż troszkę kasy lub weż na raty 0.

Jeśli budżet nie pozwala  no to cóż ,albo większy model samsunga i gorsza jakość lub model sony z lepszą jakością  ale mniejszym rozmiarem

 

Jeżeli do oglądania netflixa to w modelu sony masz wysoki poziom hdr

ps. na forum jest dużo informacji o samsungu i sony tylko TRZEBA KORZYSTAĆ Z WYSZUKIWARKI!!!!!!!!

Edytowane przez llukk
  • Plusik 1
  • Lubię 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do korzystania z wyszukiwarki to jest test samsunga, proszę https://hdtvpolska.com/samsung-qled-q6f-2018-65q6fna-test-najtanszy-qled-lcd-z-systemem-tizen/

a mi chodzi o porady ludzi z doświadczeniem i znających temat oraz używających danego modelu, od tego jest chyba ten dział ? żeby pomóc mniej doświadczonym 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm no i żle poszukałeś to model z zeszłego roku samsung q6fn , a ty pytałeś o  tegoroczny QE65Q60RA.

można pomóc ale temat wałkowany wiele razy  wpisz  po prostu w wyszukiwarkę na tym portalu :Sony KD-55XF9005 

i znajdziesz informacje czy samsung czy sony.

ps. poczekaj jeszcze te dwa tygodnie będzie black friday i wtedy kupuj bez względu co wybierzesz.

Taniej już w tym roku nie będzie ,potem obniżki dopiero na wiosnę

 

 

Edytowane przez llukk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam
Po długim zastanowieniu stanęło na : Sony KD-55XF9005 lub Samsung QE65Q60RA
mieszczę się w obu przypadkach z budżetem do 4500 tyś i prośba do Was sporo gram na PS4 pro i oglądamy dużo netflixa z żoną co wybrać ? kwestia konsoli jest tutaj ważniejszym aspektem.
ps. nie chciał bym juz robić sobie młynu i skupmy się na tych dwóch modelach więcej niż 5 tyś nie chcę wyłożyć
pytanie czy lepiej mniejszy a mocniejszy i w zasadzie kultowy czy 65 cali ( chętnie bym przytulił 65 bo poprzedni tv miałem 55 ale sony 65 przekracza budżet i pytanie czy jest wart 5,5-6 tyś
dzięki z góry !


Jeśli głownie do grania, to nie ma się co zastanawiać tylko brać Sony ;) HDR w grach zrobi mega robotę ;) Ewentualnie poczekać te 2 tygodnie na black friday bo być może wersja 65" spadnie o kilka stówek ;)

Napisane Tablet Z.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...