Skocz do zawartości
Merci

Budżetowy TV do Netflixa i HBO z bluetooth

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

szukam dla siebie TV do max 1500 zł. TV będzie służył głównie do oglądania filmów. Ważne, aby miał bluetooth, bo jestem osobą słabosłyszącą i potrzebuję słuchawek do dobrego zrozumienia dźwięku. Więcej szczegółów poniżej. Z góry dziękuję za pomoc :)

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 25m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 2m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne? Telewizor będzie zawieszony na ścianie. Fajnie, gdyby pod kątem kolory były ok, ale nie jest to ważne.
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? Wisieć.
6. Jak słońce świeci w pokoju? Telewizor będzie powieszony pomiędzy dwoma oknami, które mają rolety, więc ewentualne słońce nie powinno być problemem.
7. Jaki masz obecnie telewizor? Obecnie mam monitor z tunerem TV firmy Samsung, 24 cale. 
8. Co chcemy aby telewizor posiadał? Bluetooth i TV Smart z Netflixem, HBO go i YouTube. Bluetooth z uwagi na słuchawki bezprzewodowe - jestem osobą słabosłyszącą i tylko dzięki słuchawkom mam możliwość dobrze zrozumieć dźwięki w TV. Netflix i HBO, ponieważ ten TV ma mi służyć głównie do oglądania filmów i podstawowych programów TV. 
9.  Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD )? Głównie HD.
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora? Słuchawki bezprzewodowe firmy Bluedio. Nie planuję żadnych głośników itd., gdyż dźwięk będzie leciał głównie na słuchawkach, no, poza wydarzeniami sportowymi.
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor? Max 7-10h tygodniowo.
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? W monitorach wolę matową, w TV nie mam preferencji, nie zwracałam na to uwagi i nie jest ważne. 
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Filmy + wybrane wydarzenia sportowe (tenis, czasami piłka nożna i siatkówka).
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora? Tak. Ale tylko do aplikacji, które wymagają połączenia z internetem (Netflix, HBO, YouTube), nie będę używała przeglądarki.
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? Nie.
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? Wieczorami.
17. Preferencje co do wielkości? Od 32 do 43 cali.
18. Co Cię denerwuje w telewizorach? Bardzo długie uruchamianie się, zrywanie się połączenia, bardzo duże różnice kolorystyczne gdy patrzy się na TV pod kątem.
19. Preferencje co do marki? Nie mam, bo się nie znam.
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne? Nie.
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? Do max 1500 zł, fajnie byłoby znaleźć coś w cenie 1200 zł, ale jestem w stanie dołożyć do 1500 jeśli będzie duża różnica w jakości sprzętu.
22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu? Nie wiem. Do tej pory sama to ustawiałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung 43RU7102 moim zdaniem będzie najlepszą opcją. Są wszystkie aplikacje, jest BT, jest dobrze działający Smart i jest całkiem niezły w tej cenie obraz. Jednak trudno mi powiedzieć, czy bez problemu da się połączyć z nim słuchawki przez BT - to trzeba by było zweryfikować przed zakupem.

 

Chciałem też zaproponować model TCL 43ep640, ale zdaje się, że nie ma BT.

 

Napisane G Six.

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domelo20, dziękuję za polecenie :) Faktycznie Samsung 43RU7102 ma wszystko, czego potrzebuję.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...