Skocz do zawartości
Super Den

OLED 65' ~9000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 12m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 3m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1-2
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? Różnie, ale głównie na wprost
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Wisieć
6. Jak słońce świeci w pokoju ? Zza telewizora
7. Jaki masz obecnie telewizor ? Jakiś 10 letni LG 42'
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? matrycę 120 Hz, fajnie jakby miał Androida, podoba mi się Ambilight, ale nie jest najważniejszy
9.  Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? Głównie Netflix, Kodi i może kiedyś kablówka
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? Możliwe, że PS4
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 3-5h
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Chyba matową
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Sport (piłka nożna), filmy, seriale
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? Netflix, Kodi i YT
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? Myślę, że max 5h tygodniowo
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Wieczorami
17. Preferencje co do wielkości? 65'
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? Gdy się tnie
19. Preferencje co do marki ? Philips , ponieważ ma Ambilight, ale jak już mówiłem, nie jest to najważniejsze
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Nie
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? Myślę, że max 10k zł

22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? Raczej nie.

 

Jakoś już od miesiąca przymierzam się do zakupu TV i póki co najbardziej podoba mi się Philips 65OLED803. Zastanawiam się czy warto dopłacić do 65OLED903+ lub innych OLEDÓW z Philipsa. Żebym zrezygnował z Ambilightu to inny telewizor musi być znacznie lepszy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ta kwotę, celowalbym w lg c9.Philipsa odpusc, chyba ze chcesz później zostać na lodzie.

Mik Radom, nie cieszy się dobra opinią. 

Ja już dawno wyleczylem się  z chińskiego Philipsa. 

Edytowane przez wincent19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam zdanie przedmówcy. W twoich kryteriach LG 65C9 jest najsensowniejszą opcją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w czym lepszy jest ten LG od Philipsa 803 lub 903?

Aktualnie 65OLED903 jest do kupienia za 9k, a w outlecie stan doskonały, czyli tylko uszkodzone opakowanie za 8k, tak więc czy nie lepiej ten kupić? 

Druga sprawa: Lepiej teraz brać 903 za te 9k lub 8k z outletu czy czekać do black Friday na jakieś lepsze promocje? 

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A w czym lepszy jest ten LG od Philipsa 803 lub 903?
Aktualnie 65OLED903 jest do kupienia za 9k, a w outlecie stan doskonały, czyli tylko uszkodzone opakowanie za 8k, tak więc czy nie lepiej ten kupić? 
Druga sprawa: Lepiej teraz brać 903 za te 9k lub 8k z outletu czy czekać do black Friday na jakieś lepsze promocje? 


Lg C9 też spokojnie dostaniesz do 9 koła. Osobiście OLEDa z outletu nie polecam.

A w czym LG jest lepszy od philipsa? Choćby do podejściu do reklamacji, w razie ewentualnych problemów z matrycą.

Napisane Tablet Z.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...