Skocz do zawartości
  • 0
teudas

Reklamacja Samsung SUHD 55'' 4K UE55JS8500

Pytanie

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Chodzi mi o te biale plamy przy lewej i prawej stronie krawędzi matrycy. 
Od początku tak nie miałeś? Czy dopiero teraz to zauważyłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Od jakiegoś miesiąca zaczęły się pojawiać, te plamy są coraz większe. Mam jescze guarda więc chyba skorzystam z reklamacji.Tylko jeszcze nie  reklamowałem niczego. Zadzwonić na infolinie? Dajcie jakieś podpowiedzi żeby dobrze się pokierować.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To są wypalone ledyi będą coraz większe te rozjaśnienia 

U mnie szybko to postępowało z tego co pamietam 

Na YT masz test RGB zrób i będziesz coś więcej wiedział 

Edytowane przez mirek 59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
To są wypalone ledyi będą coraz większe te rozjaśnienia 
U mnie szybko to postępowało z tego co pamietam 
Na YT masz test RGB zrób i będziesz coś więcej wiedział 
A jaki model miałeś? Było wszystko git i nagle się zaczęły robić rozjaśnienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

IMG_1710.thumb.JPG.e9505f3959755a05dddcb85fe633abcc.JPGWystąpiło tak po 2.5 roku zaczęło się jw po około 2-3 miesięcy to był dramat tu jedna fotka ale na innych planszach było nawet gorzej 

TV to JS 9000 

  • Lubię 1
  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Telewizor to samsung js8500 suhd  i wygląda to jak u Ciebie mirek59. Czyli śmiało mogę to reklamować?? Dzwonić na infolinię czy inaczej?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Po zaprezentowaniu przez NVIDIĘ pierwszej karty, która dawała sobię radę w 4K GTXa 1080 i obsługującego w końcu HDMI 2.0b zacząłem pluć sobie w brodę, że nie zdecydowałem się parę dni wcześniej na super okazje w postaci Panasonica 50CX800E. Przecież teraz bez przeszkód można w końcu przeskoczyć na nową jakość obrazu i odejść od leciwego już FHD.

 

Jako bardzo, bardzo zadowolony posiadacz 3 starszych modeli Samsunga, po bardzo długim czasie czytania forów, przeglądaniu testów i braku innych alternatyw zdecydowałem się na zakup modelu 48JS8500 w nie tak dobrej cenie jak Pans, lecz dalej w promocji, która przez wielu użytkowników forum nazywana była "Super Okazją". Sądziłem, że może to i nawet okazja warta jest dopłaty.

 

Nie były to psie pieniądze, bo obecnie w cenie jaką dałem za tego Szajsunga to bym miał 55" OLED Phillipss 809

 

 

Otrzymując tego najnowszego Samsunga SUHD ze wszystkimi bajerami typu: najnowsza technologia obrazu kropek kwantowych Quantum Dot, HDR i jako jedynym TV na rynku, który obsługuje aktywne 3D działające w pełnej rozdzielczości 4K (pozostałe jedynie w 1080p) byłem wręcz pewny, że jakość obrazu spowoduje u mnie opad szczeny do podłogi, a otrzymałem takie coś jak na zdjęciu poniżej.

 

No cóż, myślałem, że to jest tak dlatego, że to TV z ekspozycji, a w nowych to się nie będzie działało. Tak, kompletnie nieświadomie kupiłem telewizor z ekspozycji.

 

Z braku alternatyw uparłem się na kupno jeszcze raz tego modelu i przez parę ładnych miesięcy chodziłem po sklepach i je testowałem. W każdym z TV jaki tylko widziałem obecne były te wypalenia. Sprzedawca nawet namawiał mnie na kupno modelu z taką wadą i reklamować sprzęt od razu po zakupie na własną rękę, gdzie widziałem posty na forach, że totalnie olewali w tej kwestii klienta

 

Dzisiaj widzę, że dosłownie w każdym egzemplarzu ten problem nastąpi. Co tu dużo mówić, Szajsung całkowicie odowalił jakościowy bubel.

 

Po paru latach, a nawet miesiącach posiadacze tej serii będą mieli telewizor, który będzie wyglądał jak jakaś najtańsza Manta

 

Rok temu z czystej ciekawości prosiłem ludzi, aby mi wysyłali zdjęcia obrazu na czarnym tle i już u prawie wszystkich było widać postępujące przebicie światła po bokach matrycy!

 

Brawo Szajsung! Spadłeś z jednego z najlepszych na samo dno. 70c6b6f2687b85ed181a0f61e4293b02.jpg&key=cfdfb577280995d0f506eed3265115966deae47c1b614d8cddfdfb023a6eee5a

 

 

 

 

 

 

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W każdym tv LCD za matrycą są jeszcze 3 takie folie polaryzacyjne i pewnie boczne przyczepy tych folii puściły i folia się nieco zawinęła do wewnątrz odsłaniając nieco światło od tych metalowych  pionowych pasków na których są umieszczone diody podświetlające obraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To prawda w każdym, ale u Samsung można mieć pewność, że to nie będzie długi okres czasu zanim to puści

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dzwon normalnie do serwisu pewnie będziesz robił fotki wysyłka a potem to zobaczysz co dalej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W skrócie - przyjechał serwisant z dokumentem DAW zabrał telewizor. A ja od wczoraj jestem, mam nadzieję szczęśliwym posiadaczem q90r 65"  :)  Tylko doznałem szoku jak chciałem odtworzyc film avi z tego samego pena co w starym telewizorze i  przy każdym pliku  z filmem wyskakuje mi "wybrany plik nie jest obecnie obsługiwany"  Co mam zrobić. Pendrive jest w systemie ntvs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...