Skocz do zawartości
TbossxD pL

Tv do 3/4 k do ps4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , już bardzo długo czasu próbuje zdecydować się na zakup nowego tv . 55 cali , hdr no i z matryca minimalnie 100 hz . Pisałem już na kilku forach ale nikt nie potrafił mi pomóc , mój budżet na początku to 3000 zł , lecz przy tym budżecie ciężko wymagać o coś nawet średniego z matrycą min. 100 hz . Tv głównie ma dobrze współgrać z ps4 pro a potem ps5 , bo nie ukrywam chciałbym aby starczył mi na jakiś czas , min. 2 lata .a telewizji to prawie nie oglądam . Ludzie polecali SAMSUNGA UE55NU8002 , ale jest on ciężko dostępny a nie chciałbym go sprowadzać nie wiadomo z kąt , a ponoć seria RU jest gorzej wykonana i ma negatywne opinie.  Po czasie poszukiwań poddałem się i zastanawiam się nad jakimś do 3k ale 50-60 hz : Philips Led55PUS7303 , cena spoko bo 2700 i to jeszcze w moim mieście ,ma on duzo dobrych opinii ale też negatywne , nie wiem czy to wynika z wadliwych egzemplarzy czy co , byłem go obejrzeć w sklepie ale niestety puszczony był na nim chyba najgorszej jakości video jakiej się da więc nie byłem w stanie porównać z innymi . Jestem skory zwiększyć budżet do 4k , jeżeli do tej kwoty da się naprawdę kupić coś lepszego , wartego przekroczenia budżetu to z chęcią rozpatrzę propozycje , ale wtedy obowiązkowo min. 100 hz  .. jeszcze taki za 3300 Philips 55PUS8303, ale ma mieszane opinie .. nie ukrywam , że lubię jak sprzęt który chce kupić jest ,,popularny ,, czyli można o nim poczytać , są jakieś recenzje opinie , znaczy że ludzie kupują więc mam większe zaufanie do takiego sprzętu  .
Naprawdę proszę o pomoc , bo mam już dość a nie chce się władować na minę , żebym musiał zwracać tv po kilku dniach .. Pomocy ;c 
1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 
Nie istotne , tv 55 cali 
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 3,5m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? Kąty nie są ważne , ale głownie na wprost . 
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Najlepiej jakby wisiał 
6. Jak słońce świeci w pokoju ? Nie świeci ;x
7. Jaki masz obecnie telewizor ? stary samsung 32 cale 
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? HDR , najlepiej 100 hz , 120 hz 
9.  Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? Najlepiej jak się da 
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? Ps4 pro , pc 
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? Nie istotne 
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Chyba lepsza matowa? 
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? 
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? Tak
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie?  Tak , sporo
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? wieczorami 
17. Preferencje co do wielkości? 55 cali 
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? 
19. Preferencje co do marki ? Nie mam 
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Nie
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 4000 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2019 o 19:15, TbossxD pL napisał:

Naprawdę proszę o pomoc , bo mam już dość a nie chce się władować na minę , żebym musiał zwracać tv po kilku dniach .. Pomocy ;c

Sony 55XF9005 lub Samsung QE55Q70R i w zasadzie nic pozatym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w stanie zapłacić ponad 4 tysiące za Q70R , więc może model niżej ? Samsung QLED QE55Q64 , aktualnie 3330 zł  albo QE55Q60RA 3300 zł , cena taka sama a jakie są różnice który model lepszy? Siedzę głównie na wprost.. 
https://www.mediaexpert.pl/telewizory/telewizor-samsung-qled-qe55q64r,id-1336556
https://www.neonet.pl/telewizory/samsung-qe55q60ra-qled-smart-hdr.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...