Skocz do zawartości
jm777

Lampa do Sony KDS 55A2000

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wiecie może gdzie można w [b]polskich[/b] sklepach internetowych dostać lampę do KDS 55A2000 (symbol XL 5200)? Jakie są ceny?
Czy któś może wie ile taka lampa kosztuje w serwisie Sony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='wlodek1956' post='42201' date='19.03.2007, 07:04 ']Witam ! na zamówienie w centrach sony - 1500,- zł. Pozdro wlodek.[/quote]

To trochę "zabójcza" cena w porównaniu do USA, gdzie można taką lampę dostać za ok 250 USD i to z serwsu online Sony. :) Ale mimo wszystko dzięki za informację.
Czy ktoś wie, gdzie można kupić taniej?
Może ktoś wie jak wygląda sytuacja w Niemczech?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na allegro jest koleś chandlujący lampami do projektorów i yv projekcyjnych.
Zajrzyj [url="http://allegro.pl/item175595107_lampa_tv_projekcyjny_lg_samsung_thomson_inne_.html"][color="#00FF00"]tutaj[/color][/url]
skontaktuj się z nimi i wybadaj jaką cenę ci zaoferują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki MMP!
Skontaktuję się z nimi jutro i zobaczymy czy mają takie lampy i za ile.
Szukałem już w sklepach internetowych i na Allegro, ale nic sensownego mi się nie pokazywało (szukałem po symbolu i nazwie lampy).

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co juz Ci padla lampa od KDSa ? Jesli tak to po ilu godzinach uzytkowania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam do sprzedania za 1100zl. Zamowilem sobie zapasowa lampe i dostalem do KDSa, a sam mam Sony KDF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do jtd:

Nie padła mi jeszcze lampa, nawet nie mam jeszcze tego TV.
Ale chcę taki kupić i mogę dostać po atrakcyjnej cenie egzemplarz prezentacyjny (a więc z zapewne nieźle zużytą lampą, choć efektów tego nie widać za bardzo).
Chcę po prostu wiedzieć czy bonus :) , który dostanę zrekompensuje mi realny koszt wymiany lampy, który czekać mnie będzie pewnie znacznie wcześniej niż przy kupnie nówki.

Pozdrawiam

PS. Ze sklepu poleconego przez MMP na razie nie dostałem jeszcze odpowiedzi na maila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='ziomek' post='42363' date='20.03.2007, 18:05 ']Ja mam do sprzedania za 1100zl. Zamowilem sobie zapasowa lampe i dostalem do KDSa, a sam mam Sony KDF.[/quote]
Czy zamawiałeś w skepie internetowym i dostałeś coś innego niż zamawiałeś? :) Jeśli tak, to napisz w którym, żeby omijać go szerokim łukiem.

Czy może serwis Sony się tak postarał?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakis z Niemiec. Juz nie pamietam adresu, ale mam chyba jeszcze w pracy na kompie.
Oczywiscie przyjeliby zwrot, ale wysylka jest cholernie droga, bo to trzeba wysylac kurierem i jako przesylka delikatna. Wole komus odsprzedac lampe po kosztach i sobie kupic wlasciwy model. Edytowane przez ziomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja zauważyłem że są w sklepach internetowych w Czechach ceny od 5000-6000 koron, nie moge natomiast znaleźć sklepu, w którym mozna zapłacić kartą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te? znalaz?em takie ceny w Czechach, ale z wysy?k? za granic? bez przedp?aty sie nie da. Kart? si? nie da. Na wycieczk? troch? daleko. :D

A facet z allegro nie daje znaku ?ycia (nie odpowiada na maile :) )

Edytowane przez jm777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='jm777' post='42836' date='25.03.2007, 00:23 ']Te? znalaz?em takie ceny w Czechach, ale z wysy?k? za granic? bez przedp?aty sie nie da. Kart? si? nie da. Na wycieczk? troch? daleko. :D

A facet z allegro nie daje znaku ?ycia (nie odpowiada na maile :) )[/quote]
Hmm skoro nie udało się z tym sprzedawcą, to może [url="http://www.techlamps.com.pl/index.php/id_10.html"][color="#FF0000"]to[/color][/url] Ci pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, wprawdzie na liście nie ma tej lampy, ale może sprowadzają na zamówienie. Sprawdzę.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='ziomek' post='42909' date='25.03.2007, 17:36 ']Jm777 poratuj mnie i odkup ode mnie te nowa lampe :)[/quote]
Jeśli się ostatecznie zdecyduję (patrz parę postów wyżej) na ten model, to chętnie. Ale jeszcze nie wiem na 100% jak będzie. Alternatywą był LCD Sharpa XD1E 46 cali, a w zasadzie to nawet to była pierwotna koncepcja, którą sobie odpuściłem ze względu na problemy z jakością (zwiechy, banding, buczenie). Ponieważ Sharp uporał się już chyba z problemami, więc ta koncepcja może wrócić, bo w domu mam silny nacisk ;) żeby to było coś mniejszego i bardziej płaskiego :) niż KDS. Ale pod wrażeniem jakości obrazu na KDS (nawet SD z anteny) jestem cały czas.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='jm777' post='42920' date='25.03.2007, 19:41 ']bo w domu mam silny nacisk ;) żeby to było coś mniejszego i bardziej płaskiego :) niż KDS. Ale pod wrażeniem jakości obrazu na KDS (nawet SD z anteny) jestem cały czas.

Pozdrawiam[/quote]
Kup kolczyki z brylantami. I tak się opłaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie.
Sam mam KDFa i jestem bardzo bardzo zadowolony z tej technologii. Sam troche zaluje, ze nie kupilem KDSa. Bo co full hd, to full hd :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='jm777' post='42920' date='25.03.2007, 19:41 ']Je?li si? ostatecznie zdecyduj? (patrz par? postów wy?ej) na ten model, to ch?tnie. Ale jeszcze nie wiem na 100% jak b?dzie. Alternatyw? by? LCD Sharpa XD1E 46 cali, a w zasadzie to nawet to by?a pierwotna koncepcja, któr? sobie odpu?ci?em ze wzgl?du na problemy z jako?ci? (zwiechy, banding, buczenie). Poniewa? Sharp upora? si? ju? chyba z problemami, wi?c ta koncepcja mo?e wróci?, bo w domu mam silny nacisk :) ?eby to by?o co? mniejszego i bardziej p?askiego :o ni? KDS. Ale pod wra?eniem jako?ci obrazu na KDS (nawet SD z anteny) jestem ca?y czas.

Pozdrawiam[/quote]

Kup te kolczyki, czerwone tulipany i szampana za > 50 pln i ...ustaw kds w naro?niku pokoju. Za?o?? si? o niebieskiego jasia, ?e zadzia?a.

Edytowane przez cobico

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='cobico' post='42942' date='26.03.2007, 00:11 ']Kup te kolczyki, czerwone tulipany i szampana za > 50 pln i ...ustaw kds w naro?niku pokoju. Za?o?? si? o niebieskiego jasia, ?e zadzia?a.[/quote]

Narożnik pokoju ze względu na układ pomieszczenia odpada. Ale resztę może wypróbuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='jm777' post='42943' date='25.03.2007, 23:19 ']Narożnik pokoju ze względu na układ pomieszczenia odpada. Ale resztę może wypróbuję :)[/quote]
Trzymam kciuki. Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie,

Chciałbym nieco "refresznąć" wątek i zapytać czy któryś z KDSowców nie zakupił ostatnio lampy do 55" ? Jezeli tak - to gdzie i za ile? Domyślam sie, ze w Sony Polska nadal drogo. Ktoś sprowadzał z USA (okolo 200$) lub Czech (okolo 6000 koron). Polscy dealerzy? A może ktoś ma na zbyciu? Rozważam zakup na zapas...

Z góry dzieki za pomoc i info / pozdr / Cezarh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Cezarh' post='59608' date='10.09.2007, 22:15 ']Witam serdecznie,

Chciałbym nieco "refresznąć" wątek i zapytać czy któryś z KDSowców nie zakupił ostatnio lampy do 55" ? Jezeli tak - to gdzie i za ile? Domyślam sie, ze w Sony Polska nadal drogo. Ktoś sprowadzał z USA (okolo 200$) lub Czech (okolo 6000 koron). Polscy dealerzy? A może ktoś ma na zbyciu? Rozważam zakup na zapas...

Z góry dzieki za pomoc i info / pozdr / Cezarh.[/quote]


Witaj,

Kupiłem kilka dni temu (też na zapas) na Ebay'u w Japonii. Cena 188USD + 20USD wysyłka. Całość kosztowała mnie ok. 600zł.
Ma być fabrycznie nowa. Sprzedawca ma 100% pozytywnych opinii.
[url="http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&rd=1&item=130150314350&ssPageName=STRK:MEWN:IT&ih=003"]http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...N:IT&ih=003[/url]
Sprzedaje te i inne lampy od dawna.
Pochwalę się jak dojdzie.

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... myślicie że za te 8 lat jak fabryczna padnie już nie będzie można ich kupić? W końcu trochę ludzi pokupiło te TV...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Sober' post='59650' date='11.09.2007, 10:25 ']Hmmm... myślicie że za te 8 lat jak fabryczna padnie już nie będzie można ich kupić? W końcu trochę ludzi pokupiło te TV...[/quote]

Nie wydaje mi sie. Chociaz kto wie...
Z zalozenia kazdy producent sprzetu po wycofaniu lub zastapienu danej serii inna, produkuje przez jakis czas czesci dla serwisow. Moze 8 lat nie (szczegolnie gdy dzisiaj sie zmienia wszystko co dwa , trzy lata) ale 3-5 lat obstawiam ze tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...